18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animal Rebellion

Matt • 2022-09-08, 18:48
Weganie w UK akcja z dzisiaj
Na plac w miejscowosci Hatfield gdzie znajduje się punkt dystrybucyjny mleka ARLA, wdarlo sie okolo 20 osób i zaczęli bawić sie oponami ciężarówek.
Jebac sie poszlo okolo 200 opon..., szkoda tylko ze żadna opona nie zrobiła buuum






















~Velture

2022-09-08, 18:56
pie**olone nieroby k***y zawszone brudne. Do roboty by się wzięli a nie niszczą cudze mienie bo nie mają większych zmartwień w życiu i problemów niż to czy neutralne płciowo krowy się za bardzo nie stresują przy dojeniu...
Zagonić to robactwo do przymusowych praco społecznych za połowę minimalnej krajowej aż odkupią to co zniszczyli to się zaraz by k***a nauczyli.

Halman

2022-09-08, 18:56
to k***a uratowali planetę produkując setki zbędnych opon...

Payan

2022-09-08, 18:59
Mogą być z siebie dumni. Idioci.

zwierzak30

2022-09-08, 19:00
Ta z pierwszego planu,wygląda jakby sama porządnego dojenia potrzebowała. :)

I za takie właśnie akcje ich kochamy. :)

daniel9119

2022-09-08, 19:00
głupie p*zdy, a jak biora kawke z owsianym czy tam sojowym mlekiem to nie myślą o tym że robią krzywde roślinkom

siwybis

2022-09-08, 19:04
Każdy wege r*cha kolegę.

Love_is_Love

2022-09-08, 19:05
Jako przedstawiciel lewicowej mniejszości na Sadolu, proszę nie utożsamiać moich ideologicznych pobratymców z weganami.

Ja wiem, że oni też najczęściej są lewicowi - ale ja się do ich sp***olenia umysłowego nie poczuwam.

Ideologicznie motywowany wandalizm, pozostaje wandalizmem.

j***ć ich za to chuligaństwo mokrym batem solonym po plecach...

:pejcz:

Roast

2022-09-08, 19:27
Sami jednostrzałowcy, szkoda że nie było pracowników bo wtedy byłaby jatka i podejrzewam obraz z kamer by "zaginął''.

ququa

2022-09-08, 19:58
TheDouchestOfBags napisał/a:

Nie żeby coś, ale trochę racji jednak mają...




Jeśli chodzi o fabryki mleka (a takie są promowane w UE) to w większości się zgadza, celowo niszczy się min w Polsce małe rodzinne gospodarstwa rolne, w te miejsca dotując wielkie stada. Kretynka z filmu może jeszcze z 2 godz pie**olić głupoty, a ja pójdę w tym czasie się napić mleka, od moich krów. k***a tyle lat żyje a nie wpadłem na to że molestuje krowę dojąc ja,

~McSadol

2022-09-08, 20:13
Jak im policzą koszty naprawy i straty w przestoju to na pewno zesrają się na miękko ...

Heliar

2022-09-08, 20:26
McSadol napisał/a:

Jak im policzą koszty naprawy i straty w przestoju to na pewno zesrają się na miękko ...



Gówno a nie zesrają, j***ne nieroby utworzą zrzutkę.