18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armenia atakuje!

Salieri16000 • 2020-11-09, 01:18
Armeńscy żołnierze udostępnili materiał filmowy z ciężkich walk ulicznych podczas bitwy o miasto Shusha. Miasto to, ma kluczowe znaczenie w wojnie o Górny Karabach, ponieważ leży przy drodze do Khankendi (Stepanakert Chankendi, dawniej Warakn), największego miasta regionu.

Żołnierze armii armeńskiej wspierają ogniem z broni ręcznej i karabinów maszynowych czołgi zajmujące pozycje azerskie w mieście Susha:


sa...........el

2020-11-09, 18:03
ellsworth napisał/a:

Trzeba mieć mega wyprany mózg by dać się zabić za jakiś kraj. Jakikolwiek. Mądrze to ujął Gombrowicz. Powiedział, że on nie będzie umierał za formę i pojechał w p*zdu a sk***ysyny nawet dzieci wysyłały do walki, żeby robiły za mięso armatnie.



Czyli jak ktoś cię napadnie, weźmie do niewoli i wyr*cha żonę i matkę, to powiesz, że nic się nie stało i sp***olisz za granicę, bo po co walczyć? Dobra, daj adres jak masz jakieś fajne k***y w rodzinie, pewnie mnie wpuścisz, dasz por*chać, a na końcu zrobisz kolację. Poczytaj o rzezi Ormian i to jakby skończyli, jakby olali temat.

baronturbina

2020-11-09, 18:16
satariel napisał/a:

Czyli jak ktoś cię napadnie, weźmie do niewoli i wyr*cha żonę i matkę, to powiesz, że nic się nie stało i sp***olisz za granicę, bo po co walczyć? Dobra, daj adres jak masz jakieś fajne k***y w rodzinie, pewnie mnie wpuścisz, dasz por*chać, a na końcu zrobisz kolację. Poczytaj o rzezi Ormian i to jakby skończyli, jakby olali temat.


Stary nie ma co dyskutować z takimi p*zdami jak ellsworth. c**y wychowane na neostradzie i wspólnych kąpielach z ojcem. Pies ich j***ł a jak przyjdzie konflikt to i tak będą bezużyteczni i pierwsze pójdą jako mięsko.

Piescimordelizal

2020-11-09, 19:46
Człowieku stwórz sobie kanał na YouTube a nie na sadolu takie coś wstawiasz....

robsonx79

2020-11-09, 19:54
krisman1981 napisał/a:

nikt nie będzie ginol za ten ciemnogród pl za kaczkę pedofili w czarnych kieckach i resztę idiotów zamieszkujących ten kraj każdy normalny człowiek sp***oli z tego polskiego śmietnika biedy



Tak się dzieje w krajach, w których politycy podzielili naród na pół. Ta połowa, której odmawia się bycia obywatelem nie bardzo ma zamiar ginąć za to.

swampman

2020-11-09, 20:06
baronturbina napisał/a:

No ale trzeba być mega ciotą i p*zdą uciekając gdy kraj zostanie najechany. Takie pedały z kompleksami mogą sprawić ze najeżdża nie wsadzi ci w dupe albo matki ci nie zgwałci. Dziecko do lekcji wypie**alaj bo jesteś cienki jak struna z banjo.



skonczony dzbanie...
ty myslisz ze dzisiejsze wojny beda wygladac jak 1 czy 2 wś?
ze bedziesz siedzial w okopie i czekal albo bedziesz sila wojsk przesuwal front, raz do przodu a raz sie cofal?

rozjebia cie jak tych biednych zolnierzy armenii i nawet nie bedziesz wiedzial kiedy i skad.
nikt nikogo nie bedzie gwalcil bo zolnierzy tylko wysla zeby wyczyscic teren i dobic co nie dobite czyli sztuk kilka.
wiekszosc rozegra sie tak ze nawet nie bedziesz wiedzial kiedy a to co teraz widzisz to jest zwykly konflikt/potyczka pokaz sil i granie sobie na nosach i czekanie kto pierwszy zrobi taka glupote ze da drugim prawo i przywolenie zeby uzyc prawdziwej sily.

