18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aniołki Victoria's Secret - Jingle Bells

OFF • 2012-12-02, 18:25
Jak widać niektóre mają problemy z przyswojeniem krótkiego tekstu,ale to nic... :roll:


xai

2012-12-02, 22:27
Ciąg dalszy mojej wypowiedzi skierowanej do Libertinusa
sprawdzone info na temat 3 z nich, roczne zarobki to 8, 5 i 2 mln $. ciekawe jak do tego doszły ze znikomym ilorazem inteligencji :) a no bo przecież w ich wypadku wystarczy tylko urodzić się zgrabną. nikt od nich nie wymaga ciężkiej pracy na siłowni , wcale nie muszą być inteligente o czym świadczy to że kiepsko im idzie śpiewanie piosenki z obcym języku.

wyglądają na puste? Z tym się zgodzę, bo takie właśnie maja grać, maja być słodkimi victioria's secret angels .
taka ich praca a ty za $ 8 mln rocznie żarł byś własne gówno codziennie rano :D

baldnerd

2012-12-02, 22:29
Kawagawa napisał/a:



A pomyślałeś że One nie wszystkie są Anglojęzyczne? Nie, nie pomyślałeś, kuśkę masz dla takich lasek za miękką i musiałeś się dowartościować, że takie laski na Ciebie nie lecą bo są głupie :)



No nie, zaśpiewać dwa wersy z Dzyngiel W Bęc to tylko "Anglojęzyczne" potrafią. A te, biorąc pod uwagę ich typ urody, wyraźnie pochodzą z okolic Nigerii.

LICH0

2012-12-02, 22:30
Kawagawa napisał/a:



A pomyślałeś że One nie wszystkie są Anglojęzyczne? Nie, nie pomyślałeś, kuśkę masz dla takich lasek za miękką i musiałeś się dowartościować, że takie laski na Ciebie nie lecą bo są głupie :)



Dlaczego to zrobiłeś? Teraz wszyscy będą się ze mnie śmiac :( ....

Każda, która świeci dupą przed kamerą jest warta tylko tyle ile jej zapłacą... pieniądze to nie wszystko chłopcze, nie wiem jak Ty ale ja bym nie chciał takiej puszczalskiej, której pomachają zielonymi przed nosem i pokazuje wszystko co ma.

MJ...........87

2012-12-02, 22:43
Cytat:

Ciąg dalszy mojej wypowiedzi skierowanej do Libertinusa
sprawdzone info na temat 3 z nich, roczne zarobki to 8, 5 i 2 mln $. ciekawe jak do tego doszły ze znikomym ilorazem inteligencji


xai, prosta odpowiedź... dając dupy odpowiednim mężczyznom :)

Mar$ki

2012-12-02, 22:57
jingle boobs
:trollencjusz:

Co...........aa

2012-12-02, 23:38
xai

Gdyby nie tapeta to takie urodziwe by nie były.

xai

2012-12-02, 23:47
Collaaaa napisał/a:

xai

Gdyby nie tapeta to takie urodziwe by nie były.



czy ja wiem... chyba jednak w ich wypadku tapeta ma małe znaczenie :
[img]http:

Elkameleon

2012-12-03, 00:04
xai napisał/a:

roczne zarobki to 8, 5 i 2 mln $. ciekawe jak do tego doszły ze znikomym ilorazem inteligencji :)



4 słowa: dupa, cycki i głębokie gardło ( "i" potraktujmy nie jako słowo lecz spójnik poza przestrzenny)

Kawagawa

2012-12-03, 00:54
Libertinus napisał/a:



Dlaczego to zrobiłeś? Teraz wszyscy będą się ze mnie śmiac :( ....

Każda, która świeci dupą przed kamerą jest warta tylko tyle ile jej zapłacą... pieniądze to nie wszystko chłopcze, nie wiem jak Ty ale ja bym nie chciał takiej puszczalskiej, której pomachają zielonymi przed nosem i pokazuje wszystko co ma.



Poczekaj, niech pomyślę.... To jak Twoja np siostra, albo Matka, da się sfotografować w kostiumie kąpielowym na plaży.. o nie, o mój Boże, to będzie oznaczało że jest dz**ką.

Przerażające, ratujmy nasze Matki.

btw, wiesz że z takimi poglądami to nie jesteś takim zwykłym prostakiem ale po prostu prymitywnym przedstawicielem Kościelnego fundamentalizmu? Niech zgadnę, laska w bieliźnie to k***a, ale ładowanie dzieci na plebanii to oszczerstwa i pomówienia, czyż nie? :D

P. S., k***a, co jest z Wami, zamiast pooglądać sobie fajne laseczki w bieliźnie to się wykłócacie jakimi są dz**kami. Co Wy pedały jesteście?

raistpol

2012-12-03, 02:27
@xai no i wyszlo szydlo z worka....a 3 fotka to k***a critters jakis...

Eth

2012-12-03, 06:03
@xai

Sa ch*jowe (3/4 z nich), bez make upu jeszcze gorsze.
O wiele lepsze widywalem w rodzimych agencjach modeli(lek).
Ich gestykulacja i sposob wymowy reprezentuje typowe tepe szmaciury, ch*j mnie obchodzi ile zarabiaja - nie zarabiaja dzieki swojej inteligencji, a dopchaly sie do tego w inny sposob.
Takie zachowanie ala puste idiotki jest uwlaczajace, a nie slodkie.

Zebys nie musiala sie trudzic w wymyslaniu pojazdu po mnie (ze oh ah im zazdroszcze itp.), od razu odpowiem, ze cokolwiek wymyslisz na moj temat bedzie chybione, wiec rownie dobrze mozesz sobie od razu odpuscic.

Vendal

2012-12-03, 09:09
Libertinus napisał/a:

Jakby zsumować ich łączny iloraz inteligencji to może dałoby radę podgrzać wodę.



Tak bo iloraz inteligencji liczy się w celsjuszach, farentheitach, kelwinach, reaumurach albo rankinach. :homer:

pi73rmaster

2012-12-03, 12:05
@Xai:
te fotki Limy(tak?) bez makijażu ch*jowe, powiedzmy naciągane 7/10.
Na mojej uczelni to tak bez make upu co czwarta dziewczyna o wiele lepsza.

EdmundKemper

2012-12-03, 12:29
Przecież one nie są od śpiewania tylko od r*chania...