18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PersivalusPerwersalus

2019-09-24, 15:37
zaszh napisał/a:

@ellsworth a co za problem wejść z czarnoprochowym rewolwerem? 6 strzałów masz. Problem jest w ograniczonym pojmowaniu świata przez lewackie sp***olony, że to ludzie ranią/zabijają ludzi a nie broń palna. Najlepszy przykład na tym filmiku.



doczytaj zanim coś napiszesz ... masz 6 kapiszonów ale za kazdym razem musisz włożyć pocisk ..

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-24, 18:58
PersivalusPerwersalus napisał/a:

...masz 6 kapiszonów ale za kazdym razem musisz włożyć pocisk ..



Ty znasz choć trochę zasady działania czarnoprochowców????? :homer:

TheAndyboy888

2019-09-24, 22:41
PersivalusPerwersalus napisał/a:

doczytaj zanim coś napiszesz ... masz 6 kapiszonów ale za kazdym razem musisz włożyć pocisk ..


O k***a, ty to chyba na oczy rewolwera na czarny proch nie widziałeś matole, a jedyne z czego strzelałeś, to pistolet na plastikowe kulki z kiermaszu...

St...........on

2019-09-25, 19:06
TheAndyboy888 napisał/a:

O k***a, ty to chyba na oczy rewolwera na czarny proch nie widziałeś matole, a jedyne z czego strzelałeś, to pistolet na plastikowe kulki z kiermaszu...



Ja tylko powiem, że są również czarnoprochowce rozdzielnego ładowania, gdzie ładujesz (nie wiem jak to po polsku napisać) cartrige czyli ładunek prochowy w łusce, pocisk odziellnie i kapiszon, spłonka oddzielnie . A może chodziło mu o gotowy cartrige w bibule (domowej roboty) ?

TheAndyboy888

2019-09-25, 19:15
alexandrus napisał/a:

Ja tylko powiem, że są również czarnoprochowce rozdzielnego ładowania, gdzie ładujesz (nie wiem jak to po polsku napisać) cartrige czyli ładunek prochowy w łusce, pocisk odziellnie i kapiszon, spłonka oddzielnie . A może chodziło mu o gotowy cartrige w bibule (domowej roboty) ?



Wiem. Tyle, że tu chodzi o istotę wjazdu w jakieś miejsce i możliwości oddania 6 strzałów bez ładowania. Ładujesz taki bęben rewolweru w domu na spokojnie prochem, pociskami i spłonkami. Na dodatek co zawsze się w tego typu broni czarnoprochowej robi po wciśnięciu pocisku w bęben nakładasz wosk lub wazelinę (co kto lubi), żeby wilgoć nie sprawiła ci psikusa i niewypału. Bierzesz takie cacko w dowolne miejsce i oddajesz 6 strzałów, co przy dobrych wiatrach i umiejętnościach daje 6 trupów.

Wiewór

2019-09-26, 11:56
zaszh napisał/a:

@ellsworth a co za problem wejść z czarnoprochowym rewolwerem? 6 strzałów masz.



Strzałów masz ile chcesz. W Remingtonie 1858 możesz szybko wyciągnąć bębenek i włożyć kolejny załadowany.

zaszh napisał/a:

@ellsworth a co za problem wejść z czarnoprochowym rewolwerem? 6 strzałów masz.



Strzałów masz ile chcesz. W Remingtonie 1858 możesz szybko wyciągnąć bębenek i włożyć kolejny załadowany.

PanJanek napisał/a:

Przede wszystkim to szacunek dla Pana Policjanta .



Za co za głupotę? Do napastnika z nożem się strzela a nie wdaje w walkę wręcz.