18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa atakuje Żydów popierających Trumpa

Macx83wwww • 2020-10-27, 01:28
j***ni naziole :amused:



Nowy Jork

St...........on

2020-10-27, 21:01
Zydzi popierają trumpa, bo niglety rozpie**alają im biznesy. Jak dla mnie podwójne zwycięztwo - rozpie**alana ameryka+wpie**ol dla mośków. :amused:

SirMajkel napisał/a:

jeeeeeeeeest pojawił się.. on, naczelny "mózg" tego portalu. Dyrektor teorii spiskowych. Zero faktów, ale on wie. Zaufajcie mu... bo on wie.
Uwaga moja teoria spiskowa, Janlew jest żydem, ale żydzi go wywalili bo był debilem i dlatego teraz tak ich nie lubi.



Taa ? wygląda na to, że to ty jesteś mośkiem, polskim ,ale jednak mośkiem. :amused: Ja też tych kurew nienawidzę i mówię o tym publicznie . Nie trzeba być specem wywiadu ,żeby ogarnąć gdzie są żydzi , te k***y już nawet się z rozkradaniem nie chowają (POPiS).

Jak byś chciał wiedzieć , żydzi są największymi rasistami zaraz po Chińczykach (ci to nigletów nie wpuszczają nawet do restauracji i sklepów w Chinach), dla nich np. Polacy to Goje czyli - nieżyd, obcy i mają j***ć w polu na swojego pana żyda .

SirMajkel

2020-10-28, 14:47
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Zydzi popierają trumpa, bo niglety rozpie**alają im biznesy. Jak dla mnie podwójne zwycięztwo - rozpie**alana ameryka+wpie**ol dla mośków.
Taa ? wygląda na to, że to ty jesteś mośkiem, polskim ,ale jednak mośkiem. Ja też tych kurew nienawidzę i mówię o tym publicznie . Nie trzeba być specem wywiadu ,żeby ogarnąć gdzie są żydzi , te k***y już nawet się z rozkradaniem nie chowają (POPiS).
Jak byś chciał wiedzieć , żydzi są największymi rasistami zaraz po Chińczykach (ci to nigletów nie wpuszczają nawet do restauracji i sklepów w Chinach), dla nich np. Polacy to Goje czyli - nieżyd, obcy i mają j***ć w polu na swojego pana żyda .



No dobra, twierdzisz, że każdy jeden żyd taki jest? Nie ważne skąd, nie ważne czy ortodoks czy niereligijny. Takie pie**olenie, statystyka na siłę robiona, żeby była podpórka. Ja tam nie patrzę kto co wyznaje i jaki ma kolor skóry. Dzielę ludzi tylko na dobrych i złych.

lajka

2020-10-28, 20:02
antifa tłucze pejsatych teraz komu tu kibicować .

Anti161

2020-11-01, 21:15
psarnack napisał/a:

Faszyści nigdy nie lubili zydow



No to byś się grubo zdziwił.

Faszyści i Żydzi się lubili:

1. Faszyści dawali im kasę i wspomagali w walce.
2. Faszyści zapewniali im bezpieczeństwo w trakcie drugiej wojny światowej.

Żydzi (ci z IQ +50) wciąż wypowiadają się (przynajmniej w prywatnych rozmowach) pozytywnie o relacjach z faszystami.

Wypowiadają się tak, bo:

a) chcą, bo to prawda.
b) muszą, bo główny przyjaciel i współpracujący z faszystami jest u nich narodowym bohaterem (ulice jego imienia, nazwa miasta w Izraelu od jego pseudonimu).

Ktoś mógłby powiedzieć, że punkt 1 był interesowny, ale gdyby tak było, to punkt drugi musiałby być dużo słabszy, zwłaszcza z biegiem czasu.