18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arka

matins • 2012-10-06, 14:27
Nieznany wirus dziesiątkuje ludzką populację. Pozostali przy życiu, nieświadomi jego prawdziwej istoty ludzie, w ogromnych tankowcach podążają w poszukiwaniu krainy wolnej od zarazy. Rozpoczyna się exodus, a przewodzi mu jeden człowiek... Film oparty jest na dość złożonej i symbolicznej fabule, obrazującej dramaturgię ludzkiego życia, nieuchronność pewnych życiowych zdarzeń.


kucma19

2012-10-06, 19:10
wow. Bardzo dobry filmik

CookieMonssster

2012-10-07, 08:38
Polska produkcja i to bardzo udana. Fajną ciekawostką jest fakt, że główny twórca uznał, że współczesne programy do animacji 3d (premiera 2007), bardzo sprawnie imitują zachowanie światła, ale nie idealnie, więc duże sceny z przebijającym światłem były tworzone poprzez zrobienie prawdziwych modeli, oświetlanie i nagranie ich kamerą.

kosowski91

2012-10-07, 09:09
warte poświęcenia 8 min uwagi.

Av3k

2012-10-07, 09:57
Bardzo fajny film szkoda że taki krótki ;/
Masz browara.

Osobiście polecam film animowany "9"

delsol

2012-10-07, 11:05
Ma nos jak kopniak od Junaka

bioder

2012-10-07, 11:12
dobre... skończymy tak samo...

ti...........ax

2012-10-07, 11:53

Sławihuj

2012-10-07, 13:09
@bioder
Też uważam że jeżeli wymieranie ludzkości miało by się zacząć to nie z powodu bomby czy jakiegoś zagrożenia naturalnego tylko od wirusa , a moją teorie uwarunkowuje tym że już od jakiegoś czasu media co chwile podają że ptasia grypa , świńska i ch*j wie jaka jeszcze i ludzie przestali się już tymi wirusami przejmować i wreszcie pie**olną coś konkretnego i ludzie nie będą na to przygotowani.
PS (sorry za ch*jowej jakości posta, ale mam kaca i nie chce mi sie poprawiać)

cannabis7777

2012-10-07, 13:10
może ktoś się podzieli jak to rozkminił?

Dla mnie to za ciężkie... Jak już te statki dopływały na tą wyspę to mnie rozj***ło bo tam chyba jakaś aluzja do tych komórek jest z telewizorka, ale o co chodzi to nie wiem.

nitrix

2012-10-07, 14:54
Bardzo dobra produkcja. Piwo!

Ryszardenko

2012-10-07, 15:16
cannabis7777 napisał/a:

może ktoś się podzieli jak to rozkminił?

Dla mnie to za ciężkie... Jak już te statki dopływały na tą wyspę to mnie rozj***ło bo tam chyba jakaś aluzja do tych komórek jest z telewizorka, ale o co chodzi to nie wiem.



trochę trzeba pomyśleć, jakaś metafora i się ludzie gubią, no cóż..

według mnie to stary człowiek, który będąc w zakładzie psychiatrycznym wyimaginował sobie swój własny świat (ten ze statkami), a pod koniec widzimy rzeczywistość, czyli np. klamkę zamiast wyobrażonego pistoletu.

cannabis7777

2012-10-07, 16:58
Ryszardenko napisał/a:



trochę trzeba pomyśleć, jakaś metafora i się ludzie gubią, no cóż..

według mnie to stary człowiek, który będąc w zakładzie psychiatrycznym wyimaginował sobie swój własny świat (ten ze statkami), a pod koniec widzimy rzeczywistość, czyli np. klamkę zamiast wyobrażonego pistoletu.



tyle to chyba nawet down by rozkminił. O głębie pytałem... No ale Pan wyżej rozwiał wątpliwości

Davidzior

2012-10-07, 18:11
A ja z innej beczki: zna ktoś może tytuł utworu użytego jako podkład w tej animacji ?