18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armia Polska - Siła i Honor

darecki328 • 2012-08-22, 17:58


Cudze chwalicie, swojego nie znacie! (wyciszyć głośniki, rzadko spotykany utwór muzyczny)

gregor40

2012-08-23, 14:26
Szanujcie, szczeniaki, własną armię bo będziecie musieli buty całować obcej.

Monohydrat

2012-08-23, 17:34
Wszystko ladnie pieknie ale trzeba powiedziec sobie otwarcie nasza armia posiada zerowa zdolnosc bojowa.Marynarka nie istnieje,obrona przeciwlotnicza z lat 60 czyli dno,wojska pancerne do gruntowej modernizacji ,lotnictwo w rozsypce te f 16 to kropla w morzu potrzeb ,wiele panstw wycofuje je ze sluzby a my wlasnie je kupilismy,fakt ,ze tylko na te f 16 bylo nas stac.Polska jest w stanie bronic sie sama max 10 godz.mowie tu o agresji ze strony np.Rosji.a tak w ogole to nie smiejmy sie za duzo z Bialorusi czy Ukrainy bo ich zdolnosc bojowa jest wieksza niz nasza.

Shatter

2012-08-23, 20:08
konradssc napisał/a:

@Shatter
I co Ty mi tu pie**olisz o słabości. Byłem w Szwecji i byłem w Czechach, obydwa kraje mają wielki odsetek ateistów. Jedyni ludzie którzy chodzą do Kościoła to ludzie w podeszłym wieku. Wk***ia mnie to podejście ateistów, że sie niczego k***a nie boją. Nie ogarniasz swojej skończoności, tak jak każdy inny człowiek. Ateizm jest wygodny bo nie istnieje w nim sformułowna moralność. Jak jesteś młody to na h*j myśleć o śmierci. Każdy będzie zgniłymi zwłokami po śmierci, i myślisz, że każdy wierzący sra tym po gaciach? Może nie będzie nic i co z tego, i tak k***a się o tym nie przekonam bo będe MARTWY. Ale k***a za to Ty kolego możesz się zdziwić, gdy się okaże, że Bóg istnieje.


Nie ogarniam skończoności?Wręcz przeciwnie!Jestem świadom że pewnego dnia umrę, więc szkoda mi czasu na wmawianie sobie, że po śmierci czeka mnie jakiś raj czy inne miraże.
Sformułowana moralność...Bardzo ciekawe zagadnienie biorąc pod uwagę że katole mają swoją biblijną moralność w dupie wybierając to co IM odpowiada.Poza tym trzeba być idiotą by nie widziać że "religia" to nie jedyny wyznacznik moralności.
Jaki bóg?Thor, Odyn, Perun, Ozyrys?Bo trochę ich się przewinęło...Poza tym nie zdziwię się bo będę zajęty wyzywaniem największego sk***ysyna znanego ludzkości.

maxvolumePL

2012-08-23, 22:52
darecki328 napisał/a:

@up
1 - udowodnij mi że Boga nie ma,
2 - Taki zawód żołnierza, w afganistanie nawet szczeniak może Ci wpie**olić kosę w tchawice jak nie będziesz czujny, więc lepiej zapobiegać niż leczyć
3- k***a... Polska to kraj z najpięknięjszą historią w Europie, z tym że jest rządzony przez pie**olone pasożyty i niedorajdy życiowe. Zresztą po przetrwaniu dwóch wojen i rozbiorów jeszcze trochę czasu minie nim zostaniemy mocarstwem, nie sądzisz?



1.Udowodnij że jest.

Z resztą się w pełni zgadzam.

Feragas

2012-08-24, 10:15
Ja nie wierze w boga, a stwierdzenie "udowodnij, że nie ma boga" jest łatwiej udowodnić niż stwierdzenie, że bóg jest. Do katolicyzmu też są dowody historyczne już, a nie żadne spiskowe, że w którymś tam roku w Rzymie, wymyślono i ustalono katolicyzm, aby łatwiej kontrolować ludzi i tak jest z każdą religią, prócz jednej jedynej - Buddyzm - religia, która nie zbiera ludzi do siebie, tylko jak ktoś chce wstąpić to sam się musi wszystkim zainteresować. Tak pie**olicie jacy to wy wierzący jesteście i co nie wiecie, a Biblii to podejrzewam, że ani wy, ani wasi rodzice jej nigdy całej nie przeczytali :)

Proste stwierdzenie na początek macie przykazanie "nie będziesz miał cudzych bogów przede mną" itp itd. A w domu trzymacie wisiorek lub posążek np. "Najświętsza Maryja" - to już jest inny bożek, czyli robić coś na przekór przykazaniom. Co do bogów w innych kulturach bo trochę ich było - to w każdej wierze jest opisane skąd się wziął bóg, a tylko w 1 jedynej tego nie ma, czyli pierwsze słowa w Biblii "Bóg stworzył" - ale skąd on się wziął? Skoro bóg jest stworzony na wzór człowieka to jakim cudem powstał z niczego? Jeśli coś tworzysz i się na czymś wzorujesz to musisz znać ów wygląd. W tej religii jest więcej kłamstwa, niż prawdy.

Marek27_95

2012-08-24, 20:42
Feragas napisał/a:

w którymś tam roku w Rzymie


w którymś tam roku wymyślono i ustalono by wciskać ludziom kit..
brak linka - brak wiarygodności

Feragas napisał/a:

Proste stwierdzenie na początek macie przykazanie "nie będziesz miał cudzych bogów przede mną" itp itd. A w domu trzymacie wisiorek lub posążek np. "Najświętsza Maryja" - to już jest inny bożek, czyli robić coś na przekór przykazaniom.



Gdybyś wiedział coś nie coś to kult świętych polega na wzorowaniu się na osobach i modlitwie za wstawiennictwem do Boga

Co do posążków to dlaczego tworzy się popiersia Piłsudzkiego?
Bo można


Feragas napisał/a:

Skoro bóg jest stworzony na wzór człowieka to jakim cudem powstał z niczego? Jeśli coś tworzysz i się na czymś wzorujesz to musisz znać ów wygląd. W tej religii jest więcej kłamstwa, niż prawdy.



"Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył" (Rdz 1,27)

A podobieństwo polega na posiadaniu: wolnej woli, rozumu i duszy,
które raczej zwierzęta nie mają..

Medica

2012-09-16, 13:21
Śmieszne wojsko w śmiesznym kraju.

darecki328

2013-02-05, 02:21
rockface123 napisał/a:

jak ja mam mieć k***a szacunek skoro wyraziłem swoje zdanie i zostałem skrytykowany przez polaczków

?! no powiedzcie mi jak ja mam kochać ten kraj i ludzi na dokładke może jeszcze sejm? o tak i radio maryja tak ten kraj to cód miut i zgniłe maliny

wyrażajcie swoje zdanie jak jesteście patriotami krytykować patrioty nie będe ale nie przypie**alajcie się do mojej opini bo tylko zatwierdzacie moją opinie na temat tego gówna :evil:



Za samo użycie słowa '' polaczek '' powinieneś zostać przymusowo deportowany do Arabii Saudyjskie ew. innego kołchozu rządzonego przez szmatogłowych. k***a mać człowieku, SEJM NIE MA NIC DO RZECZY. Twój pradziadek pewnie walczył o to by walutą był złoty chociaż sądząc po Twoim zachowaniu prędzej podawał magazynki gestapowcom... sam jesteś gównem. kazałbym Ci wypie**alać ale to zabronione więc tylko proszę byś nie udzielał się więcej w tym temacie.