18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2017-04-25, 23:17
Nożem atak zadany, obok rośnie drzewo
:amused:

podlyczlowiek

2017-04-25, 23:33
O co chodzi z tymi głowami bo za głupi jestem żeby to zrozumieć.

mp0011

2017-04-25, 23:37
Moja osobista teoria tłumacząca nieszablonową sztukę oratorską rzeczonego kolegi:




mygyry napisał/a:

Nożem atak zadany, obok rośnie drzewo
:amused:






Miałem przygotowane na inną okazję, ale się już przyzwyczaiłem...

W............R.

2017-04-26, 00:46
Zgadza się to z kartezjańskim poglądem, że im więcej wiemy, tym powinniśmy czuć się głupsi.

Killzorr

2017-04-26, 00:51
podlyczlowiek napisał/a:

O co chodzi z tymi głowami bo za głupi jestem żeby to zrozumieć.



Już tłumaczę bo widzę że jednak ktoś normalny się znalazł, każda z głów oznacza jak by wyższy stan, im dalej tym bliżej Ci do stanu boskości tak to nazwijmy, jest to jedna z kolejnych mód tej całej sp***oliny umysłowej, nazwę ich "gimbazą" tylko dla określenia ich stanu umysłowego, bo pewnie niektórzy już po 20, a dalej tym żyją.

W sumie potwierdza się moja cicho stworzona teza że cały ten zjeb fantastico właśnie na takich idiotach zbiera pogłos czyli na pie**olonych gimnazjalistach, dzieciorach, kretynach i później siedzi jeden z drugi i cieszy się bo staje się coraz głupszy :D W sumie wystarczy też spojrzeć na Polskiego YT co tam się odpie**ala, te dzieci biorą przykłady z tych pseudo "stimerków" i powstają później takie twory, debilizm stał się modny. Pozwolę sobie zacytować "świat się kończy czas umierać".... idiotyzm w modzie.

fantastico

2017-04-26, 01:11
Dokonuję mojej aprobaty w związku z tą infografiką ;]

Sniper6

2017-04-26, 01:15
Up.Mam 41 lat i nie jestem niedorozwojem i nadal uważam,że fantastico robi dobrą robotę.Nie naśladuję go,nie chodzę i nie jaram się jak głupi ale zawsze mi humor poprawiają jego opisy.Jak był czas,że zaczął pisać normalnie to już był ch*j nie sadistic.

wizzPL

2017-04-26, 01:46
ok...nawet śmiechłam ;)

Falcao

2017-04-26, 01:55
k***a , po całym dniu w robocie , dom , stara , obowiązki lubię usiąść na sadola i oderwać się od szarej rzeczywistości a i tak się znajdzie banda ponurych stulejarzy co będą marudzić na wszystko. Wcześniej był bongman,a teraz fantastico trzyma tutaj poziom. Pomyślcie jak nudno by było bez niego jak połowa materiałów na głównej jest jego autorstwa.

HIV-masturbator

2017-04-26, 02:44
pieknie ale znajac tego czuba byloby to duzo mniej zrozumiale i oczojebne ;] piwko

q800

2017-04-26, 08:14
Ja to się najbardziej boję, że Fantastico dokona samozniknięcia jak kiedyś Bongman.

noe82

2017-04-26, 08:42
- fantastico to młodszy i mądrzejszy brat bongmana