18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

antyaborcyjna pyta kobiet (uwaga feministki!)

raptor90 • 2016-10-02, 12:28
Pyta jak zwykle w formie!

Gac

2016-10-02, 21:10
Abraxus, Tak z ciekawości pytam. Skoro Jaruś jest takim katolikiem (przynajmniej powierzchownie), to dlaczego miałby być przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej?

Polemon

2016-10-02, 21:33
6,50 rozj***ło system.

Xa...........ii

2016-10-02, 21:34
W jakim ch*jowym świecie żyjemy, że jeden drugiemu mówi a nawet rozkazuje, co jest dla niego dobre i czego nie może, laska nie chce dziecka to ch*j, usuwa je, jej ciało, jej problem, coraz częściej się teraz zdarza, że jakieś dzieciaki wpadną i co? tacy 15-latkowie mają wychowywać dziecko? A tak, to skrobanka i po problemie, k***a co za zdebilizowany kraj i jego prawo :D

Eramod

2016-10-02, 21:54
Xaimeii ale ty jestes tępy ja pie**ole, twój wpis można porównać do wycięcia wyrostka, przypominam ze to jest dziecko, człowiek !!! po drugie połowa tych głupich p*zd co manifestują nawet nie wie po co manifestują, maja taki sam zryty łeb jak ty. W tej ustawie chodzi o to ze jak jest zagrożenie ze matka może umrzeć w czasie ciąży lekarz jej nie pomoże bo ta ustawa tego zakazuje i tu powinno zostać po staremu a to o czym ty piszesz i o takich podludziach co wpadają i chcą aborcji to bym do komory wsadził

Cryo

2016-10-02, 21:55
dymion napisał/a:


Nie, nie jak zwykle. Brakuje tu Kozy który mistrzowsko potrafił pojechać po takich tępych p*zdach.


Koza prezentuje denny humor dla gimbusów. Taki Seba z kamerą wyżywający się na słabszych.

centylion

2016-10-02, 21:56
Odpowiedzialność... szmaty!

decode21

2016-10-02, 22:28
Tak właściwie to jak ma by wyglądać ta aborcja według protestujących? Tylko kobieta ma mieć prawo decydować o wyskrobaniu z niej płodu, bez konsultacji z lekarzem nawet bez rozmowy z ojcem, bo jej ciało i wara od jej macicy? Zaszła w ciąże bo chciała a potem np. straciła pracę to może się rozmyślić i wyskrobać? Do kiedy możliwa aborcja od zajścia w ciążę? Po miesiącu? Po ośmiu? Od kiedy jest zlepek komórek a kiedy jest już dziecko? Z powodu wykrycia jakich wad można usunąć ciąże? Jeżeli należy przerywać każdą ciąże z powodu jakiejś wady to co powinna zrobić kobieta która chce urodzić tylko zdrowe dziecko i dowie się o jakimś upośledzeniu już u np. dwulatka? A co jeśli u dziecka stwierdzi się wadę kończyn i po urodzeniu trzeba będzie jeździć na rehabilitacje przez parę lat ale możliwe będzie całkowite dojście do zdrowia, to możliwa będzie wcześniejsza decyzja o aborcji? Darmowa aborcja czy płatna? Czy szesnastolatka która może uprawiać "legalnie" sex może przerwać ciąże bo jest za młoda na bycie matką? Czy powszechna dostępność do aborcji sprawi że będą rodziły się same zdrowe dzieci? Z ust protestujących dowiedziałem się tylko że są za aborcją bo nienawidzą Kaczyńskiego, chciałbym że by mi ktoś odpowiedział na te pytania bo mam wątpliwości co do dobrych intencji tych protestujących.

Sz...........an

2016-10-02, 22:42
Tommytom napisał/a:

Akurat, tutaj feministki walczą o dobrą sprawę. Żaden k***a karakan, nie będzie im zabraniał robić aborcji. ( Do póki to zapłodniona komórka jajowa, a nie dzieciak )



Feministki to taki twór, że nawet jak dopną swego to zawsze znajdą dziurę w całym i wiecznie będą o coś niezadowolone i wiecznie będą o coś protestować.

waloos

2016-10-02, 23:04
Pierwszy gość potwierdził moją tezę, że połowa tych demonstrujących to nawet nie ma pojęcia o ch*j chodzi, tylko idą ponarzekać albo na PiS albo PO.
Dobrze się wypowiedzieć nie potrafi, ale będzie demonstrować bo kogoś nie lubi. k***a i taki ktoś ma taki sam głos wyborczy jak i ja...

Jednak to jest prawda, że aby przekonać się o słabości demokracji wystarczy 5 minutowa z przeciętnym wyborcą. O polityce państwa powinni decydować ludzie którzy się na tym znają.
Ja pomimo, że jestem całkiem ogarniętą osobą z technicznym wyższym wykształceniem, ni ch*ja nie mam pojęcia o polityce, więc jak mam decydować o czymkolwiek.
To tak jakby zamiast projektować samochody przez inżynierów, robiono by ankietę wśród potencjalnych klientów.