18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Argentyna - Holandia

mariusz3pl • 2022-12-10, 19:30
Reakcja kibica Argentyny na wyrównującą bramkę Holendrów.




taylorswift

2022-12-10, 22:26
i ktoś mi powie ze hetero faceci są normalni?

smc

2022-12-10, 22:35
Locha w longu, latanie z klamką na mieście i pieniądze za darmo.
Teraz siedzenie na dupie i sadistic.pl...


Chcę do lat 90 :-)

SkoPio1

2022-12-10, 22:50
Co za p*zda. Nie wyskoczył, bo się skaleczył?!

I tak, psu w dupę dobry uczynek dla świata...

dżonyłojlker

2022-12-10, 23:02
taylorswift napisał/a:

i ktoś mi powie ze hetero faceci są normalni?



Hetero tak, ale pedały oglądające piłkę w dupę kopaną na pewno nie.

~Velture

2022-12-11, 00:46
mariusz3pl napisał/a:

Frajerze lata 90 to bieda, menele na każdym rogu i syf. Bezrobocie, gangsterka, patologia od policji po sędziów na skale znacznie wyższą niż teraz. Rozkradanie majątku polskiego itd.



Fajnie miałeś w domu.

uziemiony

2022-12-11, 09:09
mariusz3pl napisał/a:

Frajerze lata 90 to bieda, menele na każdym rogu i syf. Bezrobocie, gangsterka, patologia od policji po sędziów na skale znacznie wyższą niż teraz. Rozkradanie majątku polskiego itd. A za pedała należy Ci się lepa na ryj, ale karma wraca.


Dzisiaj niewiele lepiej to wygląda.

Kubaeinstein

2022-12-11, 11:21
nowynick napisał/a:


aborcja dozwolona, podatki minimalne, człowiek nie wiedział co to to vat i pit. Kler i pedały mają ch*j do powiedzenia, bracia Kaczyńscy to temat drwin w "polskim zoo" - jest k***a normalnie..



Taa i bezrobocie po 30-40% (albo i więcej), żeby cokolwiek zarobić trzeba było jechać do Niemca jako niewolnik na budowę, wszędzie syf, menelstwo, przestępczość, pijaństwo, korupcja, ch*jowe drogi, ch*jowe wszystko, wpie**ol za co 2. rogiem, ale spoko, poza tym masz rację.... Poczytaj cokolwiek na temat tych czasów i wtedy dowiesz się, że nawet pomimo Kaczora u władzy, faktycznie wysokiej inflacji teraz jest niepomiernie lepiej, nie idealnie, ale w chooy lepiej.

A i kler miał dużo do powiedzenia, w konkordacie dostał nawet więcej niż chciał. Serio poczytaj cokolwiek, zamiast czerpać wiedzę z TV, bo widzę, że ch*ja wiesz nt. świata.

Igorek95

2022-12-11, 12:54
nowynick napisał/a:

aborcja dozwolona, podatki minimalne, człowiek nie wiedział co to to vat i pit. Kler i pedały mają ch*j do powiedzenia, bracia Kaczyńscy to temat drwin w "polskim zoo" - jest k***a normalnie..



Tak tak, bieda z nędzą, ch*j dupa i kamieni kupa po j***nym komunizmie. Widać że ch*ja wiesz bo masz 15 lat, albo jesteś zj***ny że w ogóle wypisujesz takie pierdoły.

robsonx79

2022-12-11, 15:07
nowynick napisał/a:

aborcja dozwolona, podatki minimalne, człowiek nie wiedział co to to vat i pit. Kler i pedały mają ch*j do powiedzenia, bracia Kaczyńscy to temat drwin w "polskim zoo" - jest k***a normalnie..



