18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arabusy i ich kobiety

mariusz3pl • 2021-11-24, 23:51


Zawsze lepiej tak niż burka.

Mzimu

2021-11-24, 23:55
Ciekawe czy do r*chania zakłada mu szpilki i plisowaną spódnicę :)

Zasysacz

2021-11-25, 00:03
Lepiej traktują niż ludzkie kobiety :P chociaż burki nosić nie musza xD chociaż też musza uważać aby sąsiad nie spojrzał lubieżnie bo ratując honor facet ja kawsem obleje xD

sothis

2021-11-25, 00:17
Wy się śmiejecie, a nie bardzo jest z czego. Znajomy był w Iraku i opowiadał, że ludność tubylcza miała bardzo rażący naszych żołnierzy stosunek do kobiet. Jakoś zapamiętało mi się, że ciapak dziewczynkę polał wrzątkiem za karę. Nie wiem za co, nie wiem czy znajomy wie.
Khem... Znaczy teraz to już nie wie, bo nie żyje :)
Niemniej nie chciał opowiedzieć, co z tamtym ciapakiem zrobili, ale twierdził ze drugi raz dziecka wrzątkiem już nie obleje.

Hexagon

2021-11-25, 06:39
sothis napisał/a:

Wy się śmiejecie, a nie bardzo jest z czego. Znajomy był w Iraku i opowiadał, że ludność tubylcza miała bardzo rażący naszych żołnierzy stosunek do kobiet. Jakoś zapamiętało mi się, że ciapak dziewczynkę polał wrzątkiem za karę. Nie wiem za co, nie wiem czy znajomy wie.
Khem... Znaczy teraz to już nie wie, bo nie żyje
Niemniej nie chciał opowiedzieć, co z tamtym ciapakiem zrobili, ale twierdził ze drugi raz dziecka wrzątkiem już nie obleje.



pie**olisz jak potłuczony, jakies farmazony bez ładu skłądu i logiki... idź się wyspać ciulu...

andrzejrobert75

2021-11-25, 07:28
Na tył powinna założyć kabaretki samonośne.

Tryper

2021-11-25, 07:47
Z początku myślałem, że zj***ł partnerkę za skąpy ubiór i wystający brzuch.

menthol

2021-11-25, 11:21
Do grupy żołnierzy stacjonujących na pustyni przyjeżdża z inspekcją generał. Wszystko mu się strasznie podoba więc z troską pyta sierżanta:
- Jak sobie radzicie z życiem seksualnym, w końcu do najbliższego miasta dwadzieścia kilometrów.
- Wie pan generale, my mamy starą wielbłądzicę.
Lekko zaskoczony i dociekliwy generał poszedł do wielbłądzicy, by ją sprawdzić. Kiedy zrobił swoje i wracał zadowolony spotkał znów sierżanta, więc mówi:
- Sierżancie, mieliście racje, ta wielbłądzica jest bardzo dobra.
- Tak panie generale, stara, ale do miasta dowiezie.

kothletino

2021-11-25, 23:26
Kurdowie jeśli już, wyraźnie słychać co mówi.