18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ata

Lingula • 2017-11-07, 05:29
Humanoid z pustyni Atakama (znany jako Ata) – naturalnie zmumifikowane 15-centymetrowe szczątki humanoida znalezione na pustyni Atakama w Chile w roku 2003.
Z uwagi na swój wzrost był określany przez media krasnoludkiem, z uwagi na wydłużoną czaszkę przypominającą czaszki obcych (a dokładniej szaraka) zwany był 6-calowym obcym. Właśnie dzięki podobieństwu do obcego stał się sławny. Disclosure Project przedwcześnie uznał go za dowód na to, że obce cywilizacje odwiedzały Ziemię. Testy DNA wykazały jednak, że zwłoki należały do człowieka.

Silikonowy

2017-11-07, 19:48
Nie ma się czym jarać, też miałem kiedyś taki brelok :psycho:


biala20

2017-11-07, 19:59
A zasadniczo, to on czy ona?! No bo r*chanie tego, może być pedalstwem! Na pewno jest nekrofilią...

pXIX

2017-11-07, 20:18
Cytat:




SaveTheTrees
pietras_ja napisał/a:

Człowieka albo innej istoty o takim samym DNA.

Eeeeeeeee... Ty miałeś podstawy genetyki w szkole?


Ej. Jak tak pomyśleć, to to nie jest aż takie głupie jak się wydaje- może istnieć miks człowieka i żyda, człowieka i murzyna, człowieka i ciapaka, a nawet najgorszy- człowieka i kobiety! :lol:
Poprawni politycznie naukowcy nie zwrócą uwagi na te [nieznaczne przecież] różnice DNA i powiedzą że jest ono 'takie samo' (zbliżone ;) )

Ta...........ku

2017-11-07, 20:55
Obejrzeć film dokumentalny "Sirius" Dr. Stevena Mc Greera i dopiero potem pie**olić głupoty chłopaki. Dowody pokazane w tym filmie na poparcie pozaziemskiego pochodzenia tej istoty są wręcz niepodważalne