18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aquaplaning to jakaś głupota dla słabych...

Halman • 2020-09-08, 11:49

a na deszcz to są wycieraczki... rosja.

shoe5maker

2020-09-08, 14:39
Busiarz walczył, ale i tak poległ. Ja na jego miejscu to bym bla bla bla.

Pedofilek

2020-09-08, 15:16
juz myślałem że bus sie nie wyjebie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło

76magg

2020-09-08, 15:36
Na miejscu nagrywającego sp***zielałbym do tej zatoczki kawałek dalej, a nie stawał na drodze.
Nigdy nie wiesz, kto Ci w takiej sytuacji zaparkuje w dupie.

marcino_zly

2020-09-08, 15:40
Hoho zajebiście prawie mu się udało!

htp

2020-09-08, 16:07
Napisane, że to Białoruś. Ale u nas i tak większość myśli, że na wschód jest tylko Rosja, a potem ew. Chiny.

InnyName

2020-09-08, 18:49
htp napisał/a:

Napisane, że to Białoruś. Ale u nas i tak większość myśli, że na wschód jest tylko Rosja, a potem ew. Chiny.



tak jak niemcy od strony zachodniej, francuzi i reszta tamtej europy mówi o nas... wschód to ZSRR, mamy podobne brzmienie języka co oni więc dla nich jeden pies czy to Ukrainiec, Litwin, Polak czy Rusek.

pankruk

2020-09-08, 20:17
InnyName napisał/a:

tak jak niemcy od strony zachodniej, francuzi i reszta tamtej europy mówi o nas... wschód to ZSRR, mamy podobne brzmienie języka co oni więc dla nich jeden pies czy to Ukrainiec, Litwin, Polak czy Rusek.



Pracuję z Niemcami w jednym dziale 5 lat i nigdy nie słyszałem żeby chociaż ktoś zasugerował to co przytoczyłeś. Jedyne pytania jakie dostaję to jakie miejscowości nad morzem polecam albo o jakieś atrakcje turystyczne. Słyszę za to notoryczną pompę Niemców zachodnich z DDR-owców albo jakieś wysrywy o tym jak fajnie, że jesteśmy razem w UE. No i Soplica orzechowa to ich must have. Jak z początku jeździłem do niemieckiego oddziału firmy niedaleko granicy z NL to musiałem targać w bagażniku karton soplicy orzechowej, kiełbasę polską i LM-y czerwone niestety tylko 4-5 sztang bo więcej to już przypał w razie kontroli. Teraz jak oni przyjeżdżają do Polski to atakują pierwszy, lepszy supermarket i wywożą tabuny słodyczy czy nalewek, które dla nas są chlebem powszednim, a dla nich to jak coś fajnego z Pewexu.

djpyza

2020-09-08, 20:51
shoe5maker napisał/a:

Busiarz walczył, ale i tak poległ. Ja na jego miejscu to bym bla bla bla.



prawie mu się udało .prawie robi wielką różnicę.

kulawiec

2020-09-08, 23:11
Od razu widać, że w busie słabe wycieraczki.

Tratarara

2020-09-08, 23:39
Kriuk napisał/a:

Pracuję z Niemcami w jednym dziale 5 lat i nigdy nie słyszałem żeby chociaż ktoś zasugerował to co przytoczyłeś. Jedyne pytania jakie dostaję to jakie miejscowości nad morzem polecam albo o jakieś atrakcje turystyczne. Słyszę za to notoryczną pompę Niemców zachodnich z DDR-owców albo jakieś wysrywy o tym jak fajnie, że jesteśmy razem w UE. No i Soplica orzechowa to ich must have. Jak z początku jeździłem do niemieckiego oddziału firmy niedaleko granicy z NL to musiałem targać w bagażniku karton soplicy orzechowej, kiełbasę polską i LM-y czerwone niestety tylko 4-5 sztang bo więcej to już przypał w razie kontroli. Teraz jak oni przyjeżdżają do Polski to atakują pierwszy, lepszy supermarket i wywożą tabuny słodyczy czy nalewek, które dla nas są chlebem powszednim, a dla nich to jak coś fajnego z Pewexu.



Z ciekawości, jakie słodycze kupują?

pankruk

2020-09-09, 20:16
Tratarara napisał/a:

Z ciekawości, jakie słodycze kupują?



Najwięcej prince polo, princess, jakieś bombonierki Wawela, grześki w różnych smakach, zdarzają się też ciastka pakowane w te większe kartoniki

Tratarara

2020-09-10, 20:24
Kriuk napisał/a:

Najwięcej prince polo, princess, jakieś bombonierki Wawela, grześki w różnych smakach, zdarzają się też ciastka pakowane w te większe kartoniki



Kurde nawet bym nie pomyślał, że mogą się zachwycać takimi pospolitymi słodyczami haha