18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arabskie lamenty

ElManiure • 2016-11-20, 20:23
Po przebudzeniu arab postanowił rozedrzeć japę w samolocie


remi1982

2016-11-20, 20:35
I takiego z samolotu nie wypie**olą, bo się boją. A Polaków za "k***a" potrafią wypie**olić. Gdzie my k***a żyjemy.

mygyry

2016-11-20, 20:45
Powinni ch*ja do podwozia przywiązać, niech drze ryj przy lądowaniu

Herhard

2016-11-21, 09:53
I to uczucie gdy nie ma gdzie sp***alać kiedy może zaraz jebnąć :-(

kokos_123

2016-11-21, 11:52
Nie ma jakichś przepisów zakazujących krzyczenia "allah akbar" w samolocie, podobnych do tych zakazujących krzyczenia "bomba" itp. :shock:

IOI

2016-11-21, 11:54
remi1982 napisał/a:

I takiego z samolotu nie wypie**olą, bo się boją. A Polaków za "k***a" potrafią wypie**olić. Gdzie my k***a żyjemy.


nie przesadzaj, znasz jakis przypadek ze kogos wywalili z samolotu tylko za to ze powiedzial 'k***a' ?

fantastico

2016-11-21, 13:34
IOI napisał/a:


nie przesadzaj, znasz jakis przypadek ze kogos wywalili z samolotu tylko za to ze powiedzial 'k***a' ?



http://www.se.pl/wiadomosci/polska/wyrzucili-polakow-z-belgijskiego-samolotu_917316.html

W sobotę na lotnisku w Brukseli doszło do pewnego incydentu. Samolot linii Brussels Airlines miał odlecieć do hiszpańskiego miasta Alicante około godziny 14:30. Jak podaje serwis Kontakt24, samolot nie wyleciał o planowanej porze z powodu zachowania polskich pasażerów. Start maszyny został opóźniony o 2,5 godziny. Pośród pasażerów samolotu było około 40 Polaków. Jeden z nich używał wulgaryzmów.
Zdenerwowana obsługa samolotu uznała, że należy wyprosić chamskiego pasażera. Problem jednak tkwił w tym, że nikt nie chciał przyznać się do nieodpowiedniego zachowania. Postanowiono więc, że wszyscy Polacy opuszczą pokład.


Powiedział ch*j,k***a,c**a - zbiorczo wulgaryzmy...co i tak jest paranoją w kontraście do prezentowanego filmiku. Quo Vadis świecie.

Crossblade

2016-11-21, 13:42
Ja naprawdę bym go zj***ł w tym samolocie. Dziecko mi śpi i niech się zamknie, bo zaraz allaha zobaczy szybciej niż mu się wydaje :/ ....pewnie bym poszedł na dołek za obraze jego uczuć religijnych...co za czasy k***a

Roger_Skurwielson

2016-11-21, 14:47
Pewnie miał wybuchnąć, ale coś poszło nie tak.

barto0122

2016-11-21, 15:07
Sam ch*j głupi musiał uszy zatkać bo tego gówna się nie da słuchać

tranzystor

2016-11-21, 21:45
remi1982 napisał/a:

I takiego z samolotu nie wypie**olą, bo się boją. A Polaków za "k***a" potrafią wypie**olić. Gdzie my k***a żyjemy.




Weź już nie przesadzaj, bo jeszcze brakuje tu bajki o wsadzaniu za kratki za kradzież batona. Polacy często w samolotach chleją, bo lot ich stresuje. Stają się przez to agresywni i to jest najczęściej powodem wywalania z samolotu.

czarnyblack

2016-11-22, 08:03
Fajnie, ale ja po sadisticu nauczony jestem, że jak ktoś drze jape 'allah akbar', to nie należy wyciągać komórki i nagrywać, tylko lać go w turban zanim się ścierwo detonuje. No, ale cóż - takie czasy. Typ zamiast walczyć o swoje życie, woli powalczyć o lajki na fejsie...

bollol_stern

2016-11-22, 08:16
@tranzystor

Mieliśmy przykład ostatnio, fantastico zamieścił link. Tak wyj***li wszystkich polaków ze samolotu, bo nie byli wstanie zidentyfikować sprawcy. Odpowiedzialność zbiorowa, jak w Korei Północnej albo Trzeciej Rzeszy.

Tak prawda, Polacy chleją w samolotach ale Anglicy czy Włosi też i chamstwo różne się trafia.

renmei

2016-11-22, 10:32
Po oznaczeniach widać że jest to jakaś bliskowschodnia linia lotnicza typu np. Saudia. Może jakiś fanatyk islamu właśnie leci do Mekki pospacerować sobie wokół tego ich wielkiego pudła :D Sądzę że w jakichkolwiek nie arabskich liniach lotniczych obsługa samolotu od razu by go uciszyła za darcie ryja i przeszkadzanie innym pasażerom.