18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do złodzieja.

Yoka_Brotherrr • 2015-04-13, 20:08
Ja pie**ole, ręce opadają... jakim to trzeba być sk***ysynem...


androgenius

2015-04-13, 20:13
sadol kwietnia :amused:

jeśli to jakaś relatywnie lekka odmiana porażenia to istnieje spora szansa, że mały sk***iel wszystko ogarnia, tylko nic nie może zrobić 8-)

Dam piwko, może złodziejaszek siedzi na sadolu, obejrzy materiał, przerobi wózek na jakąś fajną machinę tortur i wstawi fotki. Kto wie, szansa zawsze istnieje.

Hereticus

2015-04-13, 20:21
Matka gada jakby sama nie miała pół mózgu. Nic dziwnego, że spłodziła takiego niedojeba.

pikpok

2015-04-13, 20:24
Hereticus napisał/a:

...spłodziła takiego niedojeba.



Tak samo twoja stara mówi każdego rana do twojego starego.

krzywycfx

2015-04-13, 20:24
Chciała hodować warzywo to niech w ogrodzie siedzi a nie autem jeździ...

i tak mi się jeszcze kawał przypomniał:

Co jedzą kanibale wegetarianie...??
Ludzi warzywa :)

zgonex

2015-04-13, 20:24
ich największy skarb - chłopiec z porażeniem mózgowym, redaktorzy tvnu nie tracą poczucia czarnego humoru. a tak poza tym, to dziwię się, że ta kobieta wychowuje to dziecko. nie dziwie się za to, że jest samotną matka. po co facet ma się męczyć skoro może mieć następną rodzinę i zdrowe dziecko. z żoną już uzgodniliśmy, że jeśli urodzi nam się down albo dziecko z takim defektem, zostawimy je w szpitalu. to nie jest choroba, z której można wyjść, coś co można przezwyciężyć, ale do końca życia męczysz się z warzywem, którego życie jest tylko teoretyczne. może i wygląda jak człowiek, ale poza tym posiada tylko podstawowe biologiczne odruchy. nie jestem jakimś nazistą, który by takich ludzi "utylizował", ale nie można skazywać normalnych ludzi, zwłaszcza takich, których dochody są niewielkie, jak ta pani na filmie, na coś takiego. należy stworzyć dla nich specjalne ośrodki, gdzie będą mieć specjalistyczną opiekę.

snik0

2015-04-13, 20:49
byla podobna akcja z audi 80 w katowicach to oddali wozek bez auta debilowi

Grzegorz.C

2015-04-13, 21:01
@zgonex
Sama się na to skazuje każdego dnia nie wstrzykując dziecku chociażby powietrza w żyłę. Mam w rodzinie podobną sytuację (to nie ja jestem warzywem śmieszki hehe) i dlatego znając ogólny rys takich ludzi mogę powiedzieć jedno: pie**olić bez wazeliny religię. Wszelką bo chyba w każdej z dominujących są takie kwiatki jak "czcij chwasta swego nawet jak bawi się kupą". Do tych co się sprują że kościół pomaga:
1) może pomagać nie pie**oląc takich głupot i podobnych
2) kiedyś pomagał dobrowolnie a dziś aby utrzymać zgniły status quo.
Tacy ludzie zajmują się chwaścikami bo boją się że ktoś z zewnątrz albo co gorsza oni sami uznają że zutylizowali nie z bezsensu życia czy litości lecz lenistwa. Dlatego zajmują się warzywem nie dlatego że cenią jego życie ale chcą udowodnić że nie są konformistami. Normalny człowiek ma wyj***ne co powiedzą inni i wie dlaczego coś robi.

Przema

2015-04-13, 21:33
ja też jestem biedny, zawsze wykupuje AC bo nie stać mnie na stratę auta i kupno następnego

CichaWoda

2015-04-13, 22:27
apeluje:
do sadola na tym sadolowym sadisticu żeby oto sadol oddał po sadolowym czynie w sumie sadolowy wózek bo inaczej sadolowy sadol będzie sadystycznie nieszczęśliwy i sadolowa kara będzie w sadolowym piekle.