18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak Murzynów

Maciek93PL • 2010-10-12, 16:38
Murzyński atak na policję chroniącą członków American Nazi Party.
Murzyny się musiały nieźle wnerwić że przestały zbierać bawełnę. :psycho: :karate: Sceny jak z filmu akcji. :ok:

repsol79

2010-10-13, 22:57
czarna swolocz, pie**olone malpy.

Powell

2010-10-13, 23:10
bezmózgie asfalty... zobaczy taki brudas białego cywilizowanego człowieka dostaje zajoba i z podniecenia własne podwórko rozpie**ala

Andaros

2010-10-14, 00:03
Jak ich się w jednej chwili namnożyło O.o
taki czarny teleport alboco.

NiggaFromNR

2010-10-14, 18:48
taaaaaaaak k***a nazisci... a u nas nawet Marszu Wyzwolenia Konopii nie mozna zrobic do k***y jasnej. bo to ZŁE!!

borysek94

2010-10-15, 23:31
przy okazji oj***li sklep

Veetoo

2010-10-27, 15:27
Szkoda, że postawili ten kordon policji. Powybijaliby się nawzajem - asfalty z naziolkami i świat byłby piękniejszy.

Ahab

2010-11-21, 18:30
Veetoo napisał/a:

Szkoda, że postawili ten kordon policji. Powybijaliby się nawzajem - asfalty z naziolkami i świat byłby piękniejszy.



Niedługo będziesz leciał ze łzami p*zdosiowymi w oczkach do tych tzw. "naziolków" kiedy podwórko zaczną ci terroryzować małpie gangi ,i będą ci regularnie gwałcić dziewczynę ,o ile takową znajdziesz :) Byłem kiedyś wielkim antyfaszystą i antykatolikiem ,ale to było jak miałem ze 13 lat. teraz mam po 20 i zmądrzałem na tyle by zrozumieć ,ze świat nie jest idealny ,ale kościół i Ci tzw. naziści (określa się tak też np. Polskich Nacjonalistów co jest obrzydliwą obelgą!) są jedyną tarczą przeciwko upadkowi naszej cywilizacji. Nowe pokolenia są wychowywane w duchu ignorancji ,głupoty i "p*zdusiowatości". Dochodzi do tego ,że żołnierze ONZ,w strefie wojny są osłaniani przez uzbrojone 11 letnie miejscowe dzieci. ŻOŁNIERZE!
Na szczęście w Polsce nie mamy jeszcze problemu z kolorowymi (przynajmniej nie na taką skalę. Ja w swojej dzielnicy miałem ,ale szybko miejscowi nacjonaliści ich ustawili. Co i rusz których nygus ma złamaną nogę ,rękę ,a i ostatnio im podpalili drzwii.) ,ani rozprzestrzenianiem się islamu co jest problemem we Francji czy niemczech. Trzeba mieć trochę rozsądku i ja się ze swoich ignoranckich skrajnie głupich poglądów wyleczyłem. Teraz ,opieram się jedynie na faktach nie ideach. Życzę tego każdemu!


Co do filmiku ,to najlepszy jest tekst "dokładnie takiego efektu spodziewali się "naziści"". Owszem ,murzyni są szalenie przewidywalni. Totalna destrukcja ,gwałt ,przestępstwo.

sveq

2011-02-17, 21:54
No do ch*ja wacława niech ktoś sprubuje powiedzieć że murzyny nie są pie**olonymi kryminalistami. Wytłauc całą tą rasę w p*zdu. k***a nie mogli odpuścić rabowania i niszczenia.

-Joł nigga naziole robią demonstracje, dawaj zrobimy zamieszki i opie**olimy kilka sklepów. W mediach i tak to my będziemy pokrzywdzeni.


Czy k***a biały człowiek tak się zachowuje? Antifa (bo to śmieć) się nie liczy.

orbi666

2011-06-21, 06:03
murzyni są na pograniczu debilizmu, ich iq nigdy nie dojdzie do 70. zostali stworzeni żeby służyć swoim białym panom, a nie żeby sypiać z ich kobietami. Vincent Sarich