18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apteka

WomanOfIron • 2013-07-31, 13:03
Sytuacja autentyczna, sprzed chwili.

Siedzę u matki w aptece, przychodzi mężczyzna z receptą, na oko około 70 lat. Na recepcie dwa opakowania leków dla żony. Facet w pewnym momencie mówi:
-Pani da jedno, co będę starej cholerze kupował dwa, jak nie wiadomo czy dożyje.

:dead:

zonk

2013-07-31, 13:07
Fajnie masz, pewnie gumek i innych specyfików możesz brać z apteki ile chcesz.

~zsakuł

2013-07-31, 13:17
tak powiedział, bo pewnie nie miał pieniędzy, żeby wykupić 2 w ch*j drogie medykamenty. A że głupio mu przyznać się do tego, że przez sytuację materialną nie jest w stanie wykupić leków, odj***ł taką niby żartobliwą gadkę. Tak to jest, niestety nie ma co się śmiać

WomanOfIron

2013-07-31, 13:46
zsakuł napisał/a:

tak powiedział, bo pewnie nie miał pieniędzy, żeby wykupić 2 w ch*j drogie medykamenty. A że głupio mu przyznać się do tego, że przez sytuację materialną nie jest w stanie wykupić leków, odj***ł taką niby żartobliwą gadkę. Tak to jest, niestety nie ma co się śmiać



Facet może nie w ch*j bogaty, ale jednak nie ma na co narzekać (mniej więcej znam). Lek kosztował około 5 zł.
Nie mam nic do dodania.

~zsakuł

2013-07-31, 18:20
WomanOfIron napisał/a:



Facet może nie w ch*j bogaty, ale jednak nie ma na co narzekać (mniej więcej znam). Lek kosztował około 5 zł.
Nie mam nic do dodania.


a to co innego, przepraszam:* może w zamian za me przeprosiony pokażesz cycki? Pozdrawiam :krejzi:

po...........cz

2013-07-31, 18:26
@up

Miszcz podrywu :roll:

~zsakuł

2013-07-31, 20:00
@up trzeba próbować! ostatnio moja dziewczyna strasznie straciła na wadze. Zanikają jej krągłości, robi się wiotka... Boje się, że jej koniec jest blisko. chyba ma dziurę albo wentyl przepuszcza :krejzi:

WomanOfIron

2013-07-31, 20:08
zsakuł napisał/a:


a to co innego, przepraszam:* może w zamian za me przeprosiony pokażesz cycki? Pozdrawiam :krejzi:



Jasne, już biegnę ;**

dedli10

2013-08-01, 16:07
@UP

To może o adres chociaż go poproś ?

Schizo

2013-08-01, 20:23
WomanOfIron napisał/a:

Sytuacja autentyczna, sprzed chwili.

Siedzę u matki w aptece, przychodzi mężczyzna z receptą, na oko około 70 lat. Na recepcie dwa opakowania leków dla żony. Facet w pewnym momencie mówi:
-Pani da jedno, co będę starej cholerze kupował dwa, jak nie wiadomo czy dożyje.

:dead:



Ja kiedyś stałem dobre pół godziny w kolejce, mimo tego, że były przede mną dwie osoby. Jakaś babcia kupowała pełno różnych preparatów, na co druga babcia się w końcu wk***iła i mówi do niej:

Po co Ty tyle kupujesz tego Ty głupia babo skoro nie wiesz czy jutro się obudzisz?

:hitler:

Bitels

2013-08-02, 02:22
dziadek już się pogodził ze śmiercią i utratą najbliższych... :cry:

Nidrax

2013-08-03, 23:04
WomanOfIron napisał/a:

Siedzę u matki w aptece, przychodzi mężczyzna z receptą, na oko około 70 lat.


Jak na oko, to już nie około... Pleonazmy są błędem językowo-logicznym :p