18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa bije czarnego o innych poglądach

Macx83wwww • 2020-10-19, 16:30
Tego jeszcze nie było...


Psyhol

2020-10-19, 16:35
Brawo! ch*j im w czarny zad.

tontorek

2020-10-19, 16:55
Przerwę na fajkę mu zrobili

ra0mir

2020-10-19, 16:57
Mam mieszane uczucia :lol:

JaTylkonaChwile

2020-10-19, 17:32
Psyhol napisał/a:

Brawo! ch*j im w czarny zad.



Brawo dla nich? Jesli tak to...

:homer:

koles jesli dostal od antifiarza to znaczy, ze reprezentuje soba wszystko to co NORMALNE. Zasadniczo pewnie nie popiera szabrowania i palenia sklepow, pewnie nie popiera zabierania ciezko pracujacym i rozdawania nierobom itd. jesli uwazasz, ze dostal slusznie - teczowi koledzy ciebie powinni r*chac w zad... choc mozliwe, ze nie bylaby to dla Ciebie nowosc.

Brawo dla niego? Ciezko zrozumiec Twoja wypowiedz.

dżonyłojlker

2020-10-19, 17:38
JaTylkonaChwile napisał/a:

Brawo dla nich? Jesli tak to...



koles jesli dostal od antifiarza to znaczy, ze reprezentuje soba wszystko to co NORMALNE. Zasadniczo pewnie nie popiera szabrowania i palenia sklepow, pewnie nie popiera zabierania ciezko pracujacym i rozdawania nierobom itd. jesli uwazasz, ze dostal slusznie - teczowi koledzy ciebie powinni r*chac w zad... choc mozliwe, ze nie bylaby to dla Ciebie nowosc.

Brawo dla niego? Ciezko zrozumiec Twoja wypowiedz.



Może po prostu nie zrozumiał i pomyślał, że antifa to ci dobrzy :lol:

Noside

2020-10-19, 17:55
Black Lives Matter :kawa:

Psyhol

2020-10-19, 17:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

Brawo dla nich? Jesli tak to...

koles jesli dostal od antifiarza to znaczy, ze reprezentuje soba wszystko to co NORMALNE. Zasadniczo pewnie nie popiera szabrowania i palenia sklepow, pewnie nie popiera zabierania ciezko pracujacym i rozdawania nierobom itd. jesli uwazasz, ze dostal slusznie - teczowi koledzy ciebie powinni r*chac w zad... choc mozliwe, ze nie bylaby to dla Ciebie nowosc.
Brawo dla niego? Ciezko zrozumiec Twoja wypowiedz.



No jestem zjebem...

borelli

2020-10-19, 17:58
To że antifa to faszyści, a nawet terroryści to wiadomo odkąd się pojawili, ale jak widać nie są to wielcy obrońcy czarnych, tylko wielcy obrońcy bandziorów, bo znalazł się jeden normalny czarny i go też pobili. Na prawdę, oby Trump wygrał wybory i rozprawił się z nimi raz na zawsze, wszystkich antifiarzy do Guantanamo i będzie spokój.

pro_avenger

2020-10-19, 20:11
Psyhol napisał/a:

No jestem zjebem...


Siemanko, z drugiej strony pro_avenger

shoe5maker

2020-10-19, 20:16
Jeżeli dostał od antifaka, to widać że ch*ja chodzi o czarnych w tych ich zamieszkach.

zwierzak30

2020-10-19, 20:37
Pamiętaj murzynu.
Jeśli nie jesteś z nami. Jesteś przeciwko nam.


k***aaaaaaa!!!!!!!

Biały napie**ala murzyna w obronie czarnych.

janlew

2020-10-19, 21:18
Macx83wwww napisał/a:

Antifa bije czarnego o innych poglądach

Ależ to zupełnie normalne. Trzeźwo myślący czarny jest tak samo znienawidzony przez antife jak trzeźwo myślący biały

Dukenstein

2020-10-19, 21:21
mam nadzieję, że już niedługo te k***y z antify i blm będą systemowo niszczone i linczowane przez zdrową społeczność USA, a potem trend przeniesie się na cały świat i koniec tego j***nego gówna. Wtedy już zero skrupułów wobec tego kurewstwa.

z0...........ee

2020-10-19, 21:24
kastetem dostał czy ki hooj?