18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

anioł i samobójca

zieli88 • 2013-07-05, 13:58
Wiesza się facet. Nagle pojawia się anioł:
- Gościu, po co się targasz na życie? Nie lepiej piwka się napić?
- No, lepiej.
- A na rybki wyskoczyć?
- Fajnie.
- A laseczkę jakąś wyrwać?
- Super. Ale jaki jest sens życia?
- Tobie sens życia potrzebny? A to się wieszaj.

BongMan

2013-07-05, 14:00
Fishing, drinking, smoking, fucking :D

Yanek43

2013-07-05, 16:06
To taki kawał z serii

"Student filozofii nauczył się na egzamin, ale nie poszedł go zdać bo życie jest bez sensu a ludzie są ch*jowi"

Plecionkarz

2013-07-05, 20:58
kawał dobrze kfintuje tych wszystkich baranów co zamiast żyć tak jak się da ubolewają nad jakimiś metafizycznymi bzdurami, sensem istnienia, szukaniem miłości czy innych ich zdaniem najważniejszych rzeczy. Tacy najczęściej mają się za mądrzejszych i oświeconych ale są głupsi od normalnych ludzi bo ich energia nie idzie na rzeczy na które mają wpływ tylko na jakieś jałowe przemyślenia. Dużo jest teraz takich głupich cip co mają dobrego faceta i wszystko co potrzebne ale się dąsają, że więcej od życia chcą. Księżniczki k***a.

wajnona

2013-07-05, 21:00
W zasadzie to można przyjąć, że piwko, rybki i laseczki to dla niektórych właśnie JEST sens życia więc kłopot rozwiązany ;) punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak ktoś ma charakter grumpy cat'a i jest mu wiecznie mało, to nawet gdyby wynalazł lekarstwo na raka byłoby mu źle.

Płyta_Gnojowa

2013-07-05, 21:02
up@ Jedna z mądrzejszych rzeczy jakie słyszałem.

wajnona

2013-07-05, 21:33
@ up Mówisz poważnie czy ironicznie? :mrgreen: 3 miesiące na sadolu kompletnie zburzyły moją percepcję odróżniania tych dwóch rzeczy :(

tobol

2013-07-05, 22:13
Jak dla mnie w ch*j prawdziwe.

tombaz

2013-07-05, 23:53
To ja znam z inną końcówką (oczywiście lepszą :D ).

Gościu staje rano przed lustrem, gęba cała w zaschniętej krwi, a z kącika ust zwisa biały sznureczek...
- Jezu, błagam, oby to był lipton!

Plecionkarz

2013-07-06, 13:13
wajnona napisał/a:

@ up Mówisz poważnie czy ironicznie? :mrgreen: 3 miesiące na sadolu kompletnie zburzyły moją percepcję odróżniania tych dwóch rzeczy :(



on chyba pisał do mnie tylko się wj***łaś mu w słowo i wyszło na to że ten up był do ciebie ;)