18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apokalipsa przy pomoście...

Flodzia • 2022-08-12, 12:59

próba zaokrętowania świni na pokład...

FeeGiee

2022-08-12, 16:50
Wujeked89 napisał/a:

Sam jesteś k***a świnia, normalna zdrowa babka



ty chyba k***a ślepy jesteś

encoder178

2022-08-12, 16:54
chorym napisał/a:

tłusta, paskudna, potem waląca, świnia, brzydzą mnie ludzie z nadwagą, mam nadzieję że szybko wyginiecie razem z nikkersami



p*zdę ma, a nie nadwagę. Zakładam, że jesteś typowym suchoklatesem z genetyczną wadą jelit (tj. możesz oj***ć obiady dla 10 osób i nic ci nie przybędzie wagi bo wszystko wysrasz zanim się wchłonie) i próbujesz się dowartościować, bo możesz otoczyć biceps 2 palcami i ci jest z tego powodu przykro. Babka jest w 100% normalna. Brak tkanki tłuszczowej na ciele to jest k***a choroba. j***ni anorektycy.. Co najgorsze tego typu osoby zawsze mają nierówno pod sufitem. 0 przyrostu mięśni po treningach, 0% tłuszczu pod skórą - sama skóra, kości i bebechy. 40kg chodzącego gówna, niedobory chyba każdej witaminy i minerałów przez co cały ryj w syfach, łapy jak komar, ale jak kogoś trzeba obrażać to pierwszy :)
Babka jest w porządku. Nie jest wysportowana, percepcja ch*jowa, ale nie jest grubą świnią jak ty to nazywasz.

wertuqq

2022-08-12, 17:00
"z nikkersami, czytać debilu nie potrafisz?"

To w narzeczu z twojej lepianki ?

Wujeked89

2022-08-12, 17:43
chorym napisał/a:

tłusta, paskudna, potem waląca, świnia, brzydzą mnie ludzie z nadwagą, mam nadzieję że szybko wyginiecie razem z nikkersami



Żylaki Ci nie popękały mały pędzelku???

:-P

robsonx79

2022-08-12, 17:46
To nie kwestia wagi, tylko tego że to niezdara jest i tyle. Raczej żadnych sportów, szczególnie opartych na równowadze, to nie uprawia.

Caban1908

2022-08-12, 18:10
Wujeked89 napisał/a:

Sam jesteś k***a świnia, normalna zdrowa babka





Prosiak enjoyer xDDDDD

Donekk

2022-08-12, 19:27
Caban1908 napisał/a:

Prosiak enjoyer xDDDDD




Pełno zoofilów. Gdzie harpun?

Anal_Intruder_69

2022-08-12, 19:31
Wujeked89 napisał/a:

Sam jesteś k***a świnia, normalna zdrowa babka



Skąd wiesz, że zdrowa? A może ma grzybicę i AIDS?

Albo co gorsza śmiertelnego, bezobjawowego covidka?

yfd

2022-08-12, 20:11
encoder178 napisał/a:

p*zdę ma, a nie nadwagę. Zakładam, że jesteś typowym suchoklatesem z genetyczną wadą jelit (tj. możesz oj***ć obiady dla 10 osób i nic ci nie przybędzie wagi bo wszystko wysrasz zanim się wchłonie) i próbujesz się dowartościować, bo możesz otoczyć biceps 2 palcami i ci jest z tego powodu przykro. Babka jest w 100% normalna. Brak tkanki tłuszczowej na ciele to jest k***a choroba. j***ni anorektycy.. Co najgorsze tego typu osoby zawsze mają nierówno pod sufitem. 0 przyrostu mięśni po treningach, 0% tłuszczu pod skórą - sama skóra, kości i bebechy. 40kg chodzącego gówna, niedobory chyba każdej witaminy i minerałów przez co cały ryj w syfach, łapy jak komar, ale jak kogoś trzeba obrażać to pierwszy
Babka jest w porządku. Nie jest wysportowana, percepcja ch*jowa, ale nie jest grubą świnią jak ty to nazywasz.



Co Ty pie**olisz, ma nadwagę i ruchy jak upośledzony człowiek, nie wiem jak można się tak zapuszczać. Ty też pewnie k***a w bicepsie 50 i nawet dupy podetrzeć nie możesz normalnie. Lepiej być chudym niedojebkiem i mieć normalną motoryczność ruchową niż ulaną k***ą co później nawet z auta wyjść nie może. Co z tego, że podniesiesz 200 kg jak z Ciebie 5 minut truchtu robi zdechłego kapcia. Rozumiem wysportowanego, dobrze zbudowanego chłopa co waży około 90 kilo przy 180 cm ale nie k***a 120 kg przy 160cm.

encoder178

2022-08-12, 21:07
yfd napisał/a:

Co Ty pie**olisz, ma nadwagę i ruchy jak upośledzony człowiek, nie wiem jak można się tak zapuszczać. Ty też pewnie k***a w bicepsie 50 i nawet dupy podetrzeć nie możesz normalnie. Lepiej być chudym niedojebkiem i mieć normalną motoryczność ruchową niż ulaną k***ą co później nawet z auta wyjść nie może. Co z tego, że podniesiesz 200 kg jak z Ciebie 5 minut truchtu robi zdechłego kapcia. Rozumiem wysportowanego, dobrze zbudowanego chłopa co waży około 90 kilo przy 180 cm ale nie k***a 120 kg przy 160cm.



