18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animowana historia Białorusi

DemostenesSięgaPoMydełko • 2011-12-01, 23:25
Białoruś pozazdrościła nam Animowanej ''Historii Polski'' Tomka Bagińskiego i zrobiła swoją wersję!



Dla kontrastu nasza wersja. Od razu widać kto jest lepszy. :-D



Cytat:

Nie dajemy kropek w tytułach.


Thank you, Mr. Grammar Nazi.

xiontZ

2011-12-02, 00:04
Nie dajemy kropek w tytułach...
Mr Grammar Nazi do usług :hitler:

Kiechu

2011-12-02, 00:14
Białoruski żywszy i ładniejszy, a polski bardziej interesujący i (według mnie) ma lepszy klimat.

matiponiatowa

2011-12-02, 01:25
Oni mają animację 2D a my 3D, co oznacza, że my mamy jedno "D" więcej...

ticorr

2011-12-02, 04:14
porównywanie tych animacji to tak jakby porównywać jazdę samochodem do lotu samolotem.. zupełnie dwie różne rzeczy... na dodatek w animacji Bagińskiego jest masa niedociągnięć oraz przeinaczeń (pamiętajmy, że była tworzona na zamówienie rządu), więc ja na twoim miejscu bym nie wyskakiwał z tekstami "lepsza" od czegokolwiek...

antyzog

2011-12-02, 05:01
Historia Białorusi a co chwilę tam o Polsce mowa :)

androgenius

2011-12-02, 07:35
Najlepszą historię i tak ma Korea Północna, Gdy urodził się Umiłowany Wódz Towarzysz Kim Dzong Il pory roku zmieniły się na wiosnę a ptaki zaczęły śpiewać po koreańsku, potem było już tylko lepiej a ich historia została spisana przez Umiłowanego Wodza Towarzysz Kim Dzong Ila i jego ojca ( Wielkiego Wodza, Wiecznego Prezydenta Towarzysza Kim Ir Sena ) w 10 tysiącach książek, które naprawdę istnieją w zbiorach i są sygnowane ich nazwiskami :D

Takie filmiki jak ten białoruski czy polski to Umiłowany Wódz Towarzysz Kim Dzong Il nosem wciąga - film pod tytułem "historia Korei" nie trwa bowiem kilka minut a jest puszczany niemal bez przerwy od lat i jeszcze się nawet dobrze nie rozkręcił :D

Ks...........ak

2011-12-02, 10:26
Kurde, po co te gwiazdki na końcu, wszystko zepsuły. A już mi się łza zakręciła. :/

Takewon

2011-12-02, 11:49
Fajny fajny, nie ma co porównywać naszego filmiku do ich, bo oni mają coś w stylu piosenki na temat ich kraju, co fajnie brzmi do tego.

DemostenesSięgaPoMydełko

2011-12-02, 13:32
Wy parszywi malkontenci! Gdzie wasza duma narodowa, łajzy!? Polskie jest lepsze, bo polskie. Koniec tematu. :evil:

arotick

2011-12-02, 16:29
Polskie jest zajebiste :D

androgenius

2011-12-02, 17:52
DemostenesSięgaPoMydełko napisał/a:

Wy parszywi malkontenci! Gdzie wasza duma narodowa, łajzy!? Polskie jest lepsze, bo polskie. Koniec tematu. :evil:

Kolejny debil. Jakbyś się urodził w azerbejdżanie to byś pie**olił kozy twierdząc przy tym,że są najlepsze, bo azerskie. Gdyby cię spłodzili w indiach piał byś,że nie ma innego boga ponad słonia o nadmiernej ilości rąk. Urodzony w stanach wielbiłbyś flagę z gwiazdkami i odpalał fajerwerki czwartego wrzeszcąc,że nie ma lepszego wozu niż amerykański dodge. Tacy właśnie są patrioci, debile twierdzący,że jeden fragment planety jest lepszy od innego tylko dlatego,że ich ojciec zlał się w matki szparę akurat w danym miejscu globu :homer:

DemostenesSięgaPoMydełko

2011-12-02, 18:16
androgenius napisał/a:

Kolejny debil. Jakbyś się urodził w azerbejdżanie to byś pie**olił kozy twierdząc przy tym,że są najlepsze, bo azerskie. Gdyby cię spłodzili w indiach piał byś,że nie ma innego boga ponad słonia o nadmiernej ilości rąk. Urodzony w stanach wielbiłbyś flagę z gwiazdkami i odpalał fajerwerki czwartego wrzeszcąc,że nie ma lepszego wozu niż amerykański dodge. Tacy właśnie są patrioci, debile twierdzący,że jeden fragment planety jest lepszy od innego tylko dlatego,że ich ojciec zlał się w matki szparę akurat w danym miejscu globu :homer:



Człowieku, wyjaśnij mi jedno... ile razy dziecięciem będąc dostałeś patelnią po łbie? Raz, że mój post był czysto sarkastyczny, a dwa - miał sprowokować jakiegoś buca. No i pojawił(eś) się!. Swoją drogą - patriotyzm nie jest zły. Jeżeli twierdzisz inaczej, to spływaj na zjazd Kominternu, ty czerwona gnido! :fuck-off:

sosik

2011-12-04, 11:40
Nie ma co porównywać... Bo Polacy jak zwykle musieli odj***ć wyciskacza łez, ukazującego Polską martyrologię, a Białoruskie to takie luźne podejście do tematu z wesołą piosenką...

mackie

2011-12-04, 23:12
zgadzam się z przedmówcą, białoruski klip jest też lepszy w odbiorze: bez wylewania łez i glupiego zadęcia.