18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apache AH-64 miażdży ciapaków

RapujacyToster • 2013-08-07, 06:36


To się chłopaki rozerwali :D Akcja od ok 4:40 prawie do końca,swoją drogą to średnio przyjemny musi być postrzał z 30 mm pocisku :amused: , jako ciekawostkę dodam że działko z którego poszły te soczyste serie to HUGHES M-230 E1 - działko łańcuchowe kal. 30mm :)

Fa...........um

2013-08-07, 23:47
Brawo dla załogi śmigłowca! Tniemy bydło równo z trawą! A dziennikarze ... jak się chodzi z uzbrojoną dziczą, to trzeba brać pod uwagę, że można zarobić kulkę.

Syn

2013-08-08, 00:23
@Maligi

Jak k***a ma trafić z RPG do helikoptera szturmowego, który jest jakiś kilometr nad nimi? Chyba za dużo "Black Hawk Down" się naoglądałeś. Fakt że tam (w Somalii) rzeczywiście zestrzelili dwa śmigłowce z rg rury ale to byly wielkie śmigłowce transportowe które byly nie więcej niz 30-50 metrów nad ziemią i do tego lecialy wolno bo dopiero co wypuściły oddzialy po linach. Trafienie z Rpg helikoptera to czysty fart, a Apacha to CUD.


wojan81

2013-08-08, 11:11
Syn napisał/a:

@Maligi

Jak k***a ma trafić z RPG do helikoptera szturmowego, który jest jakiś kilometr nad nimi? Chyba za dużo "Black Hawk Down" się naoglądałeś. Fakt że tam (w Somalii) rzeczywiście zestrzelili dwa śmigłowce z rg rury ale to byly wielkie śmigłowce transportowe które byly nie więcej niz 30-50 metrów nad ziemią i do tego lecialy wolno bo dopiero co wypuściły oddzialy po linach. Trafienie z Rpg helikoptera to czysty fart, a Apacha to CUD.


Maligi

2013-08-08, 21:40
@ 2 up
Nie wiem, k***a jak on ma trafić. Chciałem uświadomić tamtemu idiocie, że to jest wojna i trzeba brać wszystkie zagrożenia na poważnie.

@ up
fajny avatar :cycuszki:

sl3p5

2013-08-09, 13:29
Badgoodman masz oczywiście racje (chociaż przeginasz z tymi hejtami) ale nie ma co tłumaczyć idiotom ich ułomności...

Ewidentnie tylko tępe dzieci potrafią się cieszyć z tej rzezi, ewentualnie ludzie z moralnością ameby.

Hamerykańscy mordercy na tym filmie są niedoświadczonymi napalonymi idiotami chcącymi sobie postrzelać- widzą to co chcą zobaczyć. Sam fakt, że gratulują sobie nawzajem i cieszą się jak dzieci dowodzi temu, że to czyści idioci.
Nawet taki noobek jak ja potrafi stwierdzić że żadnego AK tam nie było już nie wspominając o RPG które to też nie stanowiło by żadnego zagrożenia dla apacza. Jeśli ktoś wierzy w publikowane potem kłamstwa armii u.s i ich cały śmieszny 'rules of engagement' to niestety mam dla niego złą wiadomość- jesteś bezmózgiem i mam nadzieję, że spotka cię taki sam los jak owych 'ciapatych'
Nie jestem zwolennikiem muzułmanów ale to było zwykłe morderstwo cywilów oraz ludzi którzy chcieli im pomóc.
Swoją drogą trochę już takich 'błędów' hamerykanów wypłynęło w przeciągu kilku lat a prawdziwej ich liczby możemy się tylko domyślać i szczerze mówiąc im więcej takich przecieków tym bardziej rozumiem sytuacje takie jak 9/11. Nie popieram oczywiście terroryzmu- wręcz przeciwnie- ale wobec takiej przewagi militarnej połączonej z dużą ilością sk***ysyństwa jakoś nie dziwi mnie ich desperacja.

kubusiasty

2013-08-12, 08:42
nienawidzę Amerykanów i ich imperialistycznych podbojów w imię demokracji.. ch*j im w dupę!