18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak bestii. Szarża pitbulla w kierunku rodziny

Flodzia • 2021-09-16, 10:39

A nie, sorry, jednak chciał się tylko pobawić :-D

zwierzak30

2021-09-16, 14:03
janlew napisał/a:

I tak powinni te wszystkie większe psy wszystkie wyeliminować ze strefy publicznej. Na własnym podwórku trzymaj se i tygrysa na łańcuchu, ale w strefie publicznej zero tego ch*jstwa.
Zresztą te mniejsze szekające szczury to samo. Jak ktoś chce mieć psa np. w bloku to niech mu sra w salonie, a nie na wszystkich okolicznych trawnikach. Ludziom tam srać nie wolno to dla czego pchlarze mogą...




Masz wyjście. :)

Wiewór

2021-09-16, 15:35
Ja pie**ole nawet zwierzęta mają większą empatię w stosunku do obcych młodych. Kura potrafi wychowywać osierocone kocięta. Suka przygarnie małe kurczaki...
A nigga jak zobaczyli zagrożenie to dzieci prawie podeptali tak sp***alali. Na końcu sobie przypomnieli że trzeba by młode zabrać.

Goldi85

2021-09-16, 18:36
no co fajny wartosciowy pies ... Pan przyszedł kazał isc spac bo jutro na pole bawełny.

DarioLee

2021-09-16, 18:42
Jedyny słuszny powód dla którego można hodować te j***ne Pitbulle

trytodie

2021-09-16, 19:01
dyskusja poruszana wielokrotnie, wniosek ten sam. Zakaz rozmnażania tej genetycznie agresywnej rasy - stworzonej przez ludzi. Za 15 lat problem zostanie rozwiązany.

shmxuss

2021-09-16, 19:48
Aż dziwne, że żaden z nich nie wyciągnął broni i nie odj***ł psa razem z właścicielem

Wiewór

2021-09-16, 20:04
trytodie napisał/a:

dyskusja poruszana wielokrotnie, wniosek ten sam. Zakaz rozmnażania tej genetycznie agresywnej rasy - stworzonej przez ludzi. Za 15 lat problem zostanie rozwiązany.



Generalnie pomysł godny przemyślania. Tylko jak zabronić murzynom rozmnażania się?

Jebacmusimy

2021-09-16, 23:10
janlew napisał/a:

wszystkich



Ty ciwerć inteligencie, nie każdy jest tak samo sp***olony jak Ty i te murzyńskie stworzenia, żeby pies mógł byc w przestrzeni publicznej trzeba mieć więcej mózgu od niego i nim sterować. Dlaczego kaszojady mogą szczac, srac i drżeć mordę, a ja nie mogę spokojnie wyjść z moim kompanem po którym zawsze sprzątam i nie robi nikomu krzywdy. To ze większość ludzi są idiotami głupszymi od zwierząt to nie znaczy że psy nie są takie same.

trytodie

2021-09-19, 18:14
Wiewór napisał/a:

Generalnie pomysł godny przemyślania. Tylko jak zabronić murzynom rozmnażania się?




sterylizacja

:mrgreen:

janlew

2021-09-20, 14:15
Jebacmusimy napisał/a:

Dlaczego kaszojady mogą szczac, srac i drżeć mordę, a ja nie mogę spokojnie wyjść z moim kompanem po którym zawsze sprzątam i nie robi nikomu krzywdy.


Bo "kaszojady" to przyszli obywatele którzy będą płacić podatki. Pieski zoofili tylko obsrywają i obszczywają trawniki, gdzie normalni ludzie brzydzą się rozłożyć sobie koc i zrobić grilla czy tam piknik. Poza zapełnianiem dziury w życiu nieudaczników, taki typowy pies, to bezużyteczny szkodnik. Swoją drogą jak wy się nie brzydzicie zbierać tych gówien, to gorsze niż po menelu... bo to jednak człowiek. Choć ja bym się zrzygał przy jednym i drugim.
PS. Co innego pies pracujący w policji, wojsku, pies przewodnik czy choćby ten na łańcuchu pilnujący obejście. Te mają sensowne zastosowanie.

JaggerMan

2021-09-20, 17:29
janlew napisał/a:

I tak powinni te wszystkie większe psy wszystkie wyeliminować ze strefy publicznej. Na własnym podwórku trzymaj se i tygrysa na łańcuchu, ale w strefie publicznej zero tego ch*jstwa.
Zresztą te mniejsze szekające szczury to samo. Jak ktoś chce mieć psa np. w bloku to niech mu sra w salonie, a nie na wszystkich okolicznych trawnikach. Ludziom tam srać nie wolno to dla czego pchlarze mogą...



bo są k***a zwierzętami ty j***ny debilu, idź powiedz sarnie żeby nie srała w lesie bo przecież ludzie nie mogą

janlew napisał/a:

Bo "kaszojady" to przyszli obywatele którzy będą płacić podatki. Pieski zoofili tylko obsrywają i obszczywają trawniki, gdzie normalni ludzie brzydzą się rozłożyć sobie koc i zrobić grilla czy tam piknik. Poza zapełnianiem dziury w życiu nieudaczników, taki typowy pies, to bezużyteczny szkodnik. Swoją drogą jak wy się nie brzydzicie zbierać tych gówien, to gorsze niż po menelu... bo to jednak człowiek. Choć ja bym się zrzygał przy jednym i drugim.
PS. Co innego pies pracujący w policji, wojsku, pies przewodnik czy choćby ten na łańcuchu pilnujący obejście. Te mają sensowne zastosowanie.



kobiety to też bezużyteczne worki na spermę, a jakoś ludzie je tolerują