18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Arabia Saudyjska trolluje UE i Niemcy

hfbnmiuytp • 2015-09-09, 13:52
Arabia Saudyjska zadeklarowała, że w ramach pomocy uchodźcom jest gotowa sfinansować budowę meczetów w Niemczech. Miałoby to być nawet 200 świątyń.

:mikolaj:

PoMaluchu

2015-09-09, 17:32
Sobieski się nigdzie nie przewraca, leży w lodówce i czeka...

krzyks

2015-09-09, 17:56
PoMaluchu napisał/a:

Sobieski się nigdzie nie przewraca, leży w lodówce i czeka...



Rozumiem, że chcesz nas pocieszyć... :lol: A ja czytałem wczoraj, że w 2020 (tak mniej więcej) przyjdzie na świat najpotężniejszy z Jagiellonów (potomek z linii w Polsce), który doprowadzi do sławnej granicy z Chinami na wschodzie, a na zachodzie... z Francją :shock:

Hrabia Drapula

2015-09-09, 19:10
Wszystko jest zaplanowani ,ci niby uchodźcy to prawie same młode chłopy albo trochę starsi ,kobiety i dzieci chyba się nie boją w takim razie tam żyć ? skąd oni mają tyle kasy że by płacić za przerzucenie ich do europy ?
ktoś to finansuje ,najedzie się tego pałatajstwa i później rozpie**olą każdy kraj od środka jak zaraz
powinni strzelać do tych łodzi co pływają nimi że by to wszystko poszło na dno
ja na wszelki wypadek stawiam ambonę strzelecką ,mimo że dzików czy saren w pobliżu nie mam

Namex

2015-09-09, 20:23
Ale wy panikujecie, przecież to u szkopów. Zanim się u nas coś poważniej zacznie dziać, to szwaby już dawno nie będą sobie z nimi rady dawać.

scofi16

2015-09-10, 12:46
ridin2 napisał/a:

Zastanawia mnie dlaczego oni nie uciekają do np Kataru,Arabi Saudyjskiej,Bahrajnu tam gdzie wojny nie ma a mają full kasy



W ich "kulturze" niegodnym jest, aby żyć na utrzymaniu innych islamistów, ale życie z socjalu "niewiernych" europejczyków jest jak najbardziej chwalebne.

marna

2015-09-12, 15:44
"(...)Jednak Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt ani Bahrajn, chociaż kulturowo bliższe imigrantów z Syrii czy Iraku niż Europa, nie zamierzają przyjmować uchodźców. Jak podał kilka dni temu niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" chcą jednak zainwestować pieniądze w budowę meczetów. "FAZ" powołując się na libańską gazetę "al. Dinar" podał, że rząd w Rijadzie zaproponował Berlinowi dofinansowanie na budowę kilkuset meczetów w Niemczech.(...)"

http://telewizjarepublika.pl/arabia-saudyjska-moze-przyjac-nawet-3-milionow-uchodzcow-zamiast-tego-proponuje-budowe-meczetow-w-niemczech,23631.html

więc co to w kawałach robi, skoro to prawdziwa prawda :(