18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apokalipsa w Gliwicach

Grillowany • 2014-01-23, 01:25
Z tego co zauważyłem to jeszcze nie było, a rzecz naprawdę śmieszna. Co zadziwia jeszcze bardziej - to nie Sosnowiec, a moje Gliwice, takie piękne.

Otóż - kilka dni temu na portalu "Twoje Gliwice" na pejsbuku natrafiłem na filmik, gdzie po jednym z osiedli jeździ właśnie taki wynalazek i zapowiada nadchodzącą apokalipsę. Myślę jednorazowa akcja, wstawię to na sadola, wiadomo, jechanie po kościele w modzie, będą piwa. Zapomniałem, ale dzisiaj znowu, wspomniany wyżej portal, przypomniał mi o danym filmie. No to teraz nie mogłem się oprzeć.

Dodam również, że z wiadomości na "Gliwice 112" wynika, iż samochód został zatrzymany przez policję i został wycofany z ruchu.



Wiadomo, dużo sadyzmu w tym nie ma, chociaż sprawa poj***na maksymalnie. A więc strzeżcie się ludzie, apokalipsa nadchodzi :dead: .

p.s. dajcie k***a jakieś browary po znajomości, bo ostatnio coś sucho u mnie na profilu :emo: .

xenoxen

2014-01-23, 14:57
ja również potwierdzam. Oglądam Sadola i tylko sadola! Widziałem to tutaj ale szukać nie bede! Do roboty!

Noxford

2014-01-23, 15:24
No k***a coraz mniej ludzi w kościele to musi jakoś wyłapywać kolejnych idiotów.

kwikuto

2014-01-23, 15:45
widziałem to gówno wczoraj w chorzowie na 3go maja o 14stej. Myślałem ze się wyjeb*e ze śmiechu!

broniu

2014-01-23, 17:43
Koniu HH napisał/a:

widzisz pajacu w twoich gliwicach szwędają się fajfusy z megafonem ogłaszając koniec świata w Sosnowcu tak nie mam :) Śmiejecie się z patriotycznego dużego I nowoczesnego miasta (fakt faktem przestępczego ale każde miasto ma swoje mankamenty) bo to modne a sami jesteście z wiosek gównem śmierdzących i wyp*zdowa typu gliwice.


Sosnowca nawet papież nie da rady uratować, a co dopiero zwykły druid z almery :amused:

Usama

2014-01-23, 17:50
Nieopodal mojego mieszkania stoi on sobie na parkingu.

Grillowany

2014-01-23, 18:03
Koniu HH napisał/a:

widzisz pajacu w twoich gliwicach szwędają się fajfusy z megafonem ogłaszając koniec świata w Sosnowcu tak nie mam :) Śmiejecie się z patriotycznego dużego I nowoczesnego miasta (fakt faktem przestępczego ale każde miasto ma swoje mankamenty) bo to modne a sami jesteście z wiosek gównem śmierdzących i wyp*zdowa typu gliwice.



Zabolalo Koniu? Mialo :D , w koncu jestes z Sosnowca. Ale nie boj sie, nawet apokalipsa was ominie :D .


By the way ... nawet za teksty o piwie dla beki dostaje sie ostrzezenia?
"4.10. Użytkownicy mogą nagradzać ciekawe wątki oraz komentarze stawiając ich autorom wirtualne piwa. Wymuszanie wirtualnych 'piw' jest zakazane."
:smiechzula:

abdul

2014-01-23, 18:52
ha! mijalem kiedys to auto na ulicy

gienia777

2014-01-23, 19:36
Wrocławska rejestracja....tutaj też to jezdzilo.....co za wstyd.

Lesiu106

2014-01-23, 20:39
Z tego co wiem to jeździ po większym obszarze. Jakiś czas temu widziałem go w moim mieście, 20km od Legnicy (woj. Dolnośląskie).

brakmaila

2014-01-23, 22:06
w 42-200 też j***niec był - BOJEM SIEM

Angius

2014-01-24, 02:16
Jakaś sekta, czy ki ch*j? Niedawno identyczny u mnie pod oknem jeździł, szkoda, że nie nagrałem, byłyby darmowe piwa na Sadolu.

kseroboy

2014-02-05, 20:43
Po Lesznie(woj. Wielkopolskie) jeździ ostatnio takie coś z Jezusem i krzyżem. Przez głośnik słychac o końcu świata, jak i opamiętnaiu się. Pozostawiam bez komentarza :samoboj:

jaco127

2014-02-05, 20:53
ja pie**ole