18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyszczepionkowcy w natarciu!

Okret-Ladowy • 2021-08-29, 20:10
W Mediolanie wybuchł pożar wieżowca.



tym razem postarali się :idzwch*j:

du...........ck

2021-08-29, 21:41
Zawalił się?

Guwnojat

2021-08-29, 22:06
Okret-Ladowy napisał/a:

Antyszczepionkowcy w natarciu!


Co ma wspólnego pożar wieżowca z antyszczepionkowcami? Jak szukasz atencji, to wypie**alaj na kwejka lub tiktoka, cioto.
Cytat:

Dołączył: Dzisiaj 20:01


Zeszyty już spakowane?

radek225

2021-08-29, 22:22
Nic nikomu nie sp***oliło się na łeb, budynek się nie zawalił, a w komentarzach jak zawsze wojenka polityczna. Nie wchodzić, nie oglądać i nie czytać.

madufo

2021-08-29, 22:41
programista4k napisał/a:

a co ma konfederacja do antyszczepionkowców? Sam właśnie wcisnąłes politykę tu.



Nie wiem czy odpisywać na takie głupie pytania i zniżać się do twojego poziomu, ale powiedz mi, która partia najgłośniej szczeka i jest w ogóle za brakiem jakichkolwiek szczepień i tych, które wykonujemy od lat i na covid ? Partia Przyjaciół Piwa Ibisza czy Konfa ? Chciałeś zabłysnąć nie wyszło.

ZaSwojePiję

2021-08-29, 22:43
madufo napisał/a:

Nie wiem czy odpisywać na takie głupie pytania i zniżać się do twojego poziomu, ale powiedz mi, która partia najgłośniej szczeka i jest w ogóle za brakiem jakichkolwiek szczepień i tych, które wykonujemy od lat i na covid ? Partia Przyjaciół Piwa Ibisza czy Konfa ? Chciałeś zabłysnąć nie wyszło.



Konfa nie jest przeciwko tradycyjnym szczepieniom, tylko przeciwna temu eksperymentowi.
Jak to się dzieje, ze im ktos bardziej tepy tym glosniej krzyczy..?

serenity20

2021-08-29, 23:17
madufo napisał/a:

Nie wiem czy odpisywać na takie głupie pytania i zniżać się do twojego poziomu, ale powiedz mi, która partia najgłośniej szczeka i jest w ogóle za brakiem jakichkolwiek szczepień i tych, które wykonujemy od lat i na covid ? Partia Przyjaciół Piwa Ibisza czy Konfa ? Chciałeś zabłysnąć nie wyszło.



taka partia którą wybrałeś w swoim marnym umyśle. Programowanie imbecyli ciąg dalszy.

Bubbles

2021-08-29, 23:24
k***a niechcący piwo ci dałem
madufo napisał/a:

Jak mnie wk***ia jak gimbusy wypie**alają wszędzie szczepy, Antyszczepy. Przyszedłem tu oglądać filmiki, a nie otrzymać dawkę niedorozwoju z konfederacji. Kto ma zdechnąć ten zdechnie skończcie o tym codziennie pie**olić.


źgój

2021-08-29, 23:28
madufo napisał/a:

Jak mnie wk***ia jak gimbusy wypie**alają wszędzie szczepy, Antyszczepy. Przyszedłem tu oglądać filmiki, a nie otrzymać dawkę niedorozwoju z konfederacji. Kto ma zdechnąć ten zdechnie skończcie o tym codziennie pie**olić.



Jakiej Konfederacji? Twoja matka chyba paliła jak była w ciąży.

RamboSerbia

2021-08-30, 00:53
programista4k napisał/a:

a co ma konfederacja do antyszczepionkowców? Sam właśnie wcisnąłes politykę tu.



Co ma konfederacja do antyszczepow xD ? Ty jesteś glupi czy pie**olniety ?

Szluga321

2021-08-30, 02:57
madufo napisał/a:

Nie wiem czy odpisywać na takie głupie pytania i zniżać się do twojego poziomu, ale powiedz mi, która partia najgłośniej szczeka i jest w ogóle za brakiem jakichkolwiek szczepień i tych, które wykonujemy od lat i na covid ? Partia Przyjaciół Piwa Ibisza czy Konfa ? Chciałeś zabłysnąć nie wyszło.



Ale śmieszne dziwadło z Ciebie

:-?

Novik

2021-08-30, 05:55
Dobrze że nie ma paliwa lotniczego bo by spaliło cały budynek i by się zawalił pod własnym ciężarem

ex32

2021-08-30, 07:39
Bona1 napisał/a:

Zaszczep sobie poślady bo się zesrasz przygłupie






daliD

2021-08-30, 10:14
Ktoś odj***ł maniane przy budowie, tańsze materiały i pewnie łatwopalne

Sigonek

2021-08-30, 11:43
programista4k napisał/a:

a co ma konfederacja do antyszczepionkowców? Sam właśnie wcisnąłes politykę tu.



Zasadniczo jest to partia wolnościowa, walcząca z faszyzmem sanitarnym, więc ma coś tam wspólnego ze szczepieniami. Nie będę używał tutaj syjonistycznych fraz, wymyślonych do skłócenia narodu, bo to nie szczepienia są problemem - dla mnie niech idioci sobie po trzy dawki na miesiąc przyjmują - tylko stalinowskie metody segregowania i kontrolowania społeczeństwa. Śmierdzące lewactwo szykuje nam swoją tępota Orwellowską rzeczywistość, ale im to się przecież podoba.

KFCnigget

2021-08-30, 12:14
Zasysacz napisał/a:

Dokładnie nie maja nawet co zaczynać gasić i tak to nic nie da, raczej pilnują aby na okoliczne budynki się nie przeniosło A co to był za budynek ?



baza reptilian gdzie wszczepiają autyzm ażeby Bill Gates mógł produkować chipy z ludzi