18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASG - Poczuj klimat

Ty...........ta • 2012-03-21, 12:50
A więc jak to jest jak się wczujesz

darecki328

2012-03-22, 10:16
@up
ależ ty k***a głupi jesteś. Airsoft to zamiennik z wojną ;) jak chcesz ponapie**alać bez większego ryzyka w ludzi to nie jedziesz do Afganistanu tylko wpisujesz sie do pierwszej lepszej grupki ASG

MadDave

2012-03-22, 14:13
k***a jak czytam niektóre komentarze to dosłownie nie wiem co myśleć , ludzie mają jakieś hobby/pasję -odstresują się po robocie dobrze przy tym spędzając czas ,ale nie zawsze znajdzie się grupa tępych hejtów którym tak zajebiście przeszkadza to że ktoś lubi czasem wykonać inną czynność jak napie**alanie klawiszy lub chlania browarów całymi dniami. Co do filmiku- IMHO dość kiepski panowie nie postaraliście się , pozatym wrzucając go tutaj wystawiliście się na jedyną formę krytyki czyli zmieszanie z gównem.
Argument- jak chcesz postrzelać idź do woja - no pogratulować pomyślunku , co jak chce sobie połowić ryby to natychmiast mam być rybakiem na kutrze ?... Argument 2- pedalstwo - bitch please...

Leothyr

2012-03-22, 15:15
O k***a jakie retardy :mrgreen:

Jedni wieszaki 1,90 50 kilo, drudzy przyjeby w okularach, trzeci tłuścioszki
Generalnie pogarda

Black Snake

2012-03-22, 15:18
Nie chce ktoś może kupić m16a3? ;>

!Timon

2012-03-22, 16:08
@MadDave
Nie - chcesz postrzelać idziesz na strzelnicę. Na grę terenową też można się ustawić bo czemu nie.
Zabawna jest tylko ta kultura airsoftowa - Ci ludzie z zabawy praktycznie niczym nie różniącej się od strzelaniny 7 latków z patykami na podwórku próbują sobie zrobić ideologię i lansować się na twardzieli.
Jakbym się bawił lalkami [a może się bawię?] to NIE wrzucałbym z tego filmików do sieci.

MadDave

2012-03-22, 16:56
@!Timon
Nie - chce postrzelać i spędzić czas ze znajomymi ustawiam się na grę terenową z naciskiem na strzelanie(btw na strzelnicy też bywam - i co ty na to?) . Z drugiej strony paintball to też bieganie z czymś patykopochodnym i staranie się zabić/trafić/fragować jak zwał tak zwał .
k***a są ludzie którzy z asg faktycznie robią zabawe dla 7 latków ale są i tacy których umiejętności robią wrażenie , jedynie co mnie wk***ia to lansowanie się na madafaka taktyków od niewiadomo czego i znawców cudów na kiju dzięki czemu mamy taką a nie inną opinie .
-BTW@!Timon - bardzo mi przykro że spotkałeś na swej drodze tylko takich graczy .

bober93

2012-03-22, 16:59



Mamo!
Mamo kup mi!

Niepodlegly

2012-03-22, 17:37
:homer:

dobra, dobra
niektórzy lubią pobiegać ze swoimi markerami, których kulki latają po 20 metrów na sekundę, a tacy jak ja wolą latać z PORZĄDNĄ, METALOWĄ, STRZELAJĄCĄ KULKAMI LECĄCYMI PONAD 100 METRÓW NA SEKUNDĘ, REALISTYCZNIE WYGLĄDAJĄCĄ REPLIKĄ. Mimo to nie przeszkadza mi, że Wy jaracie się czymś innym. Ja się zajarałem stosunkowo realistyczną rozgrywką... Wy wolicie szybką bieganinę. Aninie czuję się lepszy, ani gorszy. Nie wiem czy wiecie, ale airsoft był pierwotnie wykorzystywany do szkolenia Japońskiego wojska, więc spory o pedalstwo tu powinny się zakończyć. I nie ma kwestii typu dostałem, nie dostałem. Kodeks honorowy, a "terminatorzy" są p*zdami, które nie umieją się pogodzić z porażką. Z resztą jakby w ASG były tak bardzo potrzebne kulki z farbą, to i takie by zrobili. Są robione takie ch*jowe, do tych ch*jowych chinek za 15 zł do zabawy, a profesjonalnie potrzebne nie są. Nie rozumiem czemu urażamy się wzajemnie.

