18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armenia ponosi ciężkie straty

Salieri16000 • 2020-11-04, 10:04
Podczas bitew na froncie w kierunku Khojavend, 3 listopada, jednostki armii azerbejdżańskiej zmusiły czołgi wroga do wycofania się z pola bitwy. Kilka czołgów wroga wraz z załogami zostało zniszczonych przez precyzyjne ostrzały.



3 listopada armeńskie siły zbrojne podjęły próbę ataku na kierunkach Aghdere, Agdam i Khojavend. W wyniku zdecydowanych działań azerbejdżańskich jednostek, udaremniono atak wroga i został on zmuszony do odwrotu, ponosząc ciężkie straty.



Jednostki armii azerbejdżańskiej nadal niszczą pojazdy wojskowe wroga.
3 listopada po południu jedno działo przeciwlotnicze armeńskich sił zbrojnych M-55, które zostało umieszczone na jednym z wzniesień w kierunku Khojavend, zostało zniszczone przez precyzyjny ogień.



Należy zauważyć, że 3-działowa broń przeciwlotnicza 20 mm, wyprodukowana w 1955 r. I zamontowana na lekkim opancerzonym, wielofunkcyjnym transporterze piechoty, przeznaczona jest do uderzania w cele latające na małych wysokościach.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-04, 10:15
Weź popraw co napisałeś bo idiotę z siebie robisz.

McQurwa

2020-11-04, 11:25
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Weź popraw co napisałeś bo idiotę z siebie robisz.



Zostaw go lepiej w spokoju, bo nie wiadomo czy mu nie odpie**oli, widziałeś co zrobili ostatnio kozojebcy we Wiedniu


Bloblas

2020-11-04, 12:41
Wiem czemu ten teren się nazywa KaraBach. Bo tam Kara z góry i Bach! przychodzi

Salieri16000

2020-11-04, 14:59
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Weź popraw co napisałeś bo idiotę z siebie robisz.



Ehhh... Chciałem zobaczyć co za pajac dał Ci piwo i sam niechcący dałem, ale nie żałuję- chociaż dowiedziałem się kto jest tym oszołomem. Zaskoczenia nie było: Halman- koleś , który urwał się ch*j wie skąd i dał piwo choć nie jest w temacie. Dał, bo wypada dać piwo komuś, kto drwi ze mnie, ciśnie na mnie i próbuje zmienić mój światopogląd nie znając mnie i nie znając mojego postrzegania pewnych spraw. Spokojnie aaaaaaaaaaaaa- nie chodzi mi tu o Ciebie, napisałem to ogólnie o Halmanie. Brawo Halman- tak 3maj oszołomie!

McQurwa napisał/a:

(...)widziałeś co zrobili ostatnio kozojebcy we Wiedniu



Ty k***a j***ny analfabeto, kaleko umysłowa- nie pisz nic, bo tylko się kompromitujesz. Mam nadzieję, że nie masz/nie będziesz mieć dzieci, bo ten świat więcej kretynów takich jak ty i tobie podobni nie udźwignie...

silwerbalk

2020-11-04, 16:50
Mam pytanie ma ktoś aktulane mapki z frontu? Czy azerowie się posuwają w ofensywie czy to walki na wyniszczenie czy są jakieś ofensywy operacje itp... :-/

Halman

2020-11-04, 17:12
Salieri16000 napisał/a:

Halman- koleś , który urwał się ch*j wie skąd i dał piwo choć nie jest w temacie.


A to juz ciekawa teoria bo piwa żadnego nie dałem, tak że... wspinanie się po plecach innych zakładając że inni nie czytają komentarzy jest karkołomne...

Salieri16000

2020-11-04, 17:28
Halman napisał/a:

A to juz ciekawa teoria bo piwa żadnego nie dałem, tak że... wspinanie się po plecach innych zakładając że inni nie czytają komentarzy jest karkołomne...



Ty k***a j***ny sklerotyku- "Bilobil" sobie kup, tylko nie zapomnij zażyć!



silwerbalk napisał/a:

Mam pytanie ma ktoś aktulane mapki z frontu? Czy azerowie się posuwają w ofensywie czy to walki na wyniszczenie czy są jakieś ofensywy operacje itp...



Proszę Cię bardzo- pod tym linkiem znajduje się mapa z zaznaczonymi wydarzeniami na danym terenie. Po kliknięciu na daną ikonę: opis, zdjęcie/zdjęcia lub materiał filmowy zostanie wyświetlony po prawej stronie ekranu: https://caucasus.liveuamap.com/en/2020/1-november-azerbaijani-ministry-of-defense-published-video

Tranquillum

2020-11-04, 17:32
O fajnie, że wrzucasz w jednym temacie, a nie zaśmiecasz tym gównem połowy strony :mrgreen:

Salieri16000

2020-11-04, 17:36
Tranquillum napisał/a:

O fajnie, że wrzucasz w jednym temacie, a nie zaśmiecasz tym gównem połowy strony



ch*j Ci w kręgosłup pajacu :D

Halman

2020-11-04, 17:37
Salieri16000 napisał/a:

Ty k***a j***ny sklerotyku- "Bilobil" sobie kup, tylko nie zapomnij zażyć!


dzieki za radę, najwazniejsze ze ulżyłeś sobie i para zeszła jak z kapcia.

Rudgardh

2020-11-04, 18:14
Halman - ból dupy u idiotów..
Zmień nick na stolec to wtedy będzie prawidłowo brzmiało :mrgreen:

BolekMaku

2020-11-04, 19:10
Halman napisał/a:

Halman- koleś , który urwał się ch*j wie skąd i dał piwo choć nie jest w temacie.

A to juz ciekawa teoria bo piwa żadnego nie dałem, tak że... wspinanie się po plecach innych zakładając że inni nie czytają komentarzy jest karkołomne...



Fajuśnie się Was czyta. Lepsze to niż zjadane genitalia przez psa kolesiowi z gangu Nuewa k***a Copariszon de Ja pie**ole Neiro! :DDD Brawo. Taka fajna kłótnia nie za ostra nie za chamska, jak w "Dynastii".

200kgnaklate

2020-11-04, 20:09
Strzelają jak do kaczek
Ile oni jeszcze tego sprzętu mają i ludzi? Koniec konfliktu blisko?

Funnek

2020-11-04, 21:00
Kto pomija ?