18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do kibiców! Jesteśmy z Wami!

jaszczur64 • 2012-06-14, 15:43


DO BOJU POLSKO! Jesteśmy z Wami!

me...........47

2012-06-14, 16:39
Rzygać już mi się chce tymi kompilacjami. Na trybunach pikniki i szefunie partii którzy chcą zabłysnąć. Ale czego się dziwić, kibiców tępiono skutecznie przez ostatnie 2 lata za kadencji Dońka, już nie wspominam o "dystrybucji biletów"..

Łał, sektorówka będzie.. ciekawe czy dziadki wiedzą jak ją trzymać.

~Griszon

2012-06-14, 20:01

!Timon

2012-06-14, 20:22
@mentoss47
Otwórz wyższą szkołę kibicowania Twojego imienia, a na stadiony wpuszczaj ludzi po 5 letnich kursach przygotowawczych i egzaminie końcowym prawdziwy 'zawodowy' kibicu.

Ma...........so

2012-06-14, 20:33
mentoss47 napisał/a:

Rzygać już mi się chce tymi kompilacjami. Na trybunach pikniki i szefunie partii którzy chcą zabłysnąć. Ale czego się dziwić, kibiców tępiono skutecznie przez ostatnie 2 lata za kadencji Dońka, już nie wspominam o "dystrybucji biletów"..

Łał, sektorówka będzie.. ciekawe czy dziadki wiedzą jak ją trzymać.



umiesz trzymać sektorówkę!! jestem zaszczycony że na sadolu zagościli ludzie tak znakomicie wyspecjalizowani z takimi talentami i z umiejętnościami... pozazdrościć

PiotrTAG

2012-06-14, 21:02
mentoss47 napisał/a:

Rzygać już mi się chce tymi kompilacjami. Na trybunach pikniki i szefunie partii którzy chcą zabłysnąć. Ale czego się dziwić, kibiców tępiono skutecznie przez ostatnie 2 lata za kadencji Dońka, już nie wspominam o "dystrybucji biletów"..

Łał, sektorówka będzie.. ciekawe czy dziadki wiedzą jak ją trzymać.



Masz rację w 100 %.Dystrybucja biletów,ceny biletów,i cała reszta tego całego UEFA która niby jest organizacją non profit to tylko po to by nabić sobie do kieszeni $$$. Against Modern Football

Ma...........so

2012-06-14, 21:18
PiotrTAG napisał/a:



Masz rację w 100 %.Dystrybucja biletów,ceny biletów,i cała reszta tego całego UEFA która niby jest organizacją non profit to tylko po to by nabić sobie do kieszeni $$$. Against Modern Football



widzę że w gronie mamy wielu wysokiej klasy specjalistów od organizacji masowych imprez sportowych... mmm wybornie!!!

PiotrTAG

2012-06-14, 21:33
Macionso napisał/a:



widzę że w gronie mamy wielu wysokiej klasy specjalistów od organizacji masowych imprez sportowych... mmm wybornie!!!



Piwo przez przypadek dostałeś ... A co do twojej wypowiedzi to idź hejtować na podwórko albo gdzieś indziej.Bo Kibice,jako pierwsi się rzucą do bronienia ojczyzny gdy będzie tego potrzeba,gdy ty będziesz srał w gacie i myślał jak by tu zrobić by przetrwać. :plzdie:

EdmundKemper

2012-06-14, 21:52
A może tak nie jest ? Już się jakaś gazeta rozpisywała, że "Gdzie się podziali ci polscy kibice?". A no znaleźli się we wtorek.

Ma...........so

2012-06-14, 22:05
PiotrTAG napisał/a:



Piwo przez przypadek dostałeś ... A co do twojej wypowiedzi to idź hejtować na podwórko albo gdzieś indziej.Bo Kibice,jako pierwsi się rzucą do bronienia ojczyzny gdy będzie tego potrzeba,gdy ty będziesz srał w gacie i myślał jak by tu zrobić by przetrwać. :plzdie:



a czy ja coś wspomniałem o kibicach i ich patriotycznych zapędach których sami japońscy kamikaze by się nie powstydzili? ja rozumiem że znakomicie posługujecie się "sektorówkami" gdyż umiecie je trzymać i wykazujecie ogromne zdolności w zakresie organizacji imprez masowych ponieważ bylibyście w stanie ograniczyć koszty organizacji Euro do minimum ( przy 20 zł za bilet myślę że sam występ reprezentacji byłby ochotniczy). Tak i oczywiście jeszcze wasze zdolności wojowniczo-taktyczne którymi popisaliście się w warszawie. Ah jaka ta polska młodzież jest zdolna...

anonymousm

2012-06-14, 23:33
k***a, kibice to będą pierwsi do sp***alania przed obcą armią i ewentualnie do okradania cywili, kiedy już prawdziwe wojsko będzie okupywać jakiś teren.

Pleso93

2012-06-14, 23:56
Piszcie sobie co chcecie, ale na meczu z Czechami macie wydzierać mordy razem, nie przeciwko sobie. Buziaczki moje bratnie, Polskie Misiaczki ;-)

mecek

2012-06-15, 00:16
jak to skopiować ??

WJK

2012-06-15, 08:15
anonymousm napisał/a:

k***a, kibice to będą pierwsi do sp***alania przed obcą armią i ewentualnie do okradania cywili, kiedy już prawdziwe wojsko będzie okupywać jakiś teren.



Boże, widzisz i nie grzmisz... :homer:

LetsDrum

2012-06-16, 03:06
świetny filmik od CyberMariana
najlepszy Błaszczykowski i "WOJNA" :sparta: :sparta: :sparta: :sparta: