18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brzydak

2016-11-29, 16:26
Cokolwiek by nie było to leje się żółć, że dziadek leci a nie syn, że dziecko czarne, że nie mówi jeszcze po polsku...
Jakże to polskie...

:homer:

OxY

2016-11-29, 17:17
moi dziadkowie poumierali już, ale wiem, że ojciec dla mnie nawet czegoś takiego by nie zrobił :D fajnie jest pooglądać fajne życie

marecky86

2016-11-29, 18:05
dajpieniadza napisał/a:

Reklama jest tragiczna. Dziadek jedzie do syna do Anglii na święta.



pie**olisz.
Po pierwsze - reklamą nazwałbym pie**olenie głupich cip przez 15 sekund o proszku do prania jaki to on jest zajebisty, że nawet Graża wkładasz do pralki spodnie zawiązane na supeł, a wyciągasz wyprasowane - takie cuda.
To co tutaj widzimy to krótka historia jakich wiele w Polsce - ludzie, często dzieci, są na wyp*zdowach w obcych krajach, starają się ułożyć swoje życie, bo ojczyzna nie oferuje im tego, co u Niemca czy Angola można mieć jebiąc nawet jako niewolnik.
Ta super sielanka na obczyźnie jednak zawsze jest okupiona rozłąką z bliskimi, a w tym filmiku właśnie ukazane jest jak ojciec postanawia spędzić święta z synem, jego kobietą i wnukiem, którego wcześniej nie widział, pomimo zostawienia w domu żony i psa. Dodatkowo stary podchodzi do tego z werwą, zaczyna uczyć się języka od podstaw...
Moim zdaniem filmik jest zajebisty. Wieje od niego ciepłem, miłością i nawet trochę świętami. Niestety żyjemy w takich czasach a nie innych, a takie rzeczy jak przedstawione na filmiku są bardzo częste.
Autorowi komentarza powyżej proponuję iść do matki, poprosić o dychę i sp***alać sprzed kompa.

MiotaczBobruf

2016-11-29, 18:30
Co jak co, ale murzyna to się na końcu nie spodziewałem :amused:

gi...........ek

2016-11-29, 18:49
"Reklama jest tragiczna. Dziadek jedzie do syna do Anglii na święta."
Tragiczna bo wnuczka jest czarna

Eramod

2016-11-29, 20:28
tragiczni to wy jestescie bo jeszcze nie r*chaliście :)

Kejo553

2016-11-30, 11:02
No i się k***a wzruszyłem :->

Tester

2016-11-30, 13:06
k***a uroniłem łze, nie dlatego ze chłop niewolnice puknął i wyszedł mały diabeł, ale dlatego że sam mieszkam w Anglii i nie będę się widział z rodziną na święta...

Co wy z sadola robicie?!

Tw...........ir

2016-12-01, 10:02
nie dość że ku*asi mają prowizje 10% w wielu aukcjach( jakie k***a mialem zdziwienie ze do zaplaty 100zl prowizji...) to jeszcze sieją jakąś poj***ną propagande....

polski dziadzio samotny, syn w anglii z murzynem i niby taki happy?

buhahahahaha witaj Ebay!

emceZjemCie

2016-12-01, 20:11
Strasznie smutne... Jak do tego zobaczyłem czarne dziecko to się popłakałem.

WonsatyDrwal

2016-12-10, 12:07
Jeszcze ciepły film mojej roboty.

Oglądać do końca!


BundyR

2016-12-10, 12:33
Ale się napracowałeś, dobrze, że przed świetami zdążyłeś, szacun

whthomas

2016-12-16, 14:12
ale przeróbka, szok...