Jeżeli ktoś ma mnie zamiar zjechać, to mówię od razu
JEBIE MNIE TO

andyq

2012-03-23, 01:57
Widać że te Cioty nigdy broni w ręku nie trzymały (pomijam tą na plastikowe kulki). k***a jak można kolbę na ramieniu położyć? Większość z nich tak robi. A ten psęudo snajper to już przegina. Jak by wziął karabin do ręki to by mu luneta oku wycięła.
No ale to co pie**olę przecież to są znawcy tematu przecież odrzut po strzale to tylko na amerykańskich filmach.
I co to za zabaw strzelać z plastikowych kuleczek? Paintball to jeszcze jestem w stanie zrozumieć i sam czasami się w to bawię (bo to tylko zabawa jak ktoś twierdzi inaczej to ma łeb sprany jak goście na filmiku a o broni żadnego pojęcia, jak takiego zagadasz to powie Ci wszystko kiedy model powstał jak szybko strzela itp. itd. ale co do obsługi to tylko zabawki). Po paintballu to chociaż siniaki porządne zostają i przez parę dni jest co wspominać.

szefooo

2012-03-23, 22:05
ASG
Jeśli chodzi o obrażenia to akurat w ASG widywałem gorsze od paintballa głównie ze względu na to że kulki są małe , lecą z ogromną prędkością a gracze mają tylko okulary. Na necie można znaleźć poprzebijane uszy czy kulki między zębami które dostały się tam przez policzki. Fakt faktem że "broń" wygląda bardziej realistycznie bo nie trzeba podłączać butli i magazynka na zewnątrz. Sam mam sniperke asg ale wyłącznie jako element dekoracyjny pokoju. Prędkość początkowa kulki w zależności od jej wagi V0 - 142-146 metrów na sekundę (470-483fps). Zapraszam każdego kto uważa że to pedalska zabawka na strzał w twarz z powiedzmy 5 metrów. Sito z ryja.

Paintball
Grywam i bardzo mi się podoba. Z minusów to maska na całą twarz w której ch*jowsze szybki potrafią parować i ch*ja widać.
Zdejmować maski nie ma co bo można wrócić bez oka do domu. Kulki są znacznie większe niż w ASG i w połączeniu z butlą z gazem stają się 1000x celniejsze. Z plusów też wydostający się z lufy gaz przy wystrzale i dosyć głośny huk.
Obrażenia przy noszeniu maski nie powinny być tak drastyczne jak w ASG choć narazimy się tu na dużo więcej siniaków . Znam cwaniaczków co po 3 swetry ubierają. Nie ma się co oszukiwać jak ktoś ci wyjdzie w budynku z za rogu to walicie w siebie serie a doznanie jest piękne. Momentalny skok adrenaliny i uczucie masakrowania twojego ciała rzucanym w twoim kierunku 2 kilowym młotkiem z częstotliwością 2-7 młotków na sekundę. Coś pięknego dla sadysty.
Jeśli chodzi o wygląd "broni" to w i paintballu zdarzają się już bardzo realistycznie wyglądające egzemplarze mające gaz w granatniku.

Paintball i ASG
W obu dyscyplinach zdarzają się oszuści którzy twierdzą że "nie dostali". Nie wiem jak w ASG ale jak bywałem na paintballu to delikwent dostawał serie z metra w plecy i kończył na dziś gre.
W obu dyscyplinach są grupy ogarniające elementy taktyki c jest fajne . W obu są też kompletni amatorzy którzy potrafią im w czasie poniżej minuty zapie**olić flage z bazy. Każdy może się sprawdzić w roli dowódcy i dowodzić np 12 ziomalami.
Granie w battlefield nie oddaje nawet 1% odczuć z obu tych dyscyplin. No chyba że matka was napie**ala przed kompem młotkiem co akurat na tym forum by mnie nie zdziwiło.

Suma sumarum obie dyscypliny mają zalety i wady każdy wybierze coś dla siebie . Ja wybrałem Paintball i go polecam.


Co do filmiku. Rozj***ło mnie na deski. Jak dostałeś to schodź bo to nieodłączny element gier.
A ślimak zagrał rewelacyjnie. Powinien zastąpić Ryśka w klanie.

szopenfeldziarz

2012-03-26, 00:04
Niepodlegly napisał/a:

(...) jak ja wolą latać z PORZĄDNĄ, METALOWĄ, STRZELAJĄCĄ KULKAMI LECĄCYMI PONAD 100 METRÓW NA SEKUNDĘ, REALISTYCZNIE WYGLĄDAJĄCĄ REPLIKĄ. (...)



Niektórzy lubią walić konia a ja wolę się przespać z porządną, plastykową, realistycznie wyglądającą dmuchaną lalą <- czy to brzmi lepiej?

Butter

2012-04-01, 22:25
FEAR na ERGu XDXD to Wy jeszcze żyjecie :P w sensie nadal strzelacie po krzaczorach ?