18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apple

Maxfarenthide • 2012-08-26, 14:42
Z ostatniej chwili: Apple pozwał Amber Gold. Okazało się, że mają patent na r*chanie klientów. :idzwch*j:

Anders Breivik

2012-08-26, 16:19
Nie śmieszy mnie to, nigdy nie miałem żadnego urządzenia Apple w ręku, dla tego się nie wypowiadam na ten temat, dobrze by było jakby ci poj***ni hejterzy też tak zrobili;

k***A JAK MOŻNA KŁÓCIĆ SIĘ I PROWADZIĆ WOJNY W INTERNECIE KTO MA LEPSZY TELEFON
Chyba tylko k***a Polacy tak potrafią

lu...........5z

2012-08-26, 16:49
@up

co ty pie**olsiz człowieku? :homer:

Lasarr

2012-08-26, 17:08
@up@up Jestem bardzo ciekawy, ktora czesc tego dowcipu sklonila Cie do napisania commenta :D

St...........ke

2012-08-26, 17:13
Apple - to samo co inne urządzenia + 100% albo i 200% do ceny ;) płacisz za lans i szpan, nie za produkt.

lu...........5z

2012-08-26, 17:16
@up jak ktos ma kase to niech se placi, i co z tego??

to tak jak w burdelu - ładna za 200/h, przecietna za 100 a paszczur za 50. Wszystkie zrobia ci dokladnie to samo, ale wybeirzesz najladniejsza jak tylko masz kase.

Po...........ł

2012-08-26, 17:16
A ja mam nokie 3310 i w dupie mam całą reszte ;p

K-...........an

2012-08-26, 17:18
Ja pie**ole, dobry dowcip, a wy się spinacie o telefony :homer:

Taquito

2012-08-26, 17:25
Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z urządzeń Apple ;-)

dr_dex

2012-08-26, 17:26
Anders Breivik napisał/a:

Nie śmieszy mnie to, nigdy nie miałem żadnego urządzenia Apple w ręku, dla tego się nie wypowiadam na ten temat, dobrze by było jakby ci poj***ni hejterzy też tak zrobili;

k***A JAK MOŻNA KŁÓCIĆ SIĘ I PROWADZIĆ WOJNY W INTERNECIE KTO MA LEPSZY TELEFON
Chyba tylko k***a Polacy tak potrafią




astaldi

2012-08-26, 17:49
Anders Breivik napisał/a:

Nie śmieszy mnie to, nigdy nie miałem żadnego urządzenia Apple w ręku, dla tego się nie wypowiadam na ten temat, dobrze by było jakby ci poj***ni hejterzy też tak zrobili;

k***A JAK MOŻNA KŁÓCIĆ SIĘ I PROWADZIĆ WOJNY W INTERNECIE KTO MA LEPSZY TELEFON
Chyba tylko k***a Polacy tak potrafią



Andrzej napina, bo niedługo sam nie bedzie mial żadnego telefonu w celi...... ani internetu.... smuteczek :loldev:

Zl...........ny

2012-08-26, 18:07
Internetowe wojny zwolenników Appla i przeciwników to pedalstwo... Osobiście używam jakiegoś Sony Ericssona tylko do dzwonienia, choć miałem okazję używać Iphona i gdybym miał zbędną gotówkę to pewnie bym go kupił, działa bardzo płynnie, prosty i elegancki.

ky...........on

2012-08-26, 18:11
Design też kosztuje, a Apple ma moim zdaniem jeden z lepszych.

sa...........os

2012-08-26, 18:14
Anders Breivik napisał/a:

Nie śmieszy mnie to, nigdy nie miałem żadnego urządzenia Apple w ręku, dla tego się nie wypowiadam na ten temat, dobrze by było jakby ci poj***ni hejterzy też tak zrobili;

k***A JAK MOŻNA KŁÓCIĆ SIĘ I PROWADZIĆ WOJNY W INTERNECIE KTO MA LEPSZY TELEFON
Chyba tylko k***a Polacy tak potrafią



nie powinieneś się przygotowywać do odbycia wyroku??

sard

2012-08-26, 18:19
Ale Nadgryzionemu jałbuszku (pisownia zamierzona) trza przyznać jedno - tak pięknie nakręcili koniunkturę i marketing doskonały - że klienci grzecznie płacą grubą kasę, sami zdejmują majtasy, wypinają dupki i dają się dymać w dupala bez nawilżania z uśmiechem na pysku :)