18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sigonek

2014-01-08, 18:00
Stary komuch z obciętym przyrodzeiem - idealnie pasuje do cyrku przy ul. Wiejkiej. Jako osoba jest uosobieniem wszelkich antywartosci naszej cywilizacji i tradycji tego kraju. To dzięki takim, jak ono Polska, jaką znali nasi przodkowie przestaj istnieć, a na jej miejsce wchodzi wewnętrznie skłócona kolonia europejska z dostatkiem taniej siły roboczej.

op...........ve

2014-01-08, 18:01
"Anna Grodzka jest osobą transseksualną. Po urodzeniu jej płeć została określona jako męska, nosiła imiona Krzysztof Bogdan i nazwisko Bęgowski. W 2007 dowiedziała się, że w dzieciństwie została adoptowana przez Józefa i Kazimierę.
:lodowka:
ja pie**olę :homer:
co będzie k***a za 10 lat...po urodzeniu płeć jako męska no k***a...pedały i zboczeńcy pie**oleni
k***a 2 tysiące lat ludzkość szła do przodu rozwijała się itp żeby k***a teraz cofać się w tył przez pedałów, zboczeńców k***y i złodziei no ja pie**olę :samoboj:
dajmi mi czopki bo mnie hemoroidy aż wyszły !!!!

AleMasakra

2014-01-08, 18:14
Czy nafaszerowanie się hormonami i zmiana danych personalnych wystarczy do wymazania przeszłości? Jak dla mnie to ten sam podstarzały komuch, który wynalazł osobliwy sposób na dorwanie się do koryta. Z tego co wiadomo nawet przyrodzenia mu nie obcięli. Tylko hormony i korekta plastyczna. Swoją drogą ciekawe jak zwraca się do niego jego dorosły syn, z którym podobno utrzymuje przyjazne relacje.

15243

2014-01-08, 18:16
Każdy z nas był kiedyś kobietą w brzuszku mamy, będziecie mieć o czym gadać w krzysiem :amused:

petru23

2014-01-08, 18:16
podobno nie przeszła zadnej operacji. Nigdy ani nikt tego nie dowiódł a ludzie z jej bajbliższego otoczenia twierdzą, ze ona wciąz ma pindola.

pi...........ja

2014-01-08, 18:34
Przecież to fakt. Czerwony psychol zostawił se ku*asa i jądra na wypadek, gdyby chciał mieć dzieci.

op...........ve

2014-01-08, 18:53
petru23 napisał/a:

podobno nie przeszła zadnej operacji. Nigdy ani nikt tego nie dowiódł a ludzie z jej bajbliższego otoczenia twierdzą, ze ona wciąz ma pindola.


dosłownie ch*j go wie...ale wątpię żeby komuch se jaja obcioł i ku*asa...w życiu różnie bywa :samoboj:

wieniu

2014-01-09, 13:35
@up więc jak widać co komuchy są zdolne zrobić by się wbić na salony...