18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa to stan umysłu

Macx83wwww • 2020-10-22, 00:05
Koronawirus wyżarł mu mózg...


silwerbalk

2020-10-22, 12:10
Czy on wzywa mame kali..... Ją wzywasz jeśli kogoś zamordujesz by złożyć go w ofierze dla niej..... A tak to tylko ją wk***isz i sam skończysz w piachu.... :-/ z tego co wiem to chyba tak to działa

AN...........or

2020-10-22, 13:06
Dlatego wlasnie potrzebny jest taki ONR, żeby przeciwdziałać temu bo inaczej zostaniemy zcwe*eni wszyscy

Justynka99

2020-10-22, 15:29
borelli napisał/a:

Dlatego ja jestem za wprowadzeniem reżimu, w którym ludzie mają chodzić jak w zegarku, żadnego łamania prawa itd. a głupie jednostki powinny być tylko surowcem naturalnym stworzonym do ciężkiej pracy.



To jednego do ciężkiej pracy już widzę.

Pietruchm

2020-10-22, 15:48
Kiedyś się po prostu takich w kaftan zamykało, gdzie popełniono błąd???

borelli

2020-10-22, 17:05
octave25 napisał/a:

O k***a ale dzban! XD



Bo co, bo mam wizję świata w której lewaki, płaskoziemcy, antifa, ty jesteście tylko mięsem do pracy? Nawet nie podałeś żadnych argumentów dlaczego się ze mną nie zgadzasz, od razu przeszedłeś do ubliżania, dlatego jesteś takim samym kretynem jak antifa.

Justynka99 napisał/a:

To jednego do ciężkiej pracy już widzę.



Tak wiem, siebie,, ale rozejrzyj się po domu, znajdziesz ich więcej.

cavern69

2020-10-22, 17:38
Ech, co te dopalacze robią z ludźmi .?!..

TheAndyboy888

2020-10-22, 17:39
borelli napisał/a:

Dlatego ja jestem za wprowadzeniem reżimu, w którym ludzie mają chodzić jak w zegarku, żadnego łamania prawa itd. a głupie jednostki powinny być tylko surowcem naturalnym stworzonym do ciężkiej pracy.



Szkoda, że nie urodziłeś się w 1930. Po przybyciu Adolfa byś miał posmak twojej wizji i chodziłbyś jak szwajcarski zegarek w Oświęcimiu, a na koniec żeby się nie zmarnowało, porobiłbyś jako opał, tępy sk***ysynu.

xXx5226

2020-10-22, 17:45
borelli napisał/a:

Dlatego ja jestem za wprowadzeniem reżimu, w którym ludzie mają chodzić jak w zegarku, żadnego łamania prawa itd. a głupie jednostki powinny być tylko surowcem naturalnym stworzonym do ciężkiej pracy.



Ty jesteś jeszcze bardziej porypany od tych a antify na dodatek masz jeszcze jakich fanów. Normalnie na twój poziom , nawet nie wiem czego bo na pewno nie rozumu to już nawet określenia nie ma .

Justynka99 napisał/a:

To jednego do ciężkiej pracy już widzę.



On się tylko na nawóz nadaje.

NataliaW

2020-10-22, 19:12
borelli napisał/a:

Dlatego ja jestem za wprowadzeniem reżimu, w którym ludzie mają chodzić jak w zegarku, żadnego łamania prawa itd. a głupie jednostki powinny być tylko surowcem naturalnym stworzonym do ciężkiej pracy.



To sie nazywa komunizm

Wiewór

2020-10-22, 23:02
borelli napisał/a:

Dlatego ja jestem za wprowadzeniem reżimu, w którym ludzie mają chodzić jak w zegarku, żadnego łamania prawa itd. a głupie jednostki powinny być tylko surowcem naturalnym stworzonym do ciężkiej pracy.



Było już coś takiego. Nazywało się komuna kretynie. I teraz PiS to chce odbudować.

Essent

2020-10-23, 00:39
borelli napisał/a:

Dlatego ja jestem za wprowadzeniem reżimu, w którym ludzie mają chodzić jak w zegarku, żadnego łamania prawa itd. a głupie jednostki powinny być tylko surowcem naturalnym stworzonym do ciężkiej pracy.



Ty powinieneś się targnąć na linę tak z pozoru samrgo głupiego istnienia debilu/

Guisante

2020-10-23, 14:11
borelli napisał/a:

Dlatego ja jestem za wprowadzeniem reżimu, w którym ludzie mają chodzić jak w zegarku, żadnego łamania prawa itd. a głupie jednostki powinny być tylko surowcem naturalnym stworzonym do ciężkiej pracy.



Mam nadzieję, że jak skończysz podstawówkę to ci przejdzie.

mazga50

2020-10-23, 18:33
madufo napisał/a:

to nie antifa to zwykłe lewaki



Żydostwo lubi sobie potańczyć, więc to pewnie z podwójnym obywatelstwem żydki. Inni koszerni adwokaci ich wyciągną z pierdla w razie czego.