18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anioł ukazał się chłopu

mi...........80 • 2015-09-16, 16:31
Dawno dawno temu, pojawił się anioł biednemu skromnemu chłopu:

- Chłopie słuchaj, ponieważ w oczach Boga prowadzisz prawe życie masz jeden dar do wyboru: będziesz najprzystojniejszy, najmądrzejszy, albo najbogatszy

Chłop niewiele się zastanawiając wypalił:

- Wybieram mądrość...

Anioł powoli zniknął, i mądrość natychmiast oświeciła chłopa...

Pierwsza rzecz o jakiej pomyślał "k***a dlaczego nie wziąłem bogactwa?"

krzyks

2015-09-16, 17:14
Wziął bogactwo, przepie**olił i pomyślał... jaki byłem głupi, że zostałem głupi.

golind

2015-09-16, 19:50
Oszywiście mądrość jest tutaj jedynym słusznym wyborem. Mądry człowiek zawsze stanie się bogaty lub znajdzie miłość swojego życia.

kukulka19

2015-09-16, 21:58
Chyba że pie**olnie w niego pociąg, wtedy przej***ne. A bogaty przynajmniej sobie ładny pogrzeb zrobi. :)

werewolfer

2015-09-16, 22:37
"Madry zawsze staje sie bogaty" a zla wiedzma zostaje ukarana pewnie co? :D o kurna koledzy :D co to jest portal bajek braci grimm? :D :D

krzyks

2015-09-16, 23:16
golind napisał/a:

Oszywiście mądrość jest tutaj jedynym słusznym wyborem. Mądry człowiek zawsze stanie się bogaty lub znajdzie miłość swojego życia.



Na Titanicu byli mądrzy, byli bogaci, byli piękni.... tylko im k***a szczęścia zabrakło.

Górnik_Roku

2015-09-16, 23:22
Widzę że dzisiaj Karol S. na Sadisticu.

zomos

2015-09-17, 00:30
Bóg to niezły troll... mądrość - bedzie myślał że durny że nie wział bogactwa, bogactwo - rozpie**oli na dz**ki i bedzie dumał czemu taki głupi, przystojny - ile by nie miał to baba mu zabierze i będzie pie**olić że biedny i głupi...