18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arab - Ćwierćfinał

Narkotyzier • 2013-02-22, 18:08
Dalsze losy Araba w programie "Żywyrap". Widać nie wychodzi z formy :D




Właścicielem wszystkich praw do filmu jest DillTv

cerastes

2013-02-23, 02:29
jakiego k***a boga.. chyba allaha madufucka

Paimon

2013-02-23, 04:21
delsol napisał/a:

Arab spoko ale wk***ia mnie ten rudy pajac.



bo jest rudy...

rozkurw

2013-02-23, 07:21
Deemx
Za Araba zawsze piwo! Jedyny arab jakiego lubię!

No to allah akhbar chłopacy ;)

MojeAvi

2013-02-23, 07:28
Ale ch*jowy rap, rozumiem dali by hasło przed wejściem na scene i godzine na ułożenie tekstu. Porażka ;d

Krak

2013-02-23, 08:48
Arab na sadolu ma walić koze albo allahakbarować i nie mówcie, że macie szacunek

alanhawk

2013-02-23, 10:26
ja od siebie polecam AMF

Herkin13

2013-02-23, 11:57
" I powiedzcie po tym chopaczynie ze ganja jest zdrowa ma takie dziury w mozgu ze jego porcent slow dochodzi do 20 "

To, że gość jara i jest po prostu delikatnie mówiąc tumanem nie znaczy od razu, że każdy kto palący jest debilem.

P.S j. polski nie jest trudny. Mógłbyś go czasem użyć

kulwon przez f

2013-02-23, 12:12
[quote]I powiedzcie po tym chopaczynie ze ganja jest zdrowa ma takie dziury w mozgu ze jego porcent slow dochodzi do 20
[/qupte]
jego co, przyglupie?

wściekły_koleś

2013-02-23, 12:26
up i upup rozumiem, że już nie mieliście się do czego przyj***ć jeśli macie chociaż trochu oleju w glowie to załapiecie o co chodzi.Nie wszyscy piszą jak wy z każdym "ą,ę" czy czytają posta po 20 razy by nie bylo błędów, a co do tematu to już wszystko zostało powiedziane.

Adid7

2013-02-23, 12:38
Nawet jesli jest nie zdrowa to każdy człowiek na prawo palić, jeść, brać co mu sie podoba

karinawaw

2013-02-23, 13:09
@up
Zgadzam się. Gadanie ,że ganja nie szkodzi jest głupotą bo wiadomo ,że szkodzi. To czy szkodzi mniej niż papierosy czy alkohol to można się spierać.

W każdym razie wydaje mi się ,że powinna być tak samo legalna jak alkohol i papierosy tylko sprzedawana i "spożywana" na tych samych zasadach co alkohol. To ,że kierowcy prowadzącemu samochód po spożyciu powinno się zabierać prawko to chyba nie wymaga tłumaczenia.

czarkowskY

2013-02-23, 13:28
Sir Cover napisał/a:

Na własnym przykładzie wam powiem, że kiedy byłem w Holandii paliłem przez lekko ponad miesiąc czasu dzień w dzień. Nie wiem co to za sprzęt, bo nigdy koneserem marihuany nie byłem, ale kiedy przestałem zauważyłem u siebie kłopoty z pamięcią, ogólne przej***ne samopoczucie, za nim organizm doszedł do siebie potrafiłem spać cały dzień, wstać oj***ć coś z lodówki i dalej spać.



Trawa, temat rzeka... again!
To że z Tobą jest coś nie tak gdy jarasz, a później tylko śpisz i opie**alasz starym lodówkę nie znaczy że każdy tak ma. A tym bardziej pie**olenie że z tego powody nie powinna być legalna to herezje. Ja nazajutrz po wypiciu pół litra mam kaca, ale nie zabraniam z tego powodu nikomu chlać, jak lubi niech chla k***a jego mac! Wolność, wolna wola!

Peter-Norivotset

2013-02-23, 13:32
Rozumiem, że oglądanie zjaranego muła przynosi niektórym radość... porażka.

hrabia9933

2013-02-23, 14:27
buhahah bo bylem w palarnii :D

ale tekst mial dobry ; ) przynajmniej do momentu az sie nie jebnal