18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apokalipsa

C0C0JUMBO • 2020-03-19, 21:45
Filmy SF pokazywały zombie nieco inaczej, mamy zombie na jakie zasłużył świat j




Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Azzurri

2020-03-19, 23:38
Mez napisał/a:

Do dzisiaj nie rozumiem fenomenu papieru toaletowego. Mam co prawda dwie tezy. Lumbago spowodowane stresem koronawirusa lub opcja druga robia z tego maseczki.



Nie rozumiesz tego fenomenu, bo srasz za stodołą i podcierasz się pomiętą gazetą.

C0C0JUMBO

2020-03-19, 23:59
Azzurri napisał/a:

Nie rozumiesz tego fenomenu, bo srasz za stodołą i podcierasz się pomiętą gazetą.



Ty nie przypisuj swojego życiorysu innym

:shock:

m1t

2020-03-20, 00:50
Co oni mają k***a z tym sraniem?

jajcu111

2020-03-20, 00:55
Serio tego nie rozumiem... W piasecznie w zeszłym tygodniu papieru było sporo, w tym tygodniu podjechałem na zakupy i papier nadal był... Chyba że g(ł)ówne natarcie jest już za nami i nie widziałem problemu w całości

Rogrog

2020-03-20, 07:45
sensualna napisał/a:

kumpel też robił zapasy bo mieszka w kamienicy w której musi dzielić kibel z sąsiadami więc jak by mu by brakło papieru to nawet by sobie dupy nie mógł umyć jak normalny człowiek posiadający kibel w mieszkaniu



k***a, ale analfabetka z Ciebie. Taka bystra jesteś a nie wiesz że 'jakby' piszemy razem. Większość z was nie zna podstaw pisowni. Ale w komentarzach jakie mądrości wychodzą. Debil nie wie że jest debilem....
Ps. Kto k***a w dzisiejszych czasach dzieli kibel z sąsiadami? Patola jak ch*j...

christoff

2020-03-20, 09:41
Ja tu czegoś nie rozumiem.Mieszkam w Suwałkach.Byłem wczoraj w Biedronce i srajtaśmy jest pod dostatkiem.Mam też potwierdzone info na temat tego, że w Biedrze w Orzyszu kilka dni temu dwóch jegomościów walczyło ze sobą o ostatnie kilka opakowań makaronu i Policja musiała interweniować.

paczfiko

2020-03-20, 18:16
Już wolałbym sobie dupe w wannie umyc.

Ryszardowo

2020-03-21, 21:42
To w końcu krąży koronawirus czy jelitówka, bo już się pogubiłem? :roll: