18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Angielska" nokia

wielki sadini • 2013-06-29, 20:59
Nie dlugo w angli beda rowniez arabskie napisy w kinie :)



raczej nie bylo bo to moj telefon :)

ocjokrakow

2013-06-30, 16:20
w Anglii jest 12 godzinny system czasowy. Nie 20:48 a 8:48 PM powinno być, więc to na pewno detonator.

Atreyu

2013-06-30, 17:08
wielki sadini napisał/a:

Nie_dlugo w angli beda rowniez arabskie napisy w kinie :)

raczej nie bylo bo to moj telefon :)




Pomijając arabskie napisy - fajnie byłoby gdyby autor umiał sam pisać poprawnie w ojczystym języku. Trochę wstyd tego nie potrafić [a jeszcze większy obciach nie potrafić zmienić samemu języka klawiatury jeśli mieszkasz w Anglii - to 30 sekund roboty], szczególnie jeśli osobnik ma się za patriotę.


Strasznie mnie wk***iają tacy "pseudo patrioci" - którzy do walki z innymi kulturami 1000km od ojczyzny są pierwsi, a swojego języka nie szanują.

bingo100

2013-06-30, 17:12
Alfabet jest napisany nie po kolei, albo marny photoshop albo ktoś sobie kupił jeszcze gorsze przyciski w budce u pakola.

krishna

2013-06-30, 21:03
@Atreyu

Dokładnie, tylu patriotów tutaj się porobiło.. Najbardziej bawią mnie błędy ortograficzne typu pisanie 'Rosja', czy 'Niemiec' z małej litery, tyle w tym patriotyzmu co w obrzucaniu policji cegłami.

Saynel

2013-07-01, 11:11
@Atreyu
oh potezny patrioto jak dobrze ze zaczynasz zdania z wielkiej litery i wstawiasz polskie znaki. narod jest z ciebie dumny, oby wiecej takich porzadnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej!


/edit
chlopak wrzucil tylko zdjecie telefonnu, a ty z dupy wyciagasz sobie temat patriotyzmu - moze napisz tez cos o mamie Madzi, podobny tez fajny temat do dyskusji