18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artystka w kuchni

CrazyEdek • 2023-05-07, 09:08
Odsłania swój talent.


kryptonowa_laska

2023-05-08, 09:55
radek225 napisał/a:

Ikea to nie meble, rurki to nie spodnie, to co w tle leci to nie muzyka, śledź to nie ryba, piwo bezalkoholowe to nie piwo, lewaki i lgbtqwerty to nie są ludzie. Jeszcze solidniejsze i trwalsze meble były robione do lat '50 XX wieku. Sam mam takie w swoim domu, nigdy nie były restaurowane, są w stanie oryginalnym i służyć będą jeszcze kolejnym pokoleniom. Prędzej ktoś po mojej śmierci wypie**oli je na śmietnik bo się znudzą niż się rozlecą. Komoda ma drzwi o grubości 8-9 cm z LITEGO DREWNA. 0 płyt wiórowych, MDF i innych sklejek. Lite drewno tak ciężkie, że 3-4 osoby są potrzebne by to unieść. Do IKEI to można iść po kołdrę, poduszki, doniczki, pierdoły do domu, a nie po "meble". Z resztą kilka lat temu była afera, że szafka z IKEI przewróciła się na gówniaka zabijając go.



Skręcałem ostatnio szafy wolnostojące z IKEA. Wykonane z prasowanego kartonu i MDF. Przekręcisz śrubę na zawiasach frontu i masz pozamiatane. Drewno, płytę wiórową czy sklejkę można jeszcze naprawić kołkiem i wikolem, to tego kartonowego gówna już nie ma czym naprawić.

marcino_zly

2023-10-24, 20:08
Dupsko ma zacne a I pączek pewno też smaczny ;)