18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

artur1792

2014-04-25, 17:30
To chociaż trochę śmieszne .... a nie to co u nas ten pajac Wardęga robi -,-

ale to na wodzie to juz fejk .... gosciu podstawiowny w lodce, jasne ze go wczesniej nie widzial ze on tam siedzi

ProVVe

2014-04-25, 17:41
tylko dżołki na białych? W bambusowych gajach czy ciapackich kebsach dowc**y nie byłyby śmieszne?

ma...........pa

2014-04-25, 17:56
Za Remiego zawsze piwo :)

thewhitestar

2014-04-25, 18:05
Piromanx napisał/a:

<niepopularnaopinia> pie**olony prostak z tego Remiego, a każdy który mu przyklaskuje to dla mnie mentalny gimbus.


Sam nie masz matki!

johnny12325

2014-04-25, 18:19
Motyw z wyj***niem toi-toi'a mi się nie podobał. Robol miał przerwę, chciał się spokojnie wysrać, a tu nagle jakiś idiota robi mu symulator statku kosmicznego. I weź potem spokojnie pracuj na budowie czy gdziekolwiek indziej, wykonuj swoje obowiązki i odpowiadaj za swoją pracę...

Majozen

2014-04-25, 20:26
Gościu jest kozak, wardega może mu stopy lizać :D

Maek

2014-04-25, 22:04
żułw napisał/a:

Podj***ł pomysł od Wardengi



Ten wardenga jeszcze srał w pieluchy jak Remi nagrywał swoje pierwsze filmiki, więc nie wiem kto tu od kogo co zaj***ł...

Browaryt napisał/a:

akcja z ptakiem hjaahaha :D . Ktoś przetłumaczy ten cytat na końcu każdego filmu?



Wg. mnie rozchodzi się o tekst typu "Robiąc cokolwiek, możesz stać się każdym", ale 100% pewności nie mam :P

Wg. wiki : "„Robiąc cokolwiek, stajesz się kimkolwiek!” lub „Robiąc byle co, stajesz się byle kim!”" z tym, że to drugie tłumaczenie jest z dupy wzięte.

Nikczemnikk

2014-04-27, 04:07
Od jakiego k***a wardegi? Ten wardega zaj***l pomysl od jakiegos tam devila z balls of steel...
tak to hejt na tego co jest jako "najlepszy komentarz"... tylko po to się zalogowałem... dobranoc