18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angela Merkel ratuje tonących uchodźców

krzyks_09.0 • 2018-05-23, 09:16
Tak wygląda spot promujący Ramadan!



Aktorzy do złudzenia przypominający Putina, Trumpa i Kim Dzong Una wspólnie ubolewają nad losem pokrzywdzonych muzułmanów. Po chwili kobieta wyglądająca jak kanclerz Niemiec ratuje tonących uchodźców. Tak wygląda spot, który w zamyśle twórców ma być „promocją Ramadanu”.

Klip grupy medialnej „Zain” z Kuwejtu przedstawia historię chłopca, który śpiewa smutną piosenkę o dramatycznym losie muzułmanów.

W tle oglądamy przerażające sceny ludzi uciekających przed wojną, którzy próbują dostać się do Europy. Światowi politycy tacy jak Putin, Trump czy Kim Dzong Un opuszczają swoje gabinety i słuchają w pełnym skupieniu śpiewu chłopca, po czym idą na pomoc muzułmanom.

Na plaży czeka na uchodźców Emmanuel Macron oraz Angela Merkel, którzy wspólnie wyciągają uchodźców z wody.

Cara_Al_Sol

2018-05-23, 09:23
Trupów brak, muzyka tylko trochę lepsza od disco - polo i rapu. Nie warto włączać z dźwiękiem. Reszta... No, no ok.
Pozdrawiam!

PoliteP

2018-05-23, 09:29
Aż mi się łezka zakręciła... Z zażenowania. Jeszcze tańczących bab z ch*jami i czarnych dzieci z zespołem downa brakuje.

pawelSCAR

2018-05-23, 09:31
pytanie moje dlaczego muzlumanie wszedzie gdzie sie pojawia to zaraz zaczyna byc zle ?

Wiewór

2018-05-23, 09:31
Szkoda, że zabrakło przywódców świata arabskiego, którzy wzruszeni losem swoich muzułmańskich "braci" sprzedają swoje złote lamborghini i rolls royce wysadzane kryształami Svarowskiego i z tych pieniędzy finansują pomoc.

eclipse2012

2018-05-23, 09:51
bomba ma być szpiczasta

jimiq

2018-05-23, 09:54
@up ale ze oczo chodzi....

krzyks_09.0

2018-05-23, 10:30
Abraxus
Widzę tu analogię do IIWŚ kiedy bogaci żydzi "nie szczędzili" pieniędzy, żeby "pomóc" biednym i uciśnionym żydom.

Tafariel

2018-05-23, 10:55
Spot promujący samobójstwo :kawa: Obsrane przestraszone społeczeństwo ma szanować muslimów, ale z choinką sp***alaj do piwnicy bo ich to obraża :homer:

Irenvelle

2018-05-23, 11:04
Najlepsze jest to ze uciekaja od wojen ktore sami sobie robia iks de

BKKWK

2018-05-23, 16:56
Irenvelle napisał/a:

Najlepsze jest to ze uciekaja od wojen ktore sami sobie robia iks de



Nie żebym kogoś bronił, ale wyobraź sobie, że Twój rząd pokłóci się z innym rządem o jakąś pierdołę, np. stwierdzi, że tamta rzeczka długości 3 km i szerokości 20 m powinna byś "nasza", a nie "wasza", bo 500 lat temu była "nasza", a "wy" ją nam zabraliście. Dochodzi do konfliktu zbrojnego, który przeradza się w coś większego i po paru latach już nikt nie wie, o co poszło. Czy będziesz wtedy uważał, że tę wojnę sam sobie stworzyłeś?

Nie zapomnij wziąć pod uwagę, że nieważne, jak rozsądnych przywódców się wybierze - nigdy nie wiesz, co im odpie**oli.

eclipse2012

2018-05-23, 20:37
jimiq napisał/a:

@up ale ze oczo chodzi....


nie moja wina że filmów nie ogladasz