18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowanie i ucieczka

~_Yarko_ • 2020-11-24, 18:17

Ciąża, nie ciąża.
Wymówki nie ma.

Pralpunkt

2020-11-24, 18:22
Przy jednym dobrym strzale mogli pozbyć się 2 czarnych, no dobra to było chamskie, kobieta w ciąży jednak powinna być chroniona, a tak przez to że sp***ala naraża swoje dziecko

borelli

2020-11-24, 19:23
Pralpunkt napisał/a:

kobieta w ciąży jednak powinna być chroniona



Jak chcesz się pozbyć karaluchów, to nie wystarczy rozgnieść samicy, musisz jeszcze rozgnieść kokon.

Rebeliant

2020-11-24, 19:31
Jaka zwinna małpa, ja pie**ole.

janlew

2020-11-24, 19:55
Pralpunkt napisał/a:

kobieta w ciąży jednak powinna być chroniona


Kobieta tak. Ale kobietą nie jest np. wywłoka z tęczowymi włosami, czy piorunem lub BLM na ryju. Ale nawet jak ta to nie jakaś od BLM, to i tak te ciemniejsze od Edyty Górniak, chronione też chyba nie muszą być, bo tak mówi islam, czy coś tam. Więc nie rozumiem czemu nie strzelają, tylko prubują przegonić murzyna, na co szansa mała

Rebeliant

2020-11-24, 22:14
Nie każdy prostokąt to kwadrat, nie każda kobieta zasługuje na szacunek na jaki zasługuje każdy człowiek. Jak się jest j***nym ścierwem, które niszczy/kradnie cudze mienie lub stwarza bezpośrednie zagrożenie dna życia/zdrowia,czy też fałszywie oskarża narażając kogoś na wieloletnie więzienie czy odszkodowanie z miejsca traci cały domyślnie przyznawany "szacunek wyjściowy" dla obcej nam osoby i należy się takiej k***ie w zamian totalna pacyfikacja, aż do unicestwienia zagrożenia, czyli po śmierć lub izolację takiej k***y, bo resocjalizacja to margines.

Dziecko takiej k***y natomiast jest w 100% niewinne i należy je chronić, bo nic nikomu nie zrobiło, a na świecie są miliony ludzi, którzy by dali wszystko aby móc się takim dzieckiem zaopiekować jak swoim, którego mieć nie mogą.


danielbiel1988

2020-11-24, 22:37
Up@ ale to słoooodkie rzygam tęczą. Serio to j***ć murzynów bez względu na wiek gówno to gówno.

Rebeliant

2020-11-24, 22:52
danielbiel1988 napisał/a:

Up@ ale to słoooodkie rzygam tęczą. Serio to j***ć murzynów bez względu na wiek gówno to gówno.



Tak myślą rasiści. Majądo tego prawo, ale stają się tym samym niczym innym jak ludzkim ścierwem.

Aby nie być rasistą wystarczy uważać/mieć pogląd, że nie każdy murzyn to ścierwo, że są tacy, którzy są mądrzy, uczciwi i przydatni ogółowi społeczeństwa. Taki Neil Degrasse Tyson czy Morgan Freeman czy Michael Jordan czy setki tysięcy innych murzynów.

Dla rasistowskiego ścierwa każdy murzyn to murzyn, gówno itp.

Tyle w temacie ludzkiego ścierwa na Sadolu w tym wątku.

Kutarate-Miszcz

2020-11-25, 00:38
@UP Masz rację ale są znikome szanse że murzyn w ciąży (chociaż na moje oko to po prostu jest spasiona) sp***alający przed policją jest profesorem na uniwersytecie... :amused:

danielbiel1988

2020-11-25, 01:23
Przecież to inna rasa śmieciu cwe*ony, jestem rasistą też mi coś.

borelli

2020-11-25, 02:39
@up Lepiej być dumnym rasistom, niż tolerancyjną szmatą, która murzynowi da matkę zgwałcić, a potem się jeszcze spyta czy się podobało i czy by nie chciał powtórzyć z siostrą.

KaiKenzo

2020-11-30, 17:33
w jakiej ona k***a ciązy? pod bluzą miała towar co go dopiero podpie**oliła...