18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Atak na ciężarną. "Wycięto" jej dziecko

dogip • 2015-03-19, 14:01
Świeżynka z hameryki. Niezłe cuda tam wyrabiają

Cytat:

Do brutalnego napadu doszło w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Podejrzana o dokonanie ataku 34-latka zaatakowała ciężarną kobietę nożem. Kilkakrotnie ugodziła ją w brzuch i "wycięła" z niego dziecko. O szokującej sprawie donoszą amerykańskie media.

Policja została wezwana do jednego z domów w Longmont w środę po południu. Na miejscu znaleziono 26-letnią kobietę, która wzywała pomocy. Ofiara została pobita, miała liczne rany kłute i powiedziała, że była w ciąży, jednak z jej brzucha "wycięto" dziecko. Kobieta, której danych nie ujawniono, natychmiast trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Lekarze twierdzą, że najprawdopodobniej przeżyje.

Policja zidentyfikowała napastniczkę, gdy ta przyniosła zwłoki płodu do tego samego szpitala, gdzie trafiła jej ofiara, twierdząc, że właśnie poroniła. 34-letnią kobietę przywiózł do szpitala mąż, jednak on sam nie jest na razie podejrzany. Jego żona natomiast odpowie za usiłowanie zabójstwa i przemoc wobec dzieci.

26-latka, która była w siódmym miesiącu ciąży, i sprawczyni ataku miały się spotkać w domu 34-latki rzekomo po to, by ciężarna mogła kupić ubranka dla niemowląt, o których 34-latka pisała w ofercie w popularnym serwisie ogłoszeniowym Craigslist.



Źródło

xu...........uj

2015-03-19, 14:31
Jakieś info o kolorze skóry napastniczki?

grave22

2015-03-19, 14:34
Niech zgadne. zrobili to murzyny

murzyny

edit. Dlaczego piszac cza*rnu*chy zmienilo na murzyny? czyzby dopadli sadistic?

BorgBorg

2015-03-19, 14:41
Za "usiłowanie zabójstwa i przemoc wobec dzieci" ?! hahaha

ProVVe

2015-03-19, 14:52
Lol faktycznie naskrobałem cza.rnuch i wskoczyło mi murzyn... Ja jebie...


Swoją droga na bank baobab jakis...

~Vuko

2015-03-19, 16:27
grave22 napisał/a:

edit. Dlaczego piszac cza*rnu*chy zmienilo na murzyny? czyzby dopadli sadistic?

ProVVe napisał/a:

Lol faktycznie naskrobałem cza.rnuch i wskoczyło mi murzyn... Ja jebie...


murzyn, murzyny. Proponuję usunąć Firefoxa :krejzi:

gaijin

2015-03-19, 17:18
Jak można rozróżniać między usiłowaniem zabójstwa a zabójstwem?! Ktoś dostaje bonus od wymiaru sprawiedliwości za to, ze nie potrafi zrealizować celu? Powinna być sądzona za podwójne zabójstwo. Jeśli jest napaść na przypadkową osobę, to z definicji i na starcie minimum dożywocie.

mam_racje

2015-03-19, 23:26
Wygląda na ciężką chorobę psychiczną spowodowaną własną, niedonoszoną ciążą lub aborcją.
Za dużo ąąą...

~Velture

2015-03-20, 08:22
@up
Wygląda to bardziej na sucz która chciała udowodnić mężowi ,że nie kłamała o swojej ciąży.

qhash

2015-03-20, 14:44
k***a, przecież tą p*zdę to się powinno zutylizować

plumro

2015-03-20, 14:46
Na 100% miała ciążę urojoną i musiała udowodnić jakoś, że faktycznie jest w ciąży.

Sonal

2015-03-20, 15:06
Daj filmik - bo ch*j wie czy nie cytujesz tego z gazetki pokroju FAKT czy kiedyś SKANDALE (kto jeszcze pamięta?? hihihi)

_Azazel

2015-03-20, 15:11
Rozwiązanie jest jedno :wisielec:

djroofer

2015-03-20, 16:07
Głośna sprawa w USA. Historia wydarzyła się w kolorado. Poszukajcie na necie to nie bajka pismakow.
Nie mogę dodać filmikow. Szukajcie na yt "Desperate 911 call by woman who had had baby cut from her stomach"

Głośna sprawa w USA. Historia wydarzyła się w kolorado. Poszukajcie na necie to nie bajka pismakow.
Nie mogę dodać filmikow. Szukajcie na yt "Desperate 911 call by woman who had had baby cut from her stomach"