biegnij sobie z szabla na czolg i zdechnij jak idiota ktorym jestes.
trzeba mierzyc sily na zamiary i wiedziec kiedy sie wycofac a kiedy i jak walczyc
lezac w lesie w zbiorowej mogile o ile nie wyparujesz od jakiejs bomby, kraju nie odbudujesz a kraj to obywatele.

satariel napisał/a:

Czyli jak ktoś cię napadnie, weźmie do niewoli i wyr*cha żonę i matkę, to powiesz, że nic się nie stało i sp***olisz za granicę, bo po co walczyć? Dobra, daj adres jak masz jakieś fajne k***y w rodzinie, pewnie mnie wpuścisz, dasz por*chać, a na końcu zrobisz kolację. Poczytaj o rzezi Ormian i to jakby skończyli, jakby olali temat.



i naucz sie kultury zjebie
albo nie, wypie**alaj za brame buraku

"daj mi adres jak masz jakies fajne k***y w rodzinie to mnie wpuscisz i dasz por*chac"
ciebie to bym puscil pierwszego zebys min szukal, a zebys poczul sie lepiej wetknalbym ci sztandar w dupe patrioto pie**olony.
wstyd mi za takich "rodakow"

baronturbina

2020-11-09, 21:56
swampman napisał/a:

skonczony dzbanie...
ty myslisz ze dzisiejsze wojny beda wygladac jak 1 czy 2 wś?
ze bedziesz siedzial w okopie i czekal albo bedziesz sila wojsk przesuwal front, raz do przodu a raz sie cofal?
rozjebia cie jak tych biednych zolnierzy armenii i nawet nie bedziesz wiedzial kiedy i skad.
nikt nikogo nie bedzie gwalcil bo zolnierzy tylko wysla zeby wyczyscic teren i dobic co nie dobite czyli sztuk kilka.
wiekszosc rozegra sie tak ze nawet nie bedziesz wiedzial kiedy a to co teraz widzisz to jest zwykly konflikt/potyczka pokaz sil i granie sobie na nosach i czekanie kto pierwszy zrobi taka glupote ze da drugim prawo i przywolenie zeby uzyc prawdziwej sily.
biegnij sobie z szabla na czolg i zdechnij jak idiota ktorym jestes.
trzeba mierzyc sily na zamiary i wiedziec kiedy sie wycofac a kiedy i jak walczyc
lezac w lesie w zbiorowej mogile o ile nie wyparujesz od jakiejs bomby, kraju nie odbudujesz a kraj to obywatele.
i naucz sie kultury zjebie
albo nie, wypie**alaj za brame buraku
"daj mi adres jak masz jakies fajne k***y w rodzinie to mnie wpuscisz i dasz por*chac"
ciebie to bym puscil pierwszego zebys min szukal, a zebys poczul sie lepiej wetknalbym ci sztandar w dupe patrioto pie**olony.
wstyd mi za takich "rodakow"


Wydaje mi się ze powinienes już zamknąć ryj i udać się na joe monster.

Tr...........ty

2020-11-09, 22:10
Salieri16000 napisał/a:

Armeńscy żołnierze udostępnili materiał filmowy z ciężkich walk ulicznych podczas bitwy o miasto Shusha. Miasto to, ma kluczowe znaczenie w wojnie o Górny Karabach, ponieważ leży przy drodze do Khankendi (Stepanakert Chankendi, dawniej Warakn), największego miasta regionu.
Żołnierze armii armeńskiej wspierają ogniem z broni ręcznej i karabinów maszynowych czołgi zajmujące pozycje azerskie w mieście Susha:



Już zapie**alasz w tej szmacie na mordzie?