18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aplauz publiczności

phrontch • 2019-07-06, 09:22
Uczciwi brazylijscy obywatele zmęczeni uliczną przemocą oklaskują policjantów, którzy odstrzelili ośmiu bandytów, wśród których byli zabójcy policjanta da Silvy


To już trzeci temat związany z zabójstwem policjanta da Silvy

sereja3

2019-07-06, 09:29
Haha powitanie przy wjeździe do kostnicy tak samo jak przywitanie naszych piłkarzy na lotnisku.

polakwrocek

2019-07-06, 09:32
No nie wiemy kto to był komendancie. Mieli maski a auto porzucili w lesie.
Chłopaki... u nas ludzi mnogo. Pojeździjcie . Sami się trafią. Przywieźcie tutaj kilku chłopa i kilka bab dla równouprawnienia. Byle martwych.

Dziwi mnie ta akcja. Dziunie też z bronią szły na policję ? Czy cała 8 siedziała w jednym aucie i sito zrobili ? Bo zabić bronią palną 8 ludzi w jednym miejscu jest ciężko -.- ciała mają tendencję do zatrzymywanie pocisków.

zdun

2019-07-07, 06:37
Ja już nic nie rozumiem, ten da Silva to jest ten dobry czy ten zły...

ProVVe

2019-07-07, 16:02
polakwrocek napisał/a:

No nie wiemy kto to był komendancie. Mieli maski a auto porzucili w lesie.
Chłopaki... u nas ludzi mnogo. Pojeździjcie . Sami się trafią. Przywieźcie tutaj kilku chłopa i kilka bab dla równouprawnienia. Byle martwych.
Dziwi mnie ta akcja. Dziunie też z bronią szły na policję ? Czy cała 8 siedziała w jednym aucie i sito zrobili ? Bo zabić bronią palną 8 ludzi w jednym miejscu jest ciężko -.- ciała mają tendencję do zatrzymywanie pocisków.



Baba może tak samo zabić z giwery jak facet czy dziecko... Mało tu filmów co laska robi innej lascę albo jak stoja w grupie pojebów