18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ankieta

Ponury Knur • 2011-04-24, 16:01
Ankieter do przechodnia:
- A jaki jest pana stosunek do władz kraju?
- Wie pan, taki, jak do żony... Trochę kocham, trochę się boję, trochę chcę innej...

Hada Gronkowiec-Lincz

2011-04-24, 20:55
Ankieter do przechodnia:
- A jaki jest pana stosunek do władz kraju?
- Po prostu pie**ole ich.

pakicito

2011-04-24, 21:07
to jak pie**ole to nie glosuje k***a a nie zjeby ida glosowac na manekiny w h*j

kiraga

2011-04-24, 22:52
pakicito, przecinki uczyniłyby twoją wypowiedź bardziej czytelną ;)
ale rozumiem, ze chciales powiedziec, ze nie glosujesz. i to mnie wk***ia. w panstwie debili i baranow politycznych, gdzie marudzimy na PiS bądź PO (czy też na obie partie), a gdy przyjdzie czas wyborów zamiast siąść na dupe i poszukać co prezentuja soba kandydaci, jakie maja wyksztalcenie i tym podobne to wolimy powiedziec "pie**ole nie glosuje" lub slepo glosowac na jedna z głownych partii by "ta znienawidzona partia" nie dorwala sie do wlazy. ch*j ze pis i po to jeden i ten sam syf pod różną dyktaturą. Chciejmy coś zmienic MY, swoimi glosami, bo w innym wypadku zmieni sie to dopiero gdy rządzący wymrą i niekumate nowe pokolenie nie podłapie ideologii poprzedników. Wtedy moze byc za pozno i kraj o ktory nasi dziadkowie walczyli i za ktory oddali zycie by nam sie zylo lepiej bedzie ojczyzna jakichs arabow z dobytkiem rozsprzedanym niemcom i USA, gdzie polakiem bedą gardzić!!

w skrócie nie ma co pie**olić tylko iść do urn trza :D

pakicito

2011-04-25, 20:38
@up
smrodzie masz sobie powstawiaj ,,,,, chodzilo mi o to zeby nie pozwalac glosowac dla j***nych dalnow politycznych, co nie znaja sie na polityce, czyli jakies k***a 90 % spoleczenstwa, a dla normalnych ludzi ktorzy wiedza ze po lub pis to zle sk***ysyny, czais k***a?

npsl

2011-04-27, 00:56
- Jakiego koloru jest ściana w Pana/ni pokoju?

w w w.stat.gov.pl/gus