No kler to się akurat mocno wtedy rozpychał. Religia do szkół, konkordat - czyli płacenie na kościół i zwroty gruntów, narodziny imperium rydzyka, Zchn itd.

xalk

2022-12-11, 22:31
35i napisał/a:

Były bardziej normalne niż teraźniejszość. Przynajmniej pedałki twojego pokroju były gnojone. I nikt poważny nie golił sobie jaj i nie sikał na siedząco. Ja się bardzo dobrze odnajdywałem w tamtych czasach.


a kto ci każe jaja golić, możesz być brudasem z obrzydliwymi kłakami

Andrzejas

2022-12-12, 00:15
mariusz3pl napisał/a:

Frajerze lata 90 to bieda, menele na każdym rogu i syf. Bezrobocie, gangsterka, patologia od policji po sędziów na skale znacznie wyższą niż teraz. Rozkradanie majątku polskiego itd. A za pedała należy Ci się lepa na ryj, ale karma wraca.



No i widać, że kolega na wsi te lata spędzał. Pegeery upadły i trzeba było zacząć ruszać głową a nie łapami? :D
W latach 90' w handlu i przetwórstwie robiło się majątki które do dzisiaj istnieją i zarabiają grube miliony. Pod naszym domem stały trzy samochody, a rodzice mieli tylko blaszaną budę na targu. Zarabiało się tyle, że do dzisiaj na lokatach to u mnie leży.

Kubaeinstein napisał/a:

Taa i bezrobocie po 30-40% (albo i więcej), żeby cokolwiek zarobić trzeba było jechać do Niemca jako niewolnik na budowę, wszędzie syf, menelstwo, przestępczość, pijaństwo, korupcja, ch*jowe drogi, ch*jowe wszystko, wpie**ol za co 2. rogiem, ale spoko, poza tym masz rację.... Poczytaj cokolwiek na temat tych czasów i wtedy dowiesz się, że nawet pomimo Kaczora u władzy, faktycznie wysokiej inflacji teraz jest niepomiernie lepiej, nie idealnie, ale w chooy lepiej.
A i kler miał dużo do powiedzenia, w konkordacie dostał nawet więcej niż chciał. Serio poczytaj cokolwiek, zamiast czerpać wiedzę z TV, bo widzę, że ch*ja wiesz nt. świata.



A Ty masz pojęcie, że piszesz o tym z ludźmi, którzy nie muszą czytać o tych czasach, bo po prostu my w nich już żyliśmy?

Kubaeinstein

2022-12-13, 00:15
Andrzejas napisał/a:

A Ty masz pojęcie, że piszesz o tym z ludźmi, którzy nie muszą czytać o tych czasach, bo po prostu my w nich już żyliśmy?



Niby wszyscy tu obecni żyli, a jednak wypisują takie pierdoły, że wydaje mi się, jakby byli zahibernowani przez ten czas albo byli dziećmi aparatczyków, których codzienne problemy nie dotyczyły.

bania88

2022-12-13, 22:21
mariusz3pl napisał/a:

Frajerze lata 90 to bieda, menele na każdym rogu i syf. Bezrobocie, gangsterka, patologia od policji po sędziów na skale znacznie wyższą niż teraz. Rozkradanie majątku polskiego itd. A za pedała należy Ci się lepa na ryj, ale karma wraca.



Hahaha, lata 90 to był najlepszy okres w tym gównianym kraju leszczu.

mariusz3pl

2022-12-16, 16:55
bania88 napisał/a:

Hahaha, lata 90 to był najlepszy okres w tym gównianym kraju leszczu.



Ten ,,gówniany'' kraj jest po trzech rozbiorach i dwóch wojna światowych a następnie bucie radzieckim. Po 89 opanowany przez złodziei i sprzedawczyków którzy najpierw wydoili i sprzedali co się dało a następnie zamienili Moskwę na Brukselę (Berlin).

Poj***ło Ci się beztroskie dzieciństwo z trudami życia codziennego dorosłych.




VeIture napisał/a:

Fajnie miałeś w domu.



Widzę że beznogi to resortowy chłopczyk który żyje wspomnieniami.