18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ANIME EXPO 2013 COSPLAY

Grycan • 2013-07-08, 11:47
Anime Expo odbywa się co roku w Los Angeles.
Wiem, że niektórzy tutaj za anime nie przepadają, ale może to pooglądają i im się coś spodoba? ;] W tym filmiku pojawiają się głównie postacie z gier, a najwięcej z gry League of Legends.
Enjoy.


Atreyu

2013-07-09, 11:28
@up. Chyba że na hardzie... tam to jednak jest.

mazoke

2013-07-09, 11:31
Fake. Miss fortune ma wieksze cycki ;[

jv69

2013-07-09, 11:40
LoL jest spoko :-) a hejty są od cymbałów i gamoni którzy nie umieją grać. Gra jak każda inna, jak Cie k***a wciągnie to kaplica :-? a jak Ci nie podejdzie to zaczyna się ostra słowna nak***ianka. Nie wiem czy tworzenie kostiumów i ubieranie się w nie to pedalstwo itd.
Niektóre dupeczki fajnie wyglądają, ruda "misska" od zawsze mi się podobała :-P poza tym nie ma żadnych pasztetów, tylko w miarę zadbane laseczki, piwo się należy. :-)

ttomek32

2013-07-09, 11:45
Kiedyś cosplay'e miały klimat, każdy tworzył swój kostium by w dniu expo pokazać się jak najlepiej.
Teraz kupują gotowce na ebay i "Wow, look at me...".

Se...........xe

2013-07-09, 11:54
j***ć teemo dosłownie :amused:

Berghest

2013-07-09, 11:59
gra dla dzieci i pedałów liżących pięty swoich starych.

Fragless

2013-07-09, 12:22
Dupeczki fajne i stroje niektóre też... aczkolwiek LoL to gówno pełne ludzi chorych na nerwicę.

A co do samego ubierania się tak jako hobby - Jak ktoś już wspomniał nikt tym nikomu krzywdy nie robi. Sam byłem raz na takich targach w Londynie i musze przyznać, że było zajebiście. Luźni ludzie, wesoło, różne ciekawe stroje i ogólnie przyjazna atmosfera. Sam się osobiście nie ubieram bo jakoś mnie to nie kręci.

Hobby dobre jak każde inne. Lepsze to niż ćpanie jakiegoś gówna po kątach i dawanie dupy za pare jeansów (w przypadku płci pięknej).

Dla mnie osobiście anime, manga i reszta japońszczyzny nie jest wyznacznikiem pedalstwa. Sam od czasu do czasu lubie obejrzeć jakąś japońską animacje na poziomie. Nie wszystko co rysowane musi być dla dzieci - pamiętajcie gimbusy. Oczywiście każdy ma swoje gusta. Dla mnie np. pedalstwem jest Hip hop i kibicowanie na meczach piłki nożnej.

Bzzykacz

2013-07-09, 12:25
lol to kał ja gram w metina i tera zaczełem w neverwinter i to jest pro mam juz 31 lvl gram magiem-człowiekiem na serwie dragon gierka za darmo wbijać

dagins

2013-07-09, 12:54

Dallolymya

2013-07-09, 12:54
r*chałbym tą teemo :D

Kelo821

2013-07-09, 13:30
Oni by tu zrobili porządek



Precz z herezją

Komandzio

2013-07-09, 13:32
A mi ta wersja Teemo się bardzo podoba ^^

Acido

2013-07-09, 13:44
Przebrania pierwsza klasa.Co do anime to pier...wszystkich w ciało modzelowate którzy stawiają wszystkie tytuły w jednej linii. Grobowiec świetlików,Monster, Hellsing(lepiej się to ogląda niż hollywoodzki gniot),mushishi i coś dla sadoli co powinno się spodobać nawet tym co nie trawią anime(sprawdzone na postronnych) Black Lagoon. Polecam zacząć od ostatniego jeśli ktoś jest sceptyczny.

mat88

2013-07-09, 13:45
sauerps napisał/a:

jaranie się fajnymi dupeczkami to nie jest pedalstwo! :D



Gdzie te fajne dupeczki bo ja w tym filmiku widzę tylko potęcjalne pojemniki na sperme i to też nie jakoś bardzo urodziwe (poza cyckami, w większości zacnymi:) ). Fajna dupeczka to taka, która jest na tyle ładna, że nie musi świecić cycami i przebierać się ch*j wie za co, a i tak masz ochotę chapać ją jak Reksio szynke