18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artur o pedałach

Se...........ki • 2015-08-02, 00:03
Artur Szpilka przedstawia swój pogląd, który dotyczy lgbt. :wodka:



Anty_Blanty

2015-08-02, 00:07
powiem Wam tak, choć to ryzykowne w dobie totalnej inwigilacji, ale siedzę trochę w ''klimatach' warszawskich i wiem od sprawdzonych osób, że Michalczewski jak latał po burdelach nieraz nie dwa to chciał od dziewuch by mu wkładały dildo w dupsko, więc coś jest na rzeczy...

mi...........80

2015-08-02, 00:18
Cały czas go podpuszczają, niech lepiej zajmie się sportem a nie mędrkowaniem, co z tego że dobrze gada, nie za to mu płacą, nie pamiętam żeby walczył z kimś dobrym poza Jeningsem, bo tej ustawki ze zblazowanym Adamkiem nie ma co liczyć.

Se...........ki

2015-08-02, 00:33
mitrus80 napisał/a:

Cały czas go podpuszczają, niech lepiej zajmie się sportem a nie mędrkowaniem, co z tego że dobrze gada, nie za to mu płacą, nie pamiętam żeby walczył z kimś dobrym poza Jeningsem, bo tej ustawki ze zblazowanym Adamkiem nie ma co liczyć.



Czyli, że pięściarz ma tylko boksować, ponieważ to jego praca i nie ma prawa mieć swojego zdania i się nim dzielić? Murarz ma tylko murować, górnik tylko wydobywać węgiel i morda w kubeł, bo to ich praca a nie, jakieś tam wygłaszanie poglądów? :idzwch*j:

mi...........80

2015-08-02, 00:52
xxSekiPlxx napisał/a:



Czyli, że pięściarz ma tylko boksować, ponieważ to jego praca i nie ma prawa mieć swojego zdania i się nim dzielić? Murarz ma tylko murować, górnik tylko wydobywać węgiel i morda w kubeł, bo to ich praca a nie, jakieś tam wygłaszanie poglądów? :idzwch*j:



Może mieć swoje zdanie ale panowie dziennikarze niech się skupią na jego faktycznej "pracy" a nie na tym co mu się tam pod kopułą wydaje.

Se...........ki

2015-08-02, 01:04
mitrus80 napisał/a:



Może mieć swoje zdanie ale panowie dziennikarze niech się skupią na jego faktycznej "pracy" a nie na tym co mu się tam pod kopułą wydaje.




Uważam, że dobrze się stało. Tylu celebrytów, dziennikarzy itp. przedstawia w mediach poglądy pro pedalskie, że odmienne zdanie kogoś znanego i niemniej rozpoznawalnego będzie przeciwwagą dla nazi lgbt.

le_Roi_des_fous

2015-08-02, 12:33
up Osobnik o mentalności dresa z przeszłością kryminalną, zajebista "przeciwwaga"

Se...........ki

2015-08-02, 14:22
le_Roi_des_fous napisał/a:

up Osobnik o mentalności dresa z przeszłością kryminalną, zajebista "przeciwwaga"




Czyli osoba z przeszłością kryminalną, nie może zacząć, żyć normalnie i mieć prawa wypowiedzi nawet jeśli dobrze mówi.

Zamiast się cieszyć, że ktoś mówi takie poglądy publicznie, to społeczność sadola krytykuje faceta. I tak źle i tak nie dobrze :idzwch*j: