18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anna Grodzka będzie uczyła Polki seksu

papcio666 • 2013-10-18, 16:17

Anna Grodzka, posłanka Twojego Ruchu, w swoim biurze parlamentarnym w Krakowie organizuje specjalne warsztaty, na których uczy Polki, jak czerpać satysfakcję z seksu - donosi "Super Express".
- Chcemy uświadamiać kobiety, że nie muszą być one obiektem seksualnym w relacjach z partnerami, ale podmiotem! Chcemy edukować panie, że mają one prawo do przyjemności z seksu. Kobiety są przecież tak jak i mężczyźni istotami seksualnymi i dla nich przeżywanie seksu jest też wielką wartością - tłumaczy p. Grodzka
Jak pisze gazeta, żelaznym punktem dyskusji są rozmowy o nazwach kobiecych genitaliów.
Źródło:Super Express
Dobry komentarz jako bonus:"Facet ma dobry plan, przebrał się za babę by nie wzbudzać podejrzeń i zaprasza kobitki na "warsztaty". Cwana gapa"

filipsworks

2013-10-20, 08:03
Wk***ia mnie jak politycy wpie**alają się ludziom nawet do łóżka...

Keepo

2013-10-20, 09:29
Nawet k***a nie wiem jak to skomentować! Ja pie**ole to za to walczyli nasi ojcowie i dziadkowie? Żądam k***a powrotu Piłsudskiego w trybie natychmiastowym.

emilobohne

2013-10-20, 09:36
Za moje, k***a pieniądze!

milosciprzyjazn

2013-10-20, 09:37
@2up

O to byś mógł być wolny w swoim kraju, i zarówno ty jak i on możecie teraz wyrażać swoją wolność w takim stopniu, aby nie naruszało to wolności drugiej osoby.


Czemu nie może po prostu się od tego odpie**olić, zamiast tylko to nakręcać przez rozgłaśnianie takich rzeczy?? k***a, a potem się dziwicie, że tyle jest ataków ze strony tych środowisk np. na kościół

chłop_małorolny

2013-10-20, 10:22
Takie coś jak grodzkie nie powinno wogule istnieć. To zbrodnia na naturze. Ten analny eksperyment stworzony na rozkaz 2 żydów Palikota i Biedronia powinien zostać spalony w p*zdu.

Demolant

2013-10-20, 10:43
Znaczy będzie uczył kobiety takie jak on sam jak mają trzepać sobie kapucyna, marszczyć Freda i strugać Pinokia?
Nie śmiejcie się, bo przecież jak do niego przyjdą same takie kaszaloty-parówy jak on sam, to muszą sobie jakoś radzić sami co nie? :)

las84500

2013-10-20, 11:52
Może sobie uczyć co najwyżej takie laski.

Jason_x

2013-10-20, 13:00
zbliża się koniec świata mówię wam

soadfan

2013-10-20, 14:22
k***a jak taki ktoś może w ogóle patrzeć w lustro? Nie mówiąc już o tym, że się lansuje i wpie**ala gdzie popadnie, a w mediach podają, że to kobieta. Mamy na scenie politycznej komucha, do tego tranziola, któremu się płaci z naszych podatków. I jeszcze jak ktoś go przypadkiem obrazi w mediach to wszyscy się oburzają bo to święta krowa a prawda jest taka, że powinien być pokazywany tylko w cyrku.

iMarcos

2013-10-20, 15:44
Ja pie**ole przecież to jest pedał, nikt tego nie widzi ?

rumcajs7893

2013-10-20, 16:05
tylko u nas transseksualista w sejmie ....

ra...........el

2013-10-20, 16:19
Grodzka uczy o seksie, Nowak pozywa Nergala za obrazę uczuć religijnych przy braku poszkodowanych a jakiś klecha winą za pedofilię obarcza dzieci. Polska.

artur_sz13

2013-10-20, 17:19
Jak nie patrząc ona pewnie uprawiała seks i z jednej i z drugiej perspektywy: jako chłop i baba więc można nazwać ją ekspertem

:idzwch*j:

Ethas

2013-10-20, 21:49
Ja pie**ole ona naprawde istnieje..a ja od tygodnia byłem w przekonaniu że to jakiś typ przebrany za babe i znowu z kogoś robią jaja w internecie :krejzi:

Nóż

2013-10-22, 08:36
Aż szkoda że ten temat to dyskusja internetowa, bo aż chciałoby się pie**olnąć jakąś bombę w sam środek tego klubu wzajemnej adoracji. Rzygam wami i waszymi wartościami. Sądząc po waszych komentarzach to wszyscy już dawno powinniście umrzeć. ZE STAROŚCI! I tak jest już trochę lepiej niż w średniowieczu, ale stuletniej pleśni tak łatwo nie zeskrobiesz.