18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak na bezdomnego

~Vuko • 2014-08-10, 00:57
Kod:
A homeless man was attacked in the centre of Prague on August 3, with CCTV cameras controlled by police able to record the footage and immediately direct police to the area.

Police believe the victim would have surely been beaten to death if CCTV did not detect the incident, and if police did not arrive. On that basis, the prosecution is pushing for attempted murder with a 20 year term.




Jak dla mnie powinien siedzieć w pierdlu do końca życia. Gdyby bezdomny coś fikał to jeszcze można zrozumieć atak ale pobicie "bo tak" bezbronnej osoby kimkolwiek by była to czysty dowód na wrodzoną p*zdę między nogami. Ktoś kto ma jaja poszukałby sobie godziwego partnera do sparingu.

krzysztof3011

2014-08-10, 01:00
Żałosne są takie internetowe żale, że "ja bym wpakował kulę w łeb" albo "taki to powinien do końca życia to i tamto". Jak nic nie możesz zrobić, to zamknij dziób i siedź cicho, bo takie wykrzykiwanie nic a nic nie daje, tylko stępiasz swój zapał. Umieściłeś filmik no i fajnie, więcej już od siebie nie dodawaj, bo się ośmieszasz. Niemęska bezsilność i niepowściągliwość przemawia przez tego typu komentarze.

mateusos

2014-08-10, 01:11
1:30 i Policja na miejscu. A nie 30 min.

Insaner

2014-08-10, 01:25
"On that basis, the prosecution is pushing for attempted murder with a 20 year term."

I tak właśnie powinno wyglądać prawo. "Tylko" go pobił, ale wiadomo czym by się to skończyło, więc traktują to jako próbę zabójstwa. U nas można kogoś pochlastać nożem i dostanie się co najwyżej zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Dopóki kogoś się faktycznie nie zabije, to nigdy nie potraktują tego jako próby zabójstwa. A nie daj boże spróbuj się obronić i zranić napastnika... to sam pójdziesz siedzieć.

~Vuko

2014-08-10, 01:56
krzysztof3011 napisał/a:

Żałosne są takie internetowe żale, że "ja bym wpakował kulę w łeb" albo "taki to powinien do końca życia to i tamto". Jak nic nie możesz zrobić, to zamknij dziób i siedź cicho, bo takie wykrzykiwanie nic a nic nie daje, tylko stępiasz swój zapał. Umieściłeś filmik no i fajnie, więcej już od siebie nie dodawaj, bo się ośmieszasz. Niemęska bezsilność i niepowściągliwość przemawia przez tego typu komentarze.


Widzę że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ech te braki w edukacji...

Nigdzie nie napisałem żebym komuś napie**olił, zabił za coś itp itd. Napisałem tylko tyle że taki atak to brak jaj, że takie coś jest pozbawione sensu i tłumaczenia. Ale jak rozumiem pewnie sam atakuje bezdomnych i dotknęło Cię to, że napisałem że taki ktoś nie ma jaj...

Nie udało Ci się c*pko. W sumie każdy kto da lub dał Ci piwo naraża się na miano debila który nie potrafi czytać ze zrozumieniem bo Twój post po prostu mija się z ideą mojego tematu. Nie pobierasz piw dzisiaj gimbusie. A jeśli nawet to od marginesu więc nadal nie będzie się czym cieszyć.

PS. Żale to ma społeczeństwo że ktoś kto nie potrafi do dobrze czytać ma dostęp do internetu.

Ba...........34

2014-08-10, 02:03
~Vuko Dobrze pisze >.< :wodka:
krzysztof3011 :idzwch*j:

JURIJ_77

2014-08-10, 14:49
krzysztof3011 napisał/a:

1:30 i Policja na miejscu. A nie 30 min.




jakbym miał określić to w stylu JP 128583%, powiedziałbym: "państwo policyjne". Tyle radiowozów na ulicy że wszędzie mają blisko.

skarbona

2014-08-10, 19:45
dostał to dostał, kto się przejmuje bezdomnymi?

SsijMiKij

2014-08-11, 04:14
@vuko jak dla mnie jestes internetowym debilem, gdzie sie nie odezwiesz tam pie**olisz glupoty, w kazdym poscie strzelasz sobie sam w stope

juz w pierwszym zdaniu krzysztof3011 napisal o co mu chodzi, wiec cofam Cie imbecylu do pierwszych slow Twojej wypowiedzi

i Ty jestes tutaj moderatorem ?????

Lam3rZ

2014-08-11, 04:29
skarbona napisał/a:

dostał to dostał, kto się przejmuje bezdomnymi?


obys ty k***o kiedys znalazl sie w podobnej sytuacji jako ofiara...
Nigdy nie wiesz co za los spotkal bezdomnego, wiekszosci takim osobom nalezy wspolczuc a nie dobijac.

~Vuko

2014-08-11, 08:35
SsijMiKij napisał/a:

@vuko jak dla mnie jestes internetowym debilem, gdzie sie nie odezwiesz tam pie**olisz glupoty, w kazdym poscie strzelasz sobie sam w stope

juz w pierwszym zdaniu krzysztof3011 napisal o co mu chodzi, wiec cofam Cie imbecylu do pierwszych slow Twojej wypowiedzi

i Ty jestes tutaj moderatorem ?????


No to wytłumacz mi deklu gdzie napisałem co bym zrobił temu kolesiowi jakbym go spotkał? Napisałem tylko że za takie ataki to się powinno gnić w pierdlu :wtf:
Nie wiem czy jesteś aż taki ograniczony czy udajesz ale jest stosunkowo różnica pomiędzy pisaniem własnego zdania na temat wyroku a odgrażaniem się czego bym mu nie zrobił gdybym go spotkał :homer: Poza tym dokładnie to samo co ja zrobił Insaner w swoim poście, czyli wyraził zdanie o karze za takie coś. Do niego się nie przypie**olisz? Nie, bo za mało piw będzie ;)

Coś Ci ch*jowo poszła obrona Twojego chłopaka. Ale może za dobre chęci zamoczysz.

PS. Gdybym był moderatorem obydwaj byście już dawno dostali warny za pedalstwo ;)

Robak6666

2014-08-11, 09:19
Lam3rZ napisał/a:


obys ty k***o kiedys znalazl sie w podobnej sytuacji jako ofiara...
Nigdy nie wiesz co za los spotkal bezdomnego, wiekszosci takim osobom nalezy wspolczuc a nie dobijac.



Chyba Ci się Panie serwisy poj***ły.