18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armia rosyjska w obiektywie szybkoklatkowej kamery

POW667 • 2013-06-29, 19:37
Kilka ujęć średniego i ciężkiego sprzętu w akcji, w obiektywie kamery szybkoklatkowej.
Granatniki, wozy opancerzone, samoloty... dla każdego coś miłego ;].



Montaż nie mojego autorstwa.

rolerek

2013-06-30, 13:26
Oby używali tego tylko na ciapaków ;]

Vilibert

2013-06-30, 13:56
Sprzęt made in ZSRR :D

TedePl

2013-06-30, 15:48
k***a jak się widzi ten PKM To zasadnicza się przypomina. Miało to moc:D

tranzystor

2013-06-30, 16:09
gacus napisał/a:

Jak zawsze bohaterska armia ruska gotowa bronić swoich obywateli na terenie innych państw. Ostatnio wsławili się w Gruzji.



Ból dupy spowodowany zazdrością i kompleksami, co?

Dr0mg

2013-06-30, 17:30
@Stajgerski -izraelskie -> żydowskie-> śmierdzi wole ruski sprzęt tak jak ruskie kałachy produkowane w Polsce czy t72m, goździki :D niby zsrr a tylko my je robiliśmy, Mi-2 i wiele innych nie pie**olą się jak amerykańskie
polecam porównać design miga 29, i rodziny SU a f22, i te takie i popisówke właśnie SU /miga z francji po prostu wymiata te piruety ahhhh a t-90 kozak i tak mały polny zapie**alacz no chyba że leopard 2 a7 (taki ss panzer dvision)

Gus

2013-07-01, 10:07
Dr0mg....ale ty pie**olisz farmazony... (prócz Mi-2, hitu eksportowego w Jugosławii). Polecam zapoznać się tobie z branżowymi pismami, toną zaległych książek do przewertowania (albo chociaż to http://www.altair.com.pl/). Maszyny latające pie**olą się jak każde inne, w dodatku te Migi mamy z byłego NRD, a oni nie inwestowali w modernizacje (na którą i nas nie stać).


Cytat:

niby zsrr a tylko my je robiliśmy



Hmm, co? Prawdą jedynie jest, że AK/AKS/AKM/AKMS mielismy prawie najlepszej jakości, NRD było na pierwszym miejscu, ChRL na ostatnim. Uważasz, że T72M/M1 produkowaliśmy tylko my ? Goździki również? Bambo, prośba :roll:

Cytat:

t-90 kozak i tak mały polny zapie**alacz



Polecam zapoznać się z Ukraińskim T-84 Opłot-M

PS po przeczytaniu tego 4ty raz stwierdzam, że nie byłeś trzeźwy. :D