18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Arab z Kuwejtu zabił w Warszawie kobietę. I można mu skoczyć

tds1974 • 2014-02-26, 13:28
Cytat:

Za kierownicą czarnego volkswagena siedział 28-letni attaché ambasady Kuwejtu Abdullah Kh Aekh AlD-eyain. Nie zważając na światła, jechał z dużą prędkością po Warszawie. Na pasach uderzył przechodzącą przez nie kobietę. Nie tylko spowodował wypadek, ale jego samochód zepchnął jeszcze z jezdni inne auta. Kierowca zbiegł.

Kobieta, Jadwiga Zimna zmarła pięć godzin po wypadku. Miała uszkodzoną wątrobę, rozerwaną śledzionę i nadnercze, krwiak śródmózgowy i pękniętą kość pokrywy czaszki.

Attaché tłumaczy, że nie zatrzymał się, bowiem pędził do ambasady, by znaleźć kogoś, kto pomoże mu się porozumieć z policją. Na miejsce wypadku wrócił, ale już ze znającym język polski pracownikiem ambasady. Przyjechał nowym samochodem.

Dyplomata - zgodnie z konwencją wiedeńską - jest chroniony immunitetem. Nic mu nie można zrobić.

Dyplomata tłumaczył, że uciekł z miejsca wypadku, bo "nie zna polskiego i tutejszych zwyczajów".



ŹRÓDŁO

W takich przypadkach, jak mówi prokuratura, wszystko zależy od "dobrej woli strony kuwejckiej", czyli - tłumacząc na nasze - gówno mu można zrobić.

xts

2014-02-26, 13:32
znajomi byli na wakacjach w gównianym egipcie i przed hotelem jakiś ciapaty animal wjechał parę turystów, rozj***ni w ch*j.

szopenfeldziarz

2014-02-26, 13:34
Wiem, że na sadolu jest w modzie najeżdżać na Arabów, ale ta sytuacja mogła się zdarzyć z przedstawicielem każdego państwa. Taki jest właśnie urok prawa dyplomatycznego.

A tak przy okazji: k***a dziennikarze z ich wiedzą - "konwencja wiedeńska" - KTÓRA? Było ich całkiem sporo.

Blackbull85

2014-02-26, 13:40
"nie zna polskiego i tutejszych zwyczajów"
to ja się pytam z jakiej racji on jest dyplomatą w ambasadzie????

furak151

2014-02-26, 13:57
Dorwać i zlinczować po cichu.

Linneus

2014-02-26, 15:52
Nasz konsul w Vancouver się po pijaku rozpieprzył autem kilka lat temu i też mu Kanada mogła naskoczyć. Tyle, że przynajmniej nasz MSZ go wyj*bał sam z siebie.

tds1974

2014-02-26, 15:59
Linneus napisał/a:

Nasz konsul w Vancouver się po pijaku rozpieprzył autem kilka lat temu i też mu Kanada mogła naskoczyć. Tyle, że przynajmniej nasz MSZ go wyj*bał sam z siebie.



Ale widzisz różnicę pomiędzy "się po pijaku rozpieprzył autem", a "zabił kobietę"?

Magsurf

2014-02-26, 18:03
Bez sensu. Co to k***a ma być immunitet i konwencja? Jesteś w jakimś kraju to masz k***a przestrzegać prawa obowiązującego w tym kraju k***a! Nawet jak masz złotego ch*ja to jak zabijasz kogoś autem to k***a nie ma znaczenia że k***a w Twoim kraju tak okazuje się miłość. Idziesz k***a siedzieć, a twój kraj dostaje tylko pocztówkę z info, ze siedzisz, bo złamałeś prawo i ch*j. jak skończysz siedzieć to wrodzisz do swojego kraju. k***a no nie mogę z tej patologi. Zamknąć ch*ja do pierdla, a tam go szybciutko pod celą polskiego nauczą. j***ny abdulah ab ch*jwmorde ciota ad gówno. Aha i jeszcze k***a jego państwo ma płacić za pobyt tego ch*ja w pierdlu. Tak ja uważam. Chętnie wysłucham innych opinii.

Przepraszam, ale k***a nie mogę.

KrisCFC

2014-02-26, 19:36
Magsurf napisał/a:

Bez sensu. Co to k***a ma być immunitet i konwencja? Jesteś w jakimś kraju to masz k***a przestrzegać prawa obowiązującego w tym kraju k***a! Nawet jak masz złotego ch*ja to jak zabijasz kogoś autem to k***a nie ma znaczenia że k***a w Twoim kraju tak okazuje się miłość. Idziesz k***a siedzieć, a twój kraj dostaje tylko pocztówkę z info, ze siedzisz, bo złamałeś prawo i ch*j. jak skończysz siedzieć to wrodzisz do swojego kraju. k***a no nie mogę z tej patologi. Zamknąć ch*ja do pierdla, a tam go szybciutko pod celą polskiego nauczą. j***ny abdulah ab ch*jwmorde ciota ad gówno. Aha i jeszcze k***a jego państwo ma płacić za pobyt tego ch*ja w pierdlu. Tak ja uważam. Chętnie wysłucham innych opinii.

Przepraszam, ale k***a nie mogę.



Więc to tak wygląda używanie "k***a" zamiast przecinków...

Magsurf

2014-02-26, 19:41
@up
dokładnie tak to wygląda. Jak już emocje puszczają to zamiast zabijać, część ludzi używa k***y zamiast przecinka. Pozdrawiam.

FatboyFat

2014-02-26, 21:33
@tds1974

Oczywiście, jest różnica. Tyle że i jedno i drugie to przestępstwo, więc coś te sprawy łączy.

kretorek3

2014-02-27, 00:05
"Jadwiga Zimna" na cmentarzu bedzie pasowalo idealnie : D

tabacca

2014-02-27, 01:20
tds1974 napisał/a:


Kobieta, Jadwiga Zimna zmarła pięć godzin po wypadku. (...)



Zimna? w sumie pasuje... :roll:

~Beny

2014-02-27, 01:30
Ale ty pojedz do Kuwejtu bez znajomości ich zwyczajów to cię zlinczują w biały dzień na ulicy.