Oho, zabolało. Trafiono w punkt :)
Nie k***a, nie jest spasiona. Człowiek jest stworzony, aby mieć tkankę tłuszczową i 10-15% wagi ciała (10% faceci, ~15% kobiety) to optymalna wartość. Poniżej tej wartości to jest już niedożywienie anorektyku i nie usprawiedliwiaj swojego niedoj***nia. Z wami to zawsze tak jest - widzą silniejszego od siebie, to napiszą jakiś bzdet żeby się dowartościować. Widzą wadę to jadą po człowieku i potem ma zrytą psychikę mimo, że wszystko jest git. j***ne przegrywy.
Dla twojej informacji ćwiczę od kiedy pamiętam i nigdy nie zmniejszę % wagi ciała tłuszczu poniżej 10%. Nie raz tak robiłem i potem czułem się fatalnie. Organizm musi mieć dostęp do energii ot tak, zwłaszcza przy krótkich intensywnych wysiłkach. Jak się ma tylko 5% tłuszczu w wadze ciała to jest się chodzącym gównem solidnego źródła energii i to, że ważysz 50kg, chodzisz w dziecięcych ubraniach, bo jesteś k***a taki mały (w gabarytach), to nie jest powód do dumy, a do żalu.
Dla twojej informacji, ważę 99kg przy wzroście 186cm i przejechałem maraton rowerowy 520km bez dużych kryzysów więc nie wiem co ty pie**olisz. Wystarczy regularnie ćwiczyć, zdrowo i solidnie się odżywiać i nie brać sterydów jak to typowe debile i będzie wszystko nawet lepiej niż dobrze.

Kicosławek

2022-08-12, 23:07
ch*j w to , że drabinka metr dalej

sothis

2022-08-12, 23:12
encoder178 napisał/a:

Oho, zabolało. Trafiono w punkt
Nie k***a, nie jest spasiona. Człowiek jest stworzony, aby mieć tkankę tłuszczową i 10-15% wagi ciała (10% faceci, ~15% kobiety) to optymalna wartość. Poniżej tej wartości to jest już niedożywienie anorektyku i nie usprawiedliwiaj swojego niedoj***nia. Z wami to zawsze tak jest - widzą silniejszego od siebie, to napiszą jakiś bzdet żeby się dowartościować. Widzą wadę to jadą po człowieku i potem ma zrytą psychikę mimo, że wszystko jest git. j***ne przegrywy.
Dla twojej informacji ćwiczę od kiedy pamiętam i nigdy nie zmniejszę % wagi ciała tłuszczu poniżej 10%. Nie raz tak robiłem i potem czułem się fatalnie. Organizm musi mieć dostęp do energii ot tak, zwłaszcza przy krótkich intensywnych wysiłkach. Jak się ma tylko 5% tłuszczu w wadze ciała to jest się chodzącym gównem solidnego źródła energii i to, że ważysz 50kg, chodzisz w dziecięcych ubraniach, bo jesteś k***a taki mały (w gabarytach), to nie jest powód do dumy, a do żalu.
Dla twojej informacji, ważę 99kg przy wzroście 186cm i przejechałem maraton rowerowy 520km bez dużych kryzysów więc nie wiem co ty pie**olisz. Wystarczy regularnie ćwiczyć, zdrowo i solidnie się odżywiać i nie brać sterydów jak to typowe debile i będzie wszystko nawet lepiej niż dobrze.



Tak sobie was czytam do kolacji i jednak gość z którym się kłócisz ma rację. Babka ma nadwagę. Jeszcze nie hardcorowa, ale już szkodliwą dla zdrowia na kilku poziomach. Jak masz podobną to weź się za siebie lepiej.

rulas

2022-08-12, 23:21
encoder178 napisał/a:

Oho, zabolało. Trafiono w punkt
Nie k***a, nie jest spasiona. Człowiek jest stworzony, aby mieć tkankę tłuszczową i 10-15% wagi ciała (10% faceci, ~15% kobiety) to optymalna wartość. Poniżej tej wartości to jest już niedożywienie anorektyku i nie usprawiedliwiaj swojego niedoj***nia. Z wami to zawsze tak jest - widzą silniejszego od siebie, to napiszą jakiś bzdet żeby się dowartościować. Widzą wadę to jadą po człowieku i potem ma zrytą psychikę mimo, że wszystko jest git. j***ne przegrywy.
Dla twojej informacji ćwiczę od kiedy pamiętam i nigdy nie zmniejszę % wagi ciała tłuszczu poniżej 10%. Nie raz tak robiłem i potem czułem się fatalnie. Organizm musi mieć dostęp do energii ot tak, zwłaszcza przy krótkich intensywnych wysiłkach. Jak się ma tylko 5% tłuszczu w wadze ciała to jest się chodzącym gównem solidnego źródła energii i to, że ważysz 50kg, chodzisz w dziecięcych ubraniach, bo jesteś k***a taki mały (w gabarytach), to nie jest powód do dumy, a do żalu.
Dla twojej informacji, ważę 99kg przy wzroście 186cm i przejechałem maraton rowerowy 520km bez dużych kryzysów więc nie wiem co ty pie**olisz. Wystarczy regularnie ćwiczyć, zdrowo i solidnie się odżywiać i nie brać sterydów jak to typowe debile i będzie wszystko nawet lepiej niż dobrze.



Dekoder, chyba masz źle że skalowany faldomierz. 15% tłuszczu to ona by chciała mieć. Słyszałeś o otluszczeniu narządów? Tłuszcz nie znajduje się wyłącznie pod warstwa skóry. Ta locha ma z 50% łoju w tuszy

chorym

2022-08-12, 23:24
ilu spaślaków się spruło hehehehehe zamiast tak szybko odpisywać to byście poszli pobiegać